Dotyczy firmy: Polpharma

Znalezione aktualności: 85

31 stycznia 2022

Polpharma z tytułem „Przyjaciela Polskiej Alergologii”

Zaangażowanie, otwartość i wsparcie środowiska alergologów zostało docenione i Polskie Towarzystwo Alergologiczne przyznało Polpharmie tytuł „Przyjaciela Polskiej Alergologii”.

13 grudnia 2021

„Ekowizyta” nagrodzona w konkursie Złote Spinacze

Kampania Polpharmy „Ekowizyta – zadbajmy o dobry klimat” została nagrodzona w prestiżowym i największym w Polsce konkursie PR organizowanym przez Związek Firm Public Relations – Złote Spinacze. Ekowizyta otrzymała brązową statuetkę w kategorii „Issue management i komunikacja kryzysowa”.

2 grudnia 2021

Podsumowanie 10. Forum Inicjowania Rozwoju

24 listopada br. odbyła się konferencja Forum Inicjowania Rozwoju (FIR) organizowana przez Fundację Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION (FIR UPF). Jubileuszową edycję zrealizowano pod hasłem „Klimat do zmiany. Planeta. Partnerstwo. Przywództwo”. Poruszono istotne zagadnienia w zakresie wyzwań społecznych i ekologicznych. Wydarzenie zostało objęte patronatem merytorycznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz patronatem medialnym portalu Odpowiedzialnybiznes.pl. 

15 listopada 2021

10. Forum Inicjowania Rozwoju

24 listopada 2021 odbędzie się coroczna, największa na Pomorzu międzysektorowa konferencja Forum Inicjowania Rozwoju organizowana przez Fundację Inicjowania Rozwoju UP FOUNDATION. W jej trakcie lokalny biznes, samorząd i organizacje pozarządowe będą poruszać tematy wynikające z  Agendy 2030 ONZ na rzecz zrównoważonego rozwoju.

26 sierpnia 2021

Polpharma we współpracy z dostawcami publikuje przewodnik dobrych praktyk

W publikacji znajdują się praktyki Polpharmy i jej dostawców, które zostały wyłonione podczas Konkursu Dobrych Praktyk oraz przykładowe rozwiązania ze świata. W przewodniku zaprezentowano również narzędzie pozwalające oszacować wpływ biznesu na środowisko w kluczowych obszarach.

20 sierpnia 2021

Strefa na Zdrowie Polpharmy – bezpłatne badania w całej Polsce

W sierpniu ruszyła ogólnopolska akcja bezpłatnych badań Strefa na Zdrowie Polpharmy zainicjowana przez Polpharmę. W 8 miastach w Polsce: Starogard Gdański, Pabianice, Sieradz, Nowa Dęba, Leszno, Ełk, Wałbrzych i Nowy Sącz mieszkańcy mogą skorzystać z bezpłatnych badań o profilu kardiologiczno-diabetologicznym. To odpowiedź na potrzeby pacjentów, którzy w trakcie pandemii nie mieli i wciąż nie mają dostatecznego dostępu do specjalistów i terapii.

25 czerwca 2021

„Eksperckim okiem” – nowy cykl spotkań dla firm partnerskich FOB

24 czerwca został zainaugurowany cykl webinarów eksperckich, w których mogą brać udział przedstawiciele firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Każde ze spotkań prowadzi ekspert/ka partnera FOB i poświęcone jest nowemu tematowi związanemu z CSR, ESG i zrównoważonym rozwojem.

18 maja 2021

Dobrostan – o co powinien zadbać pracodawca w cyfrowym świecie?

Czym jest dobrostan i jaka odpowiedzialność spoczywa w tym zakresie na pracodawcach? Jak badać #wellbeing, jakie elementy należy wziąć pod uwagę? I jakie zmiany w tym obszarze przyniosła nam pandemia oraz jakie wnioski musimy teraz wyciągnąć?

19 marca 2021

Partnerzy FOB laureatami konkursu „Etyczna Firma 2020”

Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów 7. edycji konkursu „Etyczna Firma” są także partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Gratulujemy!

5 lutego 2021

Biuro Polpharmy z certyfikatem „Obiekt bez barier”

Warszawskie biuro Polpharmy przy ul. Bobrowieckiej 6 po modernizacji przeprowadzonej w ciągu ostatnich 2 lat otrzymało Certyfikat „Obiekt bez barier”.