Dotyczy firmy: Santander Bank Polska

Znalezione aktualności: 240

23 września 2022

Obsługa bez barier w Santander Bank Polska

23 września przypada Międzynarodowy Dzień Języków Migowych. Santander Bank Polska od lat dba o dostępność dla wszystkich klientów/ek. Bank stosuje rozwiązania włączające dla osób z indywidualnymi potrzebami, w tym obsługę w języku migowym.

14 września 2022

Santander Bank Polska partnerem strategicznym konkursu „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion”

Konkurs „Polska Firma – Międzynarodowy Czempion” promuje aktywność polskich firm na światowych rynkach oraz pomaga przedsiębiorstwom wzmocnić swoją markę i promować międzynarodową działalność. Santander Bank Polska jest partnerem strategicznym inicjatywy. Konkurs wspierają także KUKE i PFR TFI. 

14 września 2022

Santander Bank Polska przeszedł pozytywnie audyt Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży

Santander Bank Polska jest sygnatariuszem oraz jednym z inicjatorów Deklaracji Odpowiedzialnej Sprzedaży. Celem deklaracji jest m.in. podnoszenie standardów etycznych w relacjach z klientem. W tym roku bank przeszedł pomyślnie audyt, który przeprowadziła firma KPMG. Taki audyt co dwa lata muszą przejść pozytywnie wszyscy sygnatariusze Deklaracji.

7 września 2022

Czy jesteśmy gotowi na zrównoważony ślad cyfrowy? [DEBATA]

19 września w godz. 11-12:30 zapraszamy na debatę wokół opublikowanego niedawno raportu „Zrównoważony ślad cyfrowy. Odpowiedzialność przyszłości”. Jakie szanse i zagrożenia niosą nowe technologie? Czy jesteśmy gotowi na zrównoważony ślad cyfrowy? O tym porozmawiamy z gośćmi i gościniami debaty online

7 września 2022

Nowy raport ESG od Santander Bank Polska – po raz pierwszy z analizą ryzyk i szans klimatycznych

Raport ESG 2021 opublikowany przez Santander Bank Polska to już dziewiąta edycja dokumentu, który przedstawia wpływ organizacji na obszary zarządcze, społeczne i środowiskowe. Tegoroczną nowością jest raport klimatyczny, opracowany według kryteriów TCFD jako integralny element części środowiskowej. Zawarta w nim analiza ryzyk i szans klimatycznych to kolejny krok w świadomych przygotowaniach banku na wyzwania najbliższej przyszłości.

29 lipca 2022

Zrównoważony ślad cyfrowy. Co sądzą o nim konsumenci_ki i firmy?

Około 50 proc. konsumentów_ek przewiduje, że w najbliższych trzech latach zwiększy się oddziaływanie wysokich technologii na relacje między ludźmi w pracy, w życiu prywatnym oraz na środowisko. Czy firmy w Polsce odpowiadają na to wyzwanie? Jakie są oczekiwania społeczne? Temu tematowi poświęcono najnowszy raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, podsumowujący projekt badawczy zrealizowany wraz z partnerami Santander Bank Polska i Orange Polska.

29 lipca 2022

Grupa Santander i Formuła 1® wspierają zrównoważony rozwój branży motoryzacyjnej

Grupa Santander oraz Formuła 1® uruchamiają globalny program skierowany do start-upów i scale-upów z 11 krajów (Niemcy, Argentyna, Brazylia, Chile, USA, Hiszpania, Meksyk, Portugalia, Polska, Wielka Brytania i Urugwaj). Celem programu jest opracowanie zrównoważonych rozwiązań dla sektora motoryzacyjnego w obszarach: mobilność, logistyka i transport, a także kompensacja emisji dwutlenku węgla.

20 lipca 2022

Santander Bank Polska z nagrodą dla Najlepszej Instytucji Współpracującej

Santander Bank Polska otrzymał nagrodę specjalną w kategorii Najlepsza Instytucja Współpracująca w programie Biznes Protektor. Nagroda Biznes Protektor przyznawana jest instytucjom finansowym, które pełniły funkcje Narodowych Pośredników Finansowych Instrumentów Finansowych UE podczas pandemii COVID-19. Ich zadaniem było m.in. łagodzenie negatywnego wpływu pandemii na polskie firm z sektora MŚP oraz zachęcanie przedsiębiorców do korzystania z pomocy finansowej Unii Europejskiej.

18 lipca 2022

Santander nagrodzony za działania na rzecz ukraińskich uchodźców/czyń

Magazyn finansowy Euromoney uznał Santander Bank Polska za najlepszy bank w zakresie odpowiedzialności korporacyjnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Podczas tegorocznej edycji konkursu Awards for Excellence doceniono wsparcie, jakiego bank udzielił osobom szukającym w Polsce schronienia w wyniku wojny w Ukrainie.

15 lipca 2022

„MOCne w biznesie” – więcej przedsiębiorczości wśród kobiet

Santander Bank Polska zaprasza przedsiębiorcze kobiety do udziału w konkursach o granty edukacyjne i dofinansowanie biznesu, a także w warsztatach z inspirującymi kobietami. Działania realizowane są w ramach programu „MOCne w biznesie” z inicjatywy Santander Bank Polska oraz Polskiej Fundacji Przedsiębiorczości.