FOB z wyróżnieniem od ABSL za działania w ramach Karty Różnorodności

21 grudnia 2021

Podczas gali ABSL Poland wraz z Krajowym Biurem Międzynarodowej Organizacji ds. Migracji w Polsce, Fundacją Share the Care i Fundacją a/typowi, Forum Odpowiedzialnego Biznesu otrzymało wyróżnienie za działania w obszarze diversity & inclusion, realizowane w ramach Karty Różnorodności.

Nagrodę w imieniu Forum Odpowiedzialnego Biznesu odebrała Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna FOB, kierująca także pracami Karty Różnorodności w Polsce.

Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL) jest wiodącą organizacją reprezentującą sektor nowoczesnych usług biznesowych w Polsce. Zrzesza ponad 200 największych firm, wyznacza standardy i kierunki rozwoju branży, w której zatrudnionych jest już ponad 350 000 osób.

ABSL jest także partnerem „Diversity IN Check. Listy pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie zarządzania różnorodnością i inkluzji w Polsce”, realizowanego przez Kartę Różnorodności. Nabór do II edycji badania rozpocznie się 10 stycznia 2022 r. Więcej informacji znaleźć można na stronie kartaroznorodnosci.pl/diversityincheck >>