Dotyczy firmy: KUKE

Znalezione aktualności: 5

20 lipca 2022

Aktywny Wolontariat z KUKE

KUKE dołączyło do akcji Aktywny Wolontariat prowadzonej przez PFR SA i Fundację PFR. Inicjatywa wpisuje się w Projekt Wellbeing firmy.

2 czerwca 2022

KUKE uczestnikiem jarmarku Fundacji Charytatywni

KUKE aktywnie angażuje się na rzecz wsparcia narodu ukraińskiego poprzez organizację i uczestniczenie w różnorodnych wydarzeniach i projektach. Firma wzięła udział m.in. w warszawskim jarmarku Fundacji Charytatywni.

15 kwietnia 2022

KUKE wspiera uchodźców_czynie z Ukrainy

Chcąc wesprzeć działania punktu recepcyjnego na Dworcu Centralnym w Warszawie, KUKE organizuje tam raz w tygodniu wyjścia grupy wolontariuszy, zachęcając do wspólnego pomagania. Podczas 6-godzinnych zmian, pracownicy działają w przestrzeni gastronomicznej, w strefie dla kobiet z dziećmi, w punkcie odbioru darów czy też przygotowywania pakietów żywnościowych.

25 marca 2022

KUKE wspiera ukraińskie kobiety i dzieci razem z UNICEF

Tradycją KUKE z okazji przypadających bliskich siebie świąt: Dnia Kobiet, Dnia Mężczyzn i Dnia Doceniania Pracownika było wręczanie pracownikom w firmie drobnych upominków. W tym roku firma zdecydowała się przekazać środki przeznaczone na te prezenty na specjalnie utworzone dla KUKE konto UNICEF, by zapewnić pomoc bezbronnym ofiarom tego konfliktu, czyli kobietom i ich dzieciom.

4 listopada 2021

Rozwój partnerstwa w odpowiedzialnym biznesie

Do grona partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu dołączyły w 2021 roku cztery nowe firmy, wspierając tym samym rozwój współpracy w obszarze odpowiedzialnego biznesu oraz wzmacniając działania edukacyjne służące upowszechnianiu standardów CSR i zrównoważonego rozwoju. Program Partnerstwa FOB powiększył się o: DB Cargo Polska, Grupę Kapitałową PKP Energetyka, KUKE S.A., Pepco Poland.