Dotyczy firmy: Grupa VIVE

Znalezione aktualności: 40

28 kwietnia 2021

Rozwój, świadomość i ochrona. Marka VIVE Profit stawia na rozwój, pamiętając o odpowiedzialności biznesu

Społeczna odpowiedzialność biznesu wkroczyła do naszych szaf. CSR* w praktyce stosuje coraz większa liczba znanych marek modowych, w tym m.in. Wrangler, który zaprezentował specjalną platformę zrównoważonego rozwoju. Sieć VIVE Profit dynamicznie się rozwija i otwiera kolejne lokalizacje (już w maju sieć zadomowi się w Bytomiu), jednocześnie pamiętając o tym jak istotnym zagadnieniem są praktyczne działania CSR-owe.

15 kwietnia 2021

VIVE Group po raz czwarty w raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”

VIVE Group i jej działalność ponownie została doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
W najnowszej odsłonie raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”, który został opublikowany w dniu dzisiejszym znalazł się kompozyt tekstylny VIVE Texcellence produkowany przez VIVE Group wraz ze spółką VIVE Innovation.

13 listopada 2020

#wyszukany Kampania wizerunkowa dla nietypowej branży

Marka VIVE Profit wróciła z kolejną akcją edukacyjno-promocyjną #wyszukany, która ma na celu uświadomić społeczeństwo, że zakupy w stylu #slow mogą pozytywnie wpływać na ochronę środowiska. Firma chce zachęcić do większej uważności oraz dokładności w sklepach.

29 września 2020

Less Waste More GLOV z VIVE Innovation

Firma Phenicoptere, producent kultowej rękawicy GLOV, która zmyje makijaż i inne zanieczyszczenia wyłącznie za pomocą wody, od początku istnienia wybierała proekologiczne działania i rozwiązania, które są przyjazne dla środowiska. Tym razem jej właścicielki poszły o krok dalej i nawiązały współpracę z innowacyjną firmą VIVE Innovation.

9 września 2020

Innowacja, dbałość o ekologie i solidny produkt. Zakończył się proces rebrandingu kompozytu tekstylnego VIVE Innovation.

Zakończył się proces rebrandingu wiodącego produktu spółki VIVE Innovation – innowacyjnego kompozytu tekstylnego, którego nowa nazwa to VIVE Texcellence. Spółka zaprasza do odwiedzania dedykowanej produktowi strony internetowej.

3 września 2020

Kobieta ma moc. Inauguracja Stowarzyszenia Kobiety VIVE

W nowoczesnej przestrzeni Kieleckiego Parku Technologicznego odbyła się uroczysta inauguracja Stowarzyszenia Kobiety VIVE. Gali towarzyszyło wiele interesujących wystąpień, szkoleń networkingowych i znamienitych gości, którzy swoją osobowością zainspirowali rzesze uczestniczek wydarzenia.

12 sierpnia 2020

Oglądaj zapis webinarium FOB „Działania firm na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym”

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z webinarium FOB poświęconego gospodarce obiegu zamkniętego.

22 lipca 2020

Działania firm na rzecz gospodarki o obiegu zamkniętym. Webinarium Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Wprowadzanie rozwiązań gospodarki obiegu zamkniętego w codziennej praktyce firm będzie tematem przewodnim wydarzenia  organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Spotkanie odbędzie się 12 sierpnia o godz. 11.00 w formule online. Na wydarzenie obowiązuje rejestracja.

25 czerwca 2020

To były wspaniałe lata pełne sukcesów i emocji. VIVE Group podsumowuje 18 lat wsparcia dla KS VIVE Kielce Handball S.A.

Podczas konferencji prasowej, która miała miejsce 17 czerwca 2020 roku w Hali Legionów w Kielcach zapadły ważkie decyzje dla przyszłości Klubu Sportowego VIVE Kielce Handball S.A. Jedną z istotnych zmian jest otwarcie możliwości dołączenia do grona sponsorów tytularnych Klubu piłki ręcznej. To dyscyplina, która przyniosła polskim kibicom (i nie tylko im) niespotykane dotąd emocje sportowe oraz ogromną satysfakcję.

25 czerwca 2020

Vive Textile Recycling laureatem nagrody Business Centre Club

Kapituła konkursu Business Centre Club ponownie doceniła VIVE Textile Recycling, kolejny rok z rzędu przyznając firmie tytuł „Firmy dobrze widzianej”. Spółka została doceniona przede wszystkim za konsekwentne działania ukierunkowane na społeczną odpowiedzialność biznesu oraz propagowanie wiedzy z zakresu CSR.