Daria Gostkowska (BNP Paribas) – Praca zdalna i transformacja cyfrowa. Lekcja z czasu kryzysu

15 maja 2020

W sytuacji koronakryzysu większość firm została niejako poddana przymusowemu testowi przejścia do pracy na odległość. O tym, jakie są doświadczenia z tego testu, dotyczące relacji w zespołach, relacji menedżer-zespół, z jakimi trudnościami firmy muszą się zmierzyć oraz jakie wnioski na przyszłość przyniosła obecna sytuacja mówi w ramach #MiesiącRóżnorodności Daria Gostkowska, dyrektor wykonawcza obszaru zarządzania zasobami ludzkimi w BNP Paribas Bank Polska.

W trakcie Miesiąca Różnorodności przez cały maj na stronie KartaRoznorodnosci.pl oraz Facebooku Karty Różnorodności udostępniane są eksperckie materiały – podcasty, wystąpienia i artykuły. Miesiąc Różnorodności to inicjatywa adresowana do przedstawicieli/ek biznesu, administracji, organizacji pozarządowych i nauki, którzy chcą wymienić się doświadczeniami, dobrymi praktykami i inspiracjami do dalszego działania.

Czytaj więcej o Miesiącu Różnorodności >>

Organizator Miesiąca Różnorodności: Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach Karty Różnorodności

Partner Miesiąca Różnorodności: Henkel Polska

Opiekun Karty Różnorodności: Orange Polska

Patroni Miesiąca Różnorodności: Rzecznik Praw Obywatelskich, Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

Patroni medialni Miesiąca Różnorodności: POLITYKA, Forsal.pl, PRoto, IMM, Rynekpracy.org, Ekonomiaspoleczna.pl, CR Navigator, ngo.pl

Hasztag: #MiesiącRóżnorodności