Dotyczy firmy: Leroy Merlin

Znalezione aktualności: 21

3 marca 2022

Leroy Merlin Polska przeznacza milion złotych na wsparcie dla Ukrainy oraz wstrzymuje współpracę z rosyjskimi i białoruskimi dostawcami

W związku z obecną sytuacją Leroy Merlin Polska przeznaczy milion złotych na wsparcie dla Ukrainy. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, zarówno pracowników, jak i klientów, firma podjęła również decyzję o wstrzymaniu współpracy z dostawcami z Rosji i Białorusi. 

31 stycznia 2022

HR Najwyższej Jakości 2022 oraz „Friendly Workplace” dla Leroy Merlin Polska

Firma Leroy Merlin Polska otrzymała certyfikat HR Najwyższej Jakości 2022 oraz wyróżnienie i nagrodę specjalną „Friendly Workplace 2021”.

26 lipca 2021

Pierwsze podsumowanie 28. Akcji Sprzątania Świata – sklepy Leroy Merlin zebrały ponad 7 399 kg śmieci

Dzięki współpracy z Fundacją Nasza Ziemia, pracownicy Leroy Merlin przed zorganizowaniem akcji sprzątania lokalnych terenów, przeszli odpowiednie szkolenia online, uzyskując merytoryczną wiedzę, w praktyce umożliwiającą bezpieczne przygotowanie tego typu wydarzeń społecznych.

26 lipca 2021

Leroy Merlin patronem VI społecznej akcji sprzątania grobów Żołnierzy AK Zgrupowania ,,Żywiciel’’

Wspierając lokalną społeczność i dbając o dziedzictwo historyczne, firma Leroy Merlin po raz kolejny dołącza do Społecznej akcji sprzątania grobów Żołnierzy AK Zgrupowania ,,Żywiciel’’. ,,Uczcijmy pamięć bohaterów, wspólnie sprzątając groby i kwatery żoliborskich powstańców na Cmentarzu Wawrzyszewskim i Powązkach Wojskowych’’.

26 lutego 2021

Certyfikat HR 2020 Najwyższej Jakości dla Leroy Merlin Polska

W grudniu 2020 roku firma Leroy Merlin Polska została nagrodzona certyfikatem HR Najwyższej Jakości 2020 za zachowanie najwyższych standardów zarządzania kapitałem ludzkim. To już kolejny certyfikat HR Najwyższej Jakości przyznany Leroy Merlin Polska, poprzednie wyróżnienia firma zdobywała co roku, od 2014 roku.

11 stycznia 2021

Jeszcze do 13 stycznia odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

Nabór działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju został przedłużony do 13 stycznia. Firmy zyskują dwa dodatkowe dni na rejestrację praktyk realizowanych w 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu udostępniło także “Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”, która ma służyć jako inspiracja dla zgłaszających inicjatywy CSR. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/raport2020/. 

5 maja 2020

Leroy Merlin Polska w ramach akcji #PomagamyBohaterom wspiera białostockie szpitale

Leroy Merlin Polska wspiera służby medyczne w całej Polsce w walce z COVID-19 w ramach akcji #PomagamyBohaterom. Pracownicy sklepów Leroy Merlin w Białymstoku od początku epidemii aktywnie włączyli się do akcji, wspierając materiałami i urządzeniami lokalnych medyków i ratowników.

5 maja 2020

Leroy Merlin Radom wspiera lokalne szpitale w walce z pandemią COVID-19

Leroy Merlin Polska wspiera medyków w całej Polsce w walce z COVID-19 w ramach akcji #Pomagamy Bohaterom. W ramach kolejnej akcji pomocowej, w sobotę 4 kwietnia, zespół jeszcze nie otwartego Sklepu Leroy Merlin w Radomiu przekazał na rzecz Radomskiego Centrum Onkologii 120 szt. polipropylenowych kombinezonów ochronnych.

27 lutego 2020

Czysta i dostępna energia – biznes w Polsce w poszukiwaniu rozwiązań. Trwa kampania informacyjna z okazji 8. Targów CSR

Aby umożliwić bezpieczną i skuteczną transformację gospodarki w duchu zrównoważonego rozwoju konieczne jest zapewnienie dostępu do stabilnej, zrównoważonej i nowoczesnej energii po przystępnej cenie. Warto przyjrzeć się, po jakie rozwiązania w tym zakresie sięga biznes w Polsce.

13 grudnia 2019

Leroy Merlin nawiązuje partnerstwo z Lasami Państwowymi

Leroy Merlin Polska dołącza do innowacyjnego projektu przeciwdziałania niekorzystnym zmianom klimatu realizowanego przez Lasy Państwowe. Firma zobowiązała się m.in. w ciągu najbliższych kilku lat do zalesienia obszaru ponad 250 ha, tym samym stając się liderem wśród przedsiębiorstw zaangażowanych w zmniejszanie śladu węglowego w Polsce.