Dotyczy firmy: Santander Bank Polska

Znalezione aktualności: 216

5 maja 2022

„MOCne w biznesie”. Rusza bezpłatny program szkoleniowo-grantowy dla kobiet od Santander Bank Polska

11 maja startuje bezpłatny projekt szkoleniowo-rozwojowy, przygotowany przez kobiety i dla kobiet. Na uczestniczki czekają warsztaty prowadzone przez ekspertki, a także granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu. W projekcie mogą wziąć udział przedsiębiorczynie oraz kobiety, które dopiero planują założyć własną firmę. Program jest wspólną inicjatywą Santander Bank Polska oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.

22 kwietnia 2022

Dzień Ziemi – zainwestuj w planetę razem z Santander Bank Polska

Z okazji Międzynarodowego Dnia Ziemi Santander Bank Polska uruchamia projekty, które pomogą zadbać o przyszłość planety. Jednym z nich jest program grantowy „TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM EKO”. Projekt jest organizowany przez Fundację Santander, aby finansować oryginalne, przyjazne środowisku inicjatywy zgłaszane przez społeczności lokalne.

15 kwietnia 2022

Santander Bank Polska i Uniwersytet Szczeciński uruchamiają bezpłatny kurs języka polskiego

Santander Bank Polska wspólnie z Uniwersytetem Szczecińskim przygotował kurs nauki języka polskiego, aby wesprzeć osoby z Ukrainy. Zajęcia będą realizowane na poziomie podstawowym w systemie online. Program ma na celu likwidację bariery językowej i poprawienie możliwości komunikacyjnych uczestników.

12 kwietnia 2022

Santander Bank Polska wspiera Agencję ONZ ds. Uchodźców

Santander Bank Polska współpracuje z Agencją ONZ ds. Uchodźców (UNHCR) zapewniając narzędzie do szybkiego i bezpiecznego przekazania gotówki uchodźcom_czyniom docierającym do Polski z Ukrainy.

12 kwietnia 2022

IFC i Santander Bank Polska podejmują współpracę na rzecz finansowania projektów klimatycznych

Międzynarodowa Korporacja Finansowa (IFC) należąca do Grupy Banku Światowego i Santander Bank Polska podejmują współpracę, której celem jest zwiększenie dostępu do finansowania projektów na rzecz ochrony klimatu w Polsce i wspieranie rozwoju polskiej gospodarki po pandemii COVID-19.

10 kwietnia 2022

Podwójna Moc Pomagania – 4,25 mln zł dla Ukrainy

W kolejnej akcji „Podwójna Moc Pomagania”, Grupa Santander Bank Polska wraz ze swoimi klientami_tkami i osobami zatrudnionymi zebrała ponad 4,25 mln zł. Pieniądze trafią do organizacji humanitarnych z przeznaczeniem na działania pomocowe i medyczne w Polsce i Ukrainie.

24 marca 2022

Fundacja Santander partnerem strategicznym ogólnopolskiego projektu edukacyjnego „Lodówka na medal”

Fundacja Santander wspólnie z Bankiem Żywności SOS w Warszawie uruchomiły kampanię edukacyjną „Lodówka na medal”, która ma na celu kształtowanie pozytywnych nawyków dotyczących przechowywania i gospodarowania żywnością oraz szerzenie wiedzy na temat skutków zjawiska marnowania żywności. W ramach projektu „Lodówka na medal” uruchomiono warsztaty edukacyjne w szkołach oraz grę online.

17 marca 2022

Stypendium Rozwojowe Santander

Trwa nabór na kolejną edycję „Stypendium Rozwojowe Santander | Kompetencje Przyszłości UEW”, bezpłatnego programu edukacyjnego organizowanego przez Santander Universidades i Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu. Ponad 300 osób wybranych w procesie rekrutacji weźmie udział w bezpłatnych szkoleniach z kompetencji cyfrowych i biznesowych.

8 marca 2022

Jak wyrównywać szanse kobiet na polskim rynku pracy

Dziś w „Rzeczpospolitej” ukazała się relacja z debaty zorganizowanej w ramach obchodów jubileuszu 10-lecia Karty Różnorodności w Polsce. Dyskusja poświęcona była wyzwaniom, które stoją przed kobietami na polskim rynku pracy. 

4 marca 2022

Obywatele Ukrainy nie zapłacą za konto i kartę w Santander Bank Polska

Santander Bank Polska informuje, że nie będzie pobierał opłat za prowadzenie konta i kartę od obecnych i nowych klientów — obywateli Ukrainy.