#DiversityTalks 26 – Włączanie DEI do strategii przedsiębiorstwa – Anna Podlewska

12 kwietnia 2024

W najnowszym odcinku #DiversityTalks gościnią Marzeny Strzelczak, doradczyni zarządu FOB ds. DEI, jest Anna Podlewska – dyrektorka ds. inicjatyw strategicznych HR w Credit Agricole Bank Polska. Spotkanie odbyło się z okazji Inauguracji Miesiąca Różnorodności, którego Credit Agricole Bank Polska jest partnerem.

Dyskusja dotyczy wdrażania różnorodności w miejscu pracy – Anna Podlewska dzieli się dobrymi praktykami stosowanymi w zakresie DEI przez Bank Credit Agricole. DEI jest jednym z elementów strategii Banku, który objął sobie za cel tworzenie programów oraz zapewnienie odpowiedniego doświadczenia dla różnych grup pracowników. Jednym z przykładów jest cykliczny program Diversity Power, w którym uwaga pracowników jest zwracana na różne aspekty związane z różnorodnością.

W rozmowie poznajemy odpowiedzi na pytania, które nurtują dzisiejszych menedżerów. Jak angażować pracowników w programy dotyczące DEI? Jak przekonywać sceptyków DEI? Od czego zacząć budować włączającą organizację? Ekspertki dyskutują również o tym, jakimi cechami wyróżnia się inkluzywny_a lider_ka. Serdecznie zapraszamy do odsłuchania, a także do rejestracji na Inaugurację Miesiąca Różnorodności we Wrocławiu.

Więcej szczegółów o Inauguracji Miesiąca Różnorodności»

Rejestracja»

Forum Odpowiedzialnego Biznesu · #DiversityTalks 26 – Włączanie DEI do strategii przedsiębiorstwa – Anna Podlewska