Aktualności Karty Różnorodności

16 sierpnia 2022

#DiversityTalks 12 – Ewa Stelmasiak

W 12. odcinku #DiversityTalks rozmawialiśmy z Ewą Stelmasiak – ekspertką ds. dobrostanu osobistego i organizacyjnego, autorką książki pt. „Lider dobrostanu. Jak tworzyć wspierającą kulturę pracy w hybrydowym świecie”. Jako konsultantka wspiera firmy w budowaniu strategii i kultury dobrostanu. Prowadzi warsztaty i webinary. The Wellness Institute by Ewa Stelmasiak obchodzi w tym roku 10-lecie.

3 sierpnia 2022

#DiversityTalks 11: Paulina Janiak

W 11. odcinku Diversity Talks rozmawialiśmy z Pauliną Janiak, psycholożką, Coach & Mentor EMCC EIA Practitioner Level. Członkinią Zarządu European Mentoring & Coaching Council ds. społecznej odpowiedzialności, organizacji promującej najwyższe standardy coachingu, mentoringu i superwizji. Przedsiębiorczynią, mamą i pasjonatką jazdy konnej.

28 czerwca 2022

#DiversityTalks 10: Blanka Rozbicka, Rafał Dembe

W 10. odcinku Diversity Talks rozmawialiśmy z Blanką Rozbicką i Rafałem Dembem – osobami współprzewodniczącymi sieci wspierającej społeczność LGBT+ – Rainbow Network – w NatWest Group w Polsce.

23 czerwca 2022

Facet na 100 pro, czyli jak czerpać z ojcostwa pełną piersią

23 czerwca – w Dzień Ojca – Fundacja Share the Care inicjuje kampanię Facet na 100 PRO, w ramach której publikuje przewodnik dla mężczyzn chcących czerpać z ojcostwa pełną piersią. Celem projektu jest uświadomienie ojcom, jak ważną rolę mają do odegrania w życiu swoich dzieci, bo badania fundacji wskazują, że nie zdają sobie z tego sprawy. Karta Różnorodności jest partnerem społecznym publikacji.

21 czerwca 2022

Zarządzanie różnorodnością w czasach kryzysu – debata międzysektorowa

7 czerwca br. odbyła się debata pt. „Zarządzanie różnorodnością w czasach kryzysu” zorganizowana w ramach obchodów jubileuszu 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce. O wyzwaniach związanych z budowaniem włączających organizacji dyskutowali_ły eksperci_tki z sektorów publicznego, biznesowego i społecznego.

10 czerwca 2022

Open For Business Summit

Wraz z Open For Business zapraszamy na Open For Business Summit. Spotkanie stanowić będzie platformę do rozmowy o kosztach, jakie ponosi polska gospodarka w związku z dyskryminacją wobec społeczności LGBT+ w kraju. Wydarzenie odbędzie się 21 czerwca 2022 r. w Warszawie oraz online, rozpocznie się o godzinie 10:00 CET. Patronem Open For Business Summit jest Karta Różnorodności, koordynowana w Polsce przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wydarzenie organizowane jest w ramach Miesiąca Równości warszawskiej Parady Równości.

8 czerwca 2022

Hyde Park D&I – rozmowy o różnorodności

Przedstawiamy Hyde Park Diversity&Inclusion, czyli cykl rozmów o różnorodności. To zbiór prezentacji w formie wideo, w których przedstawicielki i przedstawiciele firm, będących sygnatariuszami Karty Różnorodności, pokazują konkretne case studies zarządzania różnorodnością w swojej organizacji. Cykl został zrealizowany w maju 2022 roku, Europejskim Miesiącu Różnorodności.

6 czerwca 2022

DEBATA: Czy zaangażowane ojcostwo jest sexy?

Zbliża się Dzień Ojca i premiera publikacji „FACET NA 100 PRO – jak czerpać z ojcostwa pełną piersią” przygotowanej przez Fundację Share the Care. Współczesna męskość ulega obecnie transformacji, a wraz z nią podejście do ojcostwa. Czy jesteśmy gotowi na te zmiany?

1 czerwca 2022

LGBT+ i inkluzja w drugim bloku tematycznym 10-lecia Karty Różnorodności

Rozpoczynamy drugi blok tematyczny w ramach obchodów 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce. Podejmiemy tematy dobrostanu, unijnej dyrektywy work-life blance, neuroróżnorodności oraz zaprosimy do wspólnego świętowania Miesiąca Dumy LGBT+.

26 maja 2022

Diversity & inclusion na 9. Targach CSR

Na 9. Targach CSR, które odbyły się 25 maja 2022 r. w Warszawie mocno podkreślaliśmy tematy związane z różnorodnością i inkluzją. Przygotowaliśmy Strefę Różnorodności i Strefę Ukraińską, odbyły się także tematyczne dyskusje w części konferencyjnej.

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc