Dotyczy firmy: Samsung Electronics Polska

Znalezione aktualności: 50

20 września 2022

Rusza II edycja programu Solve for Tomorrow dla młodzieży

Samsung ponownie oddaje głos młodemu pokoleniu, wspierając i doceniając jego inicjatywę oraz nieszablonowe pomysły. W ramach II edycji programu edukacyjnego Solve for Tomorrow zaprasza uczniów do zmierzenia się z jednym z 4 wyzwań współczesności: zdrowiem, klimatem, bezpieczeństwem lub integracją. Pomysły można zgłaszać do 31 października b.r.

16 września 2022

Samsung Electronics ogłasza nową strategię środowiskową

Samsung Electronics Co, Ltd. ogłosił swoją nową strategię środowiskową, która zawiera zobowiązania firmy do osiągnięcia zerowej emisji dwutlenku węgla w całym przedsiębiorstwie, wykorzystywania energii odnawialnej w większym zakresie, inwestowania i badania nowych technologii w celu tworzenia energooszczędnych produktów, a także zwiększenia poziomu ponownego wykorzystania zużytej wody i opracowania technologii wychwytywania związków węgla.

30 czerwca 2022

Poznaj laureatów konkursu z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu 2022

Już po raz drugi z rzędu w ramach akcji Dnia Bezpiecznego Internetu, Samsung został partnerem konkursu na największą liczbę zorganizowanych inicjatyw. Szkoły, biblioteki czy inne placówki edukacyjne mogły zgłaszać swoje aktywności związane z cyfrowym bezpieczeństwem. Celem tej inicjatywy jest uświadomienie młodym ludziom, że o bezpieczeństwie w sieci należy pamiętać przez cały rok, także w okresie wakacyjnym, który to sprzyja nawiązaniu nowych znajomości – również tych przez Internet.

13 czerwca 2022

Samsung wspiera podopiecznych_e projektu #SamoDZIELNI

Samsung już po raz trzeci zdecydował się wesprzeć projekt #SamoDZIELNI Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju. W ramach inicjatywy, firma przekazała uczestnikom_czkom tablety oraz zorganizowała spotkanie z finalistami_kami programu  „Solve for Tomorrow”.

2 czerwca 2022

Przystanek Solve for Tomorrow

W ramach akcji „Przystanek Solve for Tomorrow”, Samsung organizuje lokalne spotkania z drużynami z całej Polski, które dotarły do finału. Pierwszym przystankiem na trasie było spotkanie w I Liceum Mundurowym Spartakus w Kwidzynie.

31 maja 2022

10 dobrych praktyk Samsung w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu co roku stanowi przegląd najciekawszych inicjatyw polskich firm, skupionych wokół CSR i zrównoważonego rozwoju. W jubileuszowej 20. edycji, obejmującej kolejny rok pandemiczny, znalazło się w sumie aż 1677 działań, zgłoszonych przez 283 firmy. Wśród nich ukazało się 10 dobrych praktyk firmy Samsung, propagujących zaangażowanie i rozwój społeczności lokalnej oraz mających pozytywny wpływ na środowisko pracy.

31 marca 2022

Drużyna z Bielska Podlaskiego zwycięzcą pierwszej polskiej edycji programu Solve for Tomorrow

Dzisiaj, podczas oficjalnej gali finałowej w Centrum Nauki Kopernik, poznaliśmy zwycięzców pierwszej polskiej edycji programu Solve for Tomorrow. Podejmowane przez nich wyzwania dotyczyły w dużym stopniu problemów życia codziennego – nadużywania social mediów, braku poczucia bezpieczeństwa przy późnych powrotach do domu czy stanu środowiska w pobliżu ich miejsca zamieszkania. 

15 lutego 2022

Samsung zaprasza na „Randkę w ciemno” do Centrum Nauki Kopernik

„Wieczór dla dorosłych. Odkrywa Samsung” odbędzie się już w najbliższy czwartek, 17 lutego w przestrzeni wystaw. Na odwiedzających czekać będą eksponaty, spotkania z ekspertami, a także spektakl Teatru Robotycznego.

7 lutego 2022

Dzień Bezpiecznego Internetu razem z Samsung: dołącz do webinaru i zgłoś swoją inicjatywę

Dzień Bezpiecznego Internetu to inicjatywa podejmowana przez Komisję Europejską, która ma na celu inicjowanie i propagowanie działań dotyczących bezpieczeństwa cyfrowego. Samsung już drugi rok z rzędu został partnerem tego wydarzenia, dzieląc się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami. W ramach programu CyfrOFFy kONtakt organizowany jest webinar dla nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej oraz konkurs zachęcający do podejmowania inicjatyw na rzecz bezpieczeństwa cyfrowego. Zgłoszenia można wysyłać do końca marca.

24 stycznia 2022

9 zespołów w finale Solve for Tomorrow. Myślenie projektowe pomaga rozwijać pomysły

Przez ostatnich kilka miesięcy młodzi ludzie, którzy zakwalifikowali się do programu Solve for Tomorrow, intensywnie pracowali nad rozwijaniem swoich pomysłów z zakresu zdrowia, bezpieczeństwa i klimatu. Efekty swoich działań przedstawili w materiałach wideo. Na podstawie filmów oraz oceny postępów wystawionej przez mentorów, jury wyłoniło właśnie 9 zespołów, które przejdą do ścisłego finału programu.