11. Forum Rozwoju Mazowsza z udziałem Marzeny Strzelczak

3 grudnia 2021

Już 8-9 grudnia odbędzie się 11. Forum Rozwoju Mazowsza, najważniejsze wydarzenie poświęcone funduszom europejskim w regionie. Hasłem przewodnim tej edycji będzie #eFEktUE. W programie znajdzie się 12 debat, wystąpienia, a także czaty tematyczne z partnerami wydarzenia. Jedną z panelistek będzie Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która 9 grudnia weźmie udział w debacie poświęconej rynkowi pracy.

Forum odbywa się pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej, Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce oraz Europejskiego Komitetu Regionów. Organizatorem wydarzenia jest Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Wystarczy w dniach 8-9 grudnia wejść na stronę www.forumrozwojumazowsza.pl lub na profil Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych i oglądać transmisję prowadzoną na żywo.

Program wydarzenia obejmie wystąpienia, a także czaty tematyczne na tematy związane z finansowaniem działalności przedsiębiorstw oraz inwestycji środowiskowych. W ramach Forum odbędzie się także rozstrzygnięcie internetowego plebiscytu „#eFEktUE – nominacje do konkursu Lider Zmian 2023”, w którym o wyłonieniu zwycięskich projektów dofinansowanych ze środków europejskich zdecydowali mieszkańcy Mazowsza.

9 grudnia w godz. 11:10-12:00 odbędzie się debata „Krajobraz księżycowy po pandemii? Rynek pracy czy rynek bez pracy?”, w której udział weźmie m.in. Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, koordynującego Kartę Różnorodności w Polsce.

Bieżące informacje o wydarzeniu można śledzić na stronie internetowej www.forumrozwojumazowsza.pl oraz w mediach społecznościowych (Facebook, LinkedIn oraz YouTube), gdzie prezentowane są tematy debat, sylwetki ekspertów_ek.

Źródło: inf. pras.