Dotyczy firmy: Santander Bank Polska

Znalezione aktualności: 289

29 marca 2024

Santander Bank Polska laureatem konkursu „Etyczna firma”

Santander Bank Polska już po raz trzeci znalazł się w gronie najbardziej etycznych polskich firm. W konkursie nagradzane są przedsiębiorstwa, które w swoich działaniach kierują się zasadą odpowiedzialności społecznej i transparentnym podejściem.

27 lutego 2024

Santander Bank Polska zaprasza do udziału w EconoMY! Challenge – wielkim teście wiedzy ekonomicznej

17 kwietnia odbędzie się druga edycja EconoMY! Challenge, konkursu Pulsu Biznesu i Santander Bank Polska, w którym studenci sprawdzają swoją wiedzę z zakresu ekonomii, finansów, giełdy i inwestowania. Dla zwycięzców przewidziano nagrody o łącznej wartości 50 000 złotych.

22 lutego 2024

Prosty język w Santander Bank Polska 

W związku z Międzynarodowym Dniem Języka Ojczystego, Santander Bank Polska prezentuje sposoby na prostą i przejrzystą komunikację korporacyjną. Starania banku takie jak wprowadzenie treści pomocniczych czy infografik i wizualizacji zostały nagrodzone certyfikatem Uniwersytetu Wrocławskiego.

1 lutego 2024

Santander wśród najbardziej podziwianych spółek na świecie w roku 2024 według magazynu Fortune

W dorocznym rankingu publikowanym przez magazyn Fortune, Santander został wyróżniony jako jedna z „Najbardziej podziwianych spółek na świecie”. Listę tworzą największe światowe firmy a badanie bazuje na ankietach wypełnianych przez 15 000 menedżerów najwyższego szczebla, członków zarządów oraz analityków.

19 stycznia 2024

Santander Bank Polska z tytułem Top Employer 2024

Santander Bank Polska po raz kolejny znalazł się wśród najlepszych pracodawców w Polsce i Europie. Certyfikat jest potwierdzeniem zaangażowania banku w tworzenie lepszego środowiska pracy, wysokich standardów w zarządzaniu zasobami ludzkimi oraz przyjaznej kultury organizacyjnej.

17 stycznia 2024

Grupa Santander i Uniwersytet Pensylwanii uruchamiają rekrutację na szkolenie w USA

Grupa Santander we współpracy z Uniwersytetem Pensylwanii uruchamia szkolenie Santander | USA Summer Experience – Upenn.  W programie przewidziano 90 miejsc na kampusie uniwersyteckim w Filadelfii. Celem szkolenia jest wsparcie idei kształcenia przez całe życie i podnoszenia kompetencji zawodowych w zakresie znajomości języka angielskiego.

16 stycznia 2024

„MOCni w biznesie” – bezpłatny program szkoleniowo-grantowy dla przedsiębiorców

17 stycznia startuje kolejna edycja programu „MOCni w biznesie” organizowanego przez Santander Bank Polska, Polską Fundację Przedsiębiorczości i Polfund FPK S.A. To program dla tych, którzy chcą założyć lub rozwinąć własny biznes. Uczestnicy wezmą udział w darmowych szkoleniach i webinarach, będą mogli również wygrać granty edukacyjne. 

9 stycznia 2024

Fundacja Ołeny Zełenskiej i Grupa Banco Santander przekazały tablety dzieciom w 8 gminach regionu odeskiego

Fundacja Ołeny Zełenskiej nawiązała współpracę z Grupą Banco Santander. Dzięki zaangażowaniu banku, dzieci z ukraińskich szkół otrzymają tablety, co zapewni im dostęp do nauki online.

17 października 2023

UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska wspierają zaangażowanie, społeczną świadomość i umiejętność współpracy uczniów

Młodzi ludzie dysponują ogromnym potencjałem i mnóstwem doskonałych pomysłów, ale nie zawsze mają możliwość ich realizacji. UNICEF Polska i Fundacja Santander Bank Polska realizują projekt edukacyjno-społeczny TO(działa)MY!, który ma wesprzeć młodzież w dokonywaniu zmiany społecznej.

13 października 2023

Santander Bank Polska ponownie z wyróżnieniem w konkursie „The Best Annual Report”

Raport roczny Santander Bank Polska po raz kolejny zdobył nagrodę „Best of the Best” w konkursie „The Best Annual Report”. Santander Bank Polska otrzymał także nagrodę specjalną za najlepszy raport zrównoważonego rozwoju.