Dotyczy firmy: Panattoni

Znalezione aktualności: 13

27 marca 2024

Panattoni wspiera powstanie drugiego ośrodka Fundacji Centaurus w Polsce

Panattoni BTS od lat wspiera Fundację Centaurus, która przez 16 lat działalności dała drugie życie tysiącom zwierząt. Do realizacji nowej placówki Fundacji deweloper zaprosił firmę, która przeprowadza procesy budowlane na szeroką skalę.

25 marca 2024

Panattoni z trzecim certyfikatem BREEAM Outstanding w Polsce

Panattoni uzyskała kolejny certyfikat na poziomie BREEAM Outstanding. To już trzecia inwestycja dewelopera w Polsce i ósma w Europie, która osiągnęła najwyższy poziom certyfikacji BREEAM. W procesie certyfikacji są już kolejne obiekty Panattoni o łącznej powierzchni 460 000 m kw.

29 lutego 2024

Panattoni na rzecz schroniska w Gnieźnie

Panattoni oraz Dekpol Budownictwo po raz kolejny wspólnie zrealizowały akcję pomocy dla bezdomnych zwierząt, tym razem wspierając schronisko w Gnieźnie. Placówka przeszła kompleksowy remont, a wartość pomocy to około 50 000 euro.

20 września 2023

Panattoni wskazuje na rosnące zaangażowanie europejskiej logistyki w zrównoważony rozwój

Panattoni po raz kolejny połączyło siły z międzynarodową kancelarią prawną HFW oraz firmą badawczą Analytiqa, by odsłonić tempo zrównoważonego rozwoju w europejskiej logistyce i łańcuchach dostaw w 2023 roku.

31 sierpnia 2023

Panattoni z czwartym certyfikatem BREEAM Outstanding w Europie

Panattoni otrzymało BREEAM Outstanding w systemie International New Construction dla Panattoni Park Konin. To już czwarta w Europie inwestycja dewelopera z najwyższą oceną w tym systemie. Łączna powierzchnia obiektów potwierdzonych ekologicznym świadectwem przekroczyła już 12 mln m kw., a kolejne 4,5 mln m kw. jest w procesie certyfikacji.

7 czerwca 2023

Panattoni partnerem strategicznym Akademii Leona Koźmińskiego

Czołowy deweloper powierzchni przemysłowych i jedna z najlepszych uczelni biznesowych w Europie nawiązują partnerstwo strategiczne. To największe do tej pory partnerstwo finansowe i merytoryczne zawarte przez Akademię Leona Koźmińskiego i biznes.

2 czerwca 2023

Panattoni po raz kolejny niesie pomoc czworonogom

Oddział Panattoni BTS wspiera najbardziej potrzebujące placówki zapewniające azyl poszkodowanym zwierzętom. Deweloper odnowił Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Żarach. Koszt kompleksowej renowacji dwóch pawilonów wyniósł 146 000 zł.

24 lutego 2023

Panattoni Park Szczecin III z oceną „Outstanding” w systemie BREEAM International New Construction

Panattoni otrzymał ocenę „Outstanding” w systemie BREEAM International New Construction dla Panattoni Park Szczecin III (hala A i B). To pierwszy tak wysoki poziom certyfikacji na rynku nieruchomości przemysłowych w Polsce dla nowo wybudowanej inwestycji. Jej realizację poprzedziły szczegółowe analizy…

19 stycznia 2023

Panattoni daje drugie życie turbinom wiatrowym

Kilkadziesiąt leżaków, ławek i huśtawek – wykonanych ze skrzydeł turbin wiatrowych – stanęło na terenach zielonych i rekreacyjnych wokół obiektów Panattoni m.in. w Krakowie, Kaliszu, Wrocławiu, Wałbrzychu, Małych Żernikach, Pruszkowie czy Nadarzynie.

17 stycznia 2023

Panattoni BTS pomoże schroniskom dla zwierząt

Oddział Panattoni BTS rozpoczyna długoterminową akcję pomocy schroniskom dla bezdomnych zwierząt. Z inicjatywy zespołu powołany został program, w ramach którego pomoc uzyskają schroniska zlokalizowane w pobliżu realizowanych inwestycji. Pilotażowy projekt objął schronisko OTOZ Animals w Tczewie.