Dotyczy firmy: PZU

Znalezione aktualności: 140

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

30 czerwca 2022

PZU głównym sponsorem meczu charytatywnego Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy

Już w sobotę 23 lipca w TAURON Arenie Kraków odbędzie się mecz pokazowy Iga Świątek i Przyjaciele dla Ukrainy, z którego całkowity dochód zostanie przekazany na wsparcie dzieci i nastolatków dotkniętych wojną w Ukrainie. Grupa PZU, oficjalny sponsor Igi Świątek, został głównym sponsorem wydarzenia. 

8 czerwca 2022

Dobra Drużyna PZU spotkała się w Lublinie z Igą Świątek

Trwa nabór wniosków do programu prewencyjnego Dobra Drużyna PZU, w ramach którego organizacje sportowe mogą otrzymać wsparcie w wysokości do 15 tys. zł. na dofinansowanie do zakupu sprzętu, wynajem obiektów treningowych lub organizację zawodów.

21 marca 2022

Płatne praktyki i staże w PZU czekają na młode talenty

PZU uruchomił program płatnych praktyk i staży dla studentów i absolwentów. W ramach tegorocznej edycji, której towarzyszy hasło „Pokaż swoje mocne strony”, ubezpieczyciel oferuje kandydatom blisko 60 ofert. Aplikacje można składać do 22 kwietnia na pzustudenttalent.pl.

17 marca 2022

PZU z pomocą dla Ukraińców i Ukrainek

Grupa PZU aktywnie działa na rzecz pomocy obywatelom i obywatelkom Ukrainy. Firma organizuje zbiórki darów i pieniędzy, a także pomaga w transporcie rzeczy na granicę polsko-ukraińską. Jednocześnie m.in. finansuje 30-dniowe OC komunikacyjne oraz dostęp do opieki medycznej w placówkach PZU Zdrowie świadczących usługi w ramach NFZ. 

7 marca 2022

Opieka medyczna dla obywateli Ukrainy w placówkach PZU Zdrowie

Osoby dotknięte wojną w Ukrainie mogą skorzystać bezpłatnie z opieki medycznej w ponad 50 placówkach medycznych PZU Zdrowie. Konsultacje i badania można zrealizować na terenie całej Polski, m.in. w Warszawie, Krakowie, Katowicach, Gdańsku, Opolu i Częstochowie. Poza godzinami pracy placówek działa bezpłatna Teleplatforma Pierwszego Kontaktu Ministerstwa Zdrowia (800 137 200), gdzie lekarze udzielają porad i wystawiają skierowania oraz recepty.

1 marca 2022

PZU z pomocą dla Ukraińców

PZU zainicjował bezprecedensową w branży ubezpieczeniowej akcję skierowaną do obywateli Ukrainy, którzy przekraczają polską granicę, a nie mają obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego. Ubezpieczyciel bierze na siebie koszt składki za 30-dniowe polisy OC dla nich. Będą one dostępne u dyżurujących na przejściach granicznych agentów PZU oraz pod nr telefonu 22 505 15 63 (infolinia obsługiwana jest w języku polskim i ukraińskim).

16 lutego 2022

PZU partnerem programu Climate Leadership

PZU dołącza do programu Climate Leadership realizowanego przez Centrum UNEP/GRID-Warszawa. To partnerstwo wpisuje się w realizację strategii ubezpieczyciela ogłoszonej w 2021 r. Zakłada ona budowanie sukcesu Grupy PZU w oparciu o nowoczesne modele biznesowe, uwzględniające elementy zrównoważonego rozwoju i wyznaczanie standardów w tym zakresie na rynku finansowym.

25 listopada 2021

PZU sadzi las w Nadleśnictwie Rytel

Pracownicy PZU wspólnie z leśnikami rozpoczęli odnawianie lasu w jednym z miejsc w Borach Tucholskich, które zostało całkowicie zniszczone przez wielką nawałnicę w sierpniu 2017 r. Odtworzenie 100 ha lasu na wybranej powierzchni w Nadleśnictwie Rytel będzie możliwe dzięki środkom PZU, które zaangażowano w projekt zwiększania pochłaniania dwutlenku węgla przez lasy, prowadzony przez Lasy Państwowe.

16 września 2021

Partnerzy FOB z tytułem Spółek Świadomych Klimatycznie

15 września 2021 r. ogłoszone zostały wyniki tegorocznej edycji CCA, czyli Badania Świadomości Klimatycznej spółek.