Dotyczy firmy: Rossmann

Znalezione aktualności: 32

16 marca 2022

Rossmann przyjmuje uchodźców i uchodźczynie z Ukrainy

Rossmann we współpracy z PCK przyjął w ostatni weekend 90 uchodźców i uchodźczyń z ogarniętej wojną Ukrainy.

28 lutego 2022

Rossmann dla Ukrainy

Od ataku Rosji na Ukrainę firma Rossmann włączyła się w pomaganie naszym sąsiadom. W asortymencie ma wiele produktów niezbędnych uchodźcom: środki higieny, pieluchy, żywność dla dzieci. Rossmann zamierza sukcesywnie wspierać nimi organizacje zajmujące się pomocą dla Ukrainy.

31 stycznia 2022

Ruszyła szósta edycja akcji „Pomagamy jak umiemy”

Podobnie jak w ubiegłym roku, klienci Rossmanna skanując aplikację przy każdych zakupach, mogą wesprzeć jedną z organizacji pomagających kobietom w trudnej sytuacji życiowej. Co więcej, sami zdecydują, na którą spośród 88 placówek przekażą gromadzone przez siebie punkty. Wyboru mogą dokonać już od 15 stycznia do 30 czerwca poprzez aplikację Rossmann PL. 

10 listopada 2021

Rossmann pomaga dziewczętom z domów dziecka

Ukończenie osiemnastego roku życia nie wszystkim kojarzy się z wielkim wydarzeniem, ekscytacją i radością. Dla dziewcząt z domów dziecka to bardzo trudny moment. Opuszczają miejsce, w którym czuły się bezpiecznie i wkraczają – nie mogąc liczyć na wsparcie rodziców – w dorosłość. Takim dziewczętom pomaga Fundacja „Dbamy o młodych” i firma Rossmann.

14 października 2021

Do 18 października zgłoszenia do akcji „Pomagamy jak umiemy kobietom”

Jeszcze tylko do 18 października można zgłosić organizację niosącą pomoc kobietom, któą firma Rossmann wesprze w przyszłorocznej edycji akcji „Pomagamy jak umiemy kobietom”.

4 października 2021

Rossmann solidnym pracodawcą

Firma Rossmann zdobyła tytuł „Solidnego Pracodawcy 2021” za ofertę socjalną dla pracowników, program rozwoju ich pasji „Pozytywnie Zakręceni”, a także działalność na rzecz potrzebujących oraz zaangażowanych w walkę z pandemią.

11 sierpnia 2021

Rossmann po raz czwarty publikuje Raport Odpowiedzialności Społecznej

Rossmann po raz czwarty opublikował Raport Odpowiedzialności Społecznej. Dokument dotyczy lat 2019-2020 i pokazuje działania firmy związane m.in. ze środowiskiem, innowacjami, a także postawą wobec klientów i wyzwaniami, z którymi Rossmann zmierzył się w czasie pandemii.

28 czerwca 2021

Czy żyjemy w erze konsumenckiego cynizmu?

Najnowsza fala badania Meaningful Brands, które Havas prowadzi od 2009 roku, pokazuje, że konsumenci nieustannie poszukują uczciwości i autentyczności – ale marki mają trudności ze spełnieniem tych oczekiwań. To powoduje, że wkraczamy w „erę konsumenckiego cynizmu”.

16 lutego 2021

Nowoczesna strefa coworkingowa w bibliotece UŁ dzięki firmie Rossmann

W styczniu w bibliotece Uniwersytetu Łódzkiego przy ul. Matejki 32/38 w Łodzi została otwarta nowoczesna strefa coworkingowa. Dzięki firmie Rossmann udało się zaaranżować prawie 200 metrów przyjaznej i funkcjonalnej przestrzeni, przeznaczonej do wspólnej nauki i pracy, spotkań ze znajomymi i relaksu.

16 lutego 2021

Rossmann pomaga kobietom

To już V edycja sztandarowej akcji pomocowej Rossmanna. W tym roku firma pomaga kobietom znajdującym się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.