Dotyczy firmy: Provident Polska

Znalezione aktualności: 254

19 stycznia 2024

Provident Polska po raz jedenasty wśród pracodawców z tytułem Top Employer

Provident Polska ponownie znalazł się wśród pracodawców nagrodzonych międzynarodowym tytułem Top Employer. Wyróżnienie przyznawane jest firmom, które tworzą najlepsze warunki pracy oraz dbają o rozwój standardów zarządzania zasobami ludzkimi i wzmacniania marki pracodawcy.

7 listopada 2023

Szósta Top Marka dla Provident Polska

Provident Polska po raz szósty otrzymał tytuł Top Marki i potwierdził swoją silną pozycję w branży pożyczkowej. Wyróżnienie zostało przyznane na podstawie badania obecności marek w mediach, przeprowadzanego przez magazyn „Press” i „PSMM Monitoring & More”.

18 października 2023

Ponad połowa Polaków uważa, że edukacja finansowa powinna być obowiązkowa już w podstawówce

48,6 proc. ankietowanych czuje się pewnie ze swoją wiedzą na temat produktów i usług finansowych – wynika z badania Kantar wykonanego na zlecenie IPF Group, właściciela Provident Polska. Wśród respondentów szczególną pewnością siebie wyróżniają się mężczyźni oraz osoby w wieku 35-54 lat. 

11 października 2023

W 30. edycji „Tak! Pomagam” udział weźmie 284 wolontariuszy

Rada Programowa „Tak! Pomagam” wybrała 23 najlepsze projekty z tegorocznej edycji programu. Weźmie w niej udział 284 wolontariuszy, którzy przy wsparciu finansowym firmy Provident, zrealizują działania na rzecz zwierząt, środowiska i lokalnych społeczności. Pomoc obejmie ponad 100 tys. beneficjentów.

20 września 2023

Provident Polska po raz kolejny nagrodzony Złotym Laurem „Super Biznesu”

Provident Polska znalazł się wśród laureatów Złotego Lauru „Super Biznesu”. Wyróżnienie w kategorii „Edukacja Finansowa” to wyraz uznania dla projektów firmy, mających na celu włączenie finansowe grup szczególnie narażonych na wykluczenie.

14 lipca 2023

Agnieszka Krajnik z Provident Polska o wolontariacie pracowniczym w Korpus Cafe

W rozmowie Korpus Cafe „Wolontariat pracowniczy szansą na rozwój ludzi, organizacji i społeczności” udział wzięła Agnieszka Krajnik, Ekspert ds. Zrównoważonego Rozwoju i Komunikacji Wewnętrznej Provident Polska.

26 maja 2023

Provident po raz trzeci wśród pracodawców działających na rzecz włączania i różnorodności

Zakończył się Miesiąc Różnorodności koordynowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Podczas konferencji podsumowującej tegoroczną edycję zaprezentowano wyniki badania Diversity IN Check, a także opartą na nim listę pracodawców najbardziej zaawansowanych w zarządzaniu różnorodnością oraz dbających o inkluzywność wewnątrz organizacji. Wśród wyróżnionych przedsiębiorstw po raz kolejny znalazł się Provident.

23 maja 2023

Podczas szóstej edycji Provi RUN zebrano kwotę 32 400 zł dla Fundacji Gajusz

Tegoroczna edycja firmowego biegu charytatywnego Provi RUN odbyła się 20 maja w Lesie Łagiewnickim w Łodzi. Dorosłym towarzyszyły dzieci, które wzięły udział w Biegu Super Bohaterów. Biegacze wspólnie zebrali 32 403 zł, które zostaną przekazane Fundacji Gajusz, opiekującej się nieuleczalnie chorymi dziećmi oraz ich rodzinami.

22 maja 2023

Bajka „Pieniądze nie rosną na drzewach” wsparciem edukacji finansowej w szkołach

W czwartek, 18 maja, odbyła się premiera bajki „Pieniądze nie rosną na drzewach”. Publikacja ta, powstała dzięki współpracy firmy Provident i Fundacji Zaczytani.org, ma na celu edukację finansową najmłodszych, zwiększanie świadomości na temat oszczędzania oraz promowanie przedsiębiorczych postaw wśród dzieci. Książka jest darmowa i dostępna w formatach elektronicznych.

16 maja 2023

Provident Polska zaprasza na 15. edycję programu płatnych praktyk „One Level Up”

Provident Polska rozpoczął rekrutację studentów do programu praktyk „One Level Up”. Z okazji 15. edycji na uczestników czekają dłuższe, bo trzymiesięczne płatne praktyki. Studenci zdobędą doświadczenie, realizując projekty i zadania pod opieką firmowych ekspertów. Tegorocznej edycji patronuje idea inclusion, czyli „włączania”.