Aktualności Karty Różnorodności

18 lutego 2022

#DiversityTalks 05: Agnieszka Gołąb-Stanikowska

W piątym odcinku Diversity Talks rozmawiamy z Agnieszką Gołąb-Stanikowską, menedżerką Zespołu Marki Pracodawcy i Kultury Organizacyjnej Santander Bank Polska. Czym zajmuje się taki zespół? Czym właściwie jest kultura organizacyjna? Na czym polega skuteczna komunikacja z kandydat(k)ami do pracy? Zapraszamy do odsłuchu!

17 lutego 2022

Historia Karty Różnorodności w Polsce w pigułce

14 lutego, podczas inauguracji obchodów jubileuszu 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce, Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Sergiej Podus, koordynator projektów FOB, przedstawili kamienie milowe w historii Karty Różnorodności w naszym kraju.

17 lutego 2022

Helena Dalli, komisarka ds. równości, gościnią inauguracji obchodów jubileuszu Karty Różnorodności

14 lutego o godz. 10:00 w formie wydarzenia online odbyła się inauguracja jubileuszu 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce. Jedną z gościń specjalnych była Helena Dalli, unijna komisarz ds. równości.

17 lutego 2022

Inauguracja #10latKR. Debata ekspercka

Koordynowana w Polsce przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu międzynarodowa inicjatywa pod egidą Komisji Europejskiej świętuje w tym roku 10. rocznicę funkcjonowania. Inauguracja obchodów odbyła się 14 lutego o godz. 10:00 w formie wydarzenia online. Jednym z jego punktów była debata z udziałem Anny Kowalik–Mizgalskiej, Dyrektorki CSR, Analiz i Wydarzeń w Orange Polska, Doroty Szostek – Rusteckiej, Prezeski Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga oraz Marzeny Strzelczak, prezeski, dyrektorki generalnej Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Debatę poprowadził dziennikarz Jakub Sito.

17 lutego 2022

Przesłanie prof. Marcina Wiącka, Rzecznika Praw Obywatelskich, na jubileusz Karty Różnorodności

Prof. Marcin Wiącek, Rzecznik Praw Obywatelskich, był 14 lutego 2022 r. gościem specjalnym obchodów online jubileuszu z okazji 10 lat funkcjonowania Karty Różnorodności w Polsce.

8 lutego 2022

Karta Różnorodności świętuje 10. urodziny. Inauguracja obchodów 14 lutego o 10:00 [online]

Koordynowana w Polsce przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu międzynarodowa inicjatywa pod egidą Komisji Europejskiej świętuje w tym roku 10. rocznicę funkcjonowania. Inauguracja obchodów odbędzie się 14 lutego o godz. 10:00 w formie wydarzenia online. Udział wezmą m.in. przedstawiciele_ki Komisji Europejskiej, Biura Rzecznika Praw Obywatelskich oraz pracodawców aktywnych w obszarze zarządzania różnorodnością. Jubileusz wspierają Fundacja Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, Orange Polska, NatWest Group, Santander Bank Polska, STU ERGO Hestia oraz grono patronów i partnerów merytorycznych.

21 maja 2021

Łączymy siły z Fundacją Res Severa i zapraszamy na Przegląd Filmów o Różnorodności

Już w najbliższy weekend odbędzie się Przegląd Filmów o Różnorodności, organizowany przez Fundację Res Severa i Kartę Różnorodności. Podczas przeglądu zostaną pokazane krótkometrażowe produkcje z Festiwalu Filmów Odpowiedzialnych “17 Celów” dotyczące tematów Diversity & Inclusion.

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc