Dotyczy firmy: Santander Bank Polska

Znalezione aktualności: 188

5 maja 2021

Santander Bank Polska – obsługa bez barier

5 maja obchodzimy Dzień Walki z Dyskryminacją Osób z Niepełnosprawnościami. Wg różnych danych w Polsce żyje od 4 do 7 mln osób z niepełnosprawnościami.

4 maja 2021

Santander Bank Polska startuje z akcją #ZalogujSeniora

Pandemia zachęciła klientów powyżej 60 roku życia do większej aktywności w Internecie, w tym także do zdalnego bankowania. Prawie 32% klientów Santander Bank Polska w tej grupie wiekowej bankuje zdalnie, ale jest jeszcze spora część, która z różnych przyczyn z bankowości internetowej i mobilnej nie korzysta. Dlatego właśnie Santander Bank Polska wspiera te osoby w samodzielnym bankowaniu z domu i zachęca do udziału w programie #ZalogujSeniora.

22 kwietnia 2021

Dzień Ziemi z Santander Bank Polska

Finansowanie zielonej transformacji, wsparcie projektów zewnętrznych, programy proekologicznych zmian wewnątrz banku – między innymi te działania związane ze zrównoważonym rozwojem i zmniejszaniem wpływu na środowisko naturalne Santander Bank Polska przeprowadził w minionym roku.

22 kwietnia 2021

Santander Bank Polska z II miejscem w rankingu Złoty Bankier 2021 oraz czterema wyróżnieniami

Santander Bank Polska został wiceliderem rankingu „Złoty Bankier 2021” za najlepszą wielokanałową jakość obsługi, organizowanego przez Bankier.pl i “Puls Biznesu”.

22 kwietnia 2021

Grupa Santander uruchamia dwa programy stypendialne wspierające przedsiębiorczość kobiet

Santander Universidades we współpracy z London School of Economics and Political Science uruchamia dwa programy stypendialne dla kobiet.

30 marca 2021

Grupa Santander zaprasza do udziału w FootballCan 2041

Realizując cel konkursu, uczestnicy mogą korzystać z rozmaitych technologii, w tym: sztucznej inteligencji, uczenia maszynowego, blockchain’u, rozszerzonej lub wirtualnej rzeczywistości oraz internetu rzeczy. Trzy najlepsze inicjatywy zakwalifikują się do projektu pilotażowego realizowanego z udziałem Santander.

17 marca 2021

„TO(działa)MY!” – konkurs grantowy dla szkół rozstrzygnięty!

Znani są laureaci ogólnopolskiego konkursu grantowego, który jest częścią projektu edukacyjnego „TO(działa)MY!”. Projekt jest prowadzony przez UNICEF Polska i Fundację Santander Bank Polska.

16 marca 2021

Grupa Santander i Fundacja Oxentia ogłaszają konkurs Santander X Environmental Challenge

Grupa Santander i Fundacja Oxentia ogłosiły nowy globalny konkurs dla przedsiębiorców pracujących nad rozwojem gospodarki niskoemisyjnej. Santander X Environmental Challenge stawia przed uczestnikami dwa cele: „Bądź ekologiczny” – poprzez zielone finansowanie i zielone inwestycje oraz „Bądź świadomy” – poprzez produkty i usługi, które zwiększają świadomość wpływu na środowisko.

15 marca 2021

Ponad 156 tysięcy stypendiów wspierających studia, praktyki i przedsiębiorczość w ramach programu Santander Universidades w 2020 roku

W ubiegłym roku Grupa Santander przeznaczyła 110 mln EUR na wsparcie szkolnictwa wyższego, w ramach programu Santander Universidades.

11 marca 2021

Fundacja Santander Bank Polska stworzyła “Klub Płomyka” w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu

We wrocławskim szpitalu otwarto Klub Płomyka – pokój zabaw dla dzieci oraz miejsce odpoczynku dla towarzyszących im opiekunów. Takie przestrzenie na szpitalnych oddziałach dziecięcych powstają z inicjatywy Fundacji Santander już od dwóch lat.