Dotyczy firmy: PZU

Znalezione aktualności: 144

24 sierpnia 2022

„Minuta dla skóry” – program prewencyjny PZU

Zaledwie kilkadziesiąt sekund wystarczy aplikacji wykorzystywanej przez PZU na ocenę ryzyka pod kątem występowania nowotworu skóry. Rozpoczyna się ogólnopolski program prewencyjny „Minuta dla skóry”, który wspiera wykrywanie raka przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji.

11 sierpnia 2022

Wspólne gotowanie z Wojciechem Modestem Amaro na Dobrych Koloniach z PZU

W ramach Dobrych Kolonii PZU przez całe lato odbywa się siedem wyjazdów integracyjnych dla dzieci polskich i ukraińskich z Dobrej Drużyny PZU oraz dla dzieci pracowników PZU w Ukrainie. Na półmetku kolonii do ośrodka w krainie Wielkich Jezior przyjechał szef kuchni Wojciech Modest Amaro, który poprowadził wspólne gotowanie.

3 sierpnia 2022

Poznaj beneficjentów Dobrej Drużyny PZU

PZU udzieli wsparcia 352 podmiotom, które zajmują się organizacją zajęć, obozów, turniejów oraz zawodów sportowych dla dzieci i młodzieży. Z dofinansowania w 43 dyscyplinach skorzysta ponad 45 tysięcy dzieci i młodzieży z klubów, stowarzyszeń, związków sportowych z całej Polski, którzy dołączą do Dobrej Drużyny PZU.

28 lipca 2022

2,5 miliona złotych dla dzieci z Ukrainy. PZU podsumowuje wyniki meczu charytatywnego.

W krakowskiej TAURON Arenie odbył się mecz charytatywny „Iga Świątek i przyjaciele dla Ukrainy”, którego celem było zebranie środków na pomoc dzieciom i nastolatkom dotkniętym wojną w Ukrainie. Podczas wydarzenia zebrano 2,5 miliona złotych. Sponsorem głównym meczu był PZU.

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

30 czerwca 2022

PZU głównym sponsorem meczu charytatywnego Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

Już w sobotę 23 lipca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się mecz pokazowy Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na wsparcie dzieci i nastolatków dotkniętych wojną w Ukrainie. Grupa PZU, oficjalny sponsor Igi Świątek, został głównym sponsorem wydarzenia. 

8 czerwca 2022

Dobra Drużyna PZU spotkała się w Lublinie z Igą Świątek

Trwa nabór wniosków do programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU, w ramach którego organizacje sportowe mogą otrzymać wsparcie w wysokości do 15 tys. zł. na dofinansowanie do zakupu sprzętu, wynajem obiektów treningowych lub organizację zawodów.

21 marca 2022

Płatne praktyki i staże w PZU czekają na młode talenty

PZU uruchomił program płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów. W ramach tegorocznej edycji, której towarzyszy hasło „Pokaż swoje mocne strony”, ubezpieczyciel oferuje kandydatom blisko 60 ofert. Aplikacje można składać do 22 kwietnia na pzustudenttalent.pl.

17 marca 2022

PZU z pomocą dla Ukraińców i Ukrainek

Grupa PZU aktywnie działa na rzecz pomocy obywatelom i obywatelkom Ukrainy. Firma organizuje zbiórki darów i pieniędzy, a także pomaga w transporcie rzeczy na granicę polsko-ukraińską. Jednocześnie m.in. finansuje 30-dniowe OC komunikacyjne oraz dostęp do opieki medycznej w placówkach PZU Zdrowie świadczących usługi w ramach NFZ. 

7 marca 2022

Opieka medyczna dla obywateli Ukrainy w placówkach PZU Zdrowie

Osoby dotknięte wojną w Ukrainie mogą skorzystać bezpłatnie z opieki medycznej w ponad 50 placówkach medycznych PZU Zdrowie. Konsultacje i badania można zrealizować na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Opolu i Częstochowie. Poza godzinami pracy placówek działa bezpłatna Teleplatforma Pierwszego Kontaktu Ministerstwa Zdrowia (800 137 200), gdzie lekarze udzielają porad i wystawiają skierowania oraz recepty.