Dotyczy firmy: Kompania Piwowarska

Znalezione aktualności: 245

24 września 2021

Kompania Piwowarska przyłącza się do inicjatywy Planet Pledge

Planet Pledge jest inicjatywą Światowej Federacji Reklamodawców (World Federation of Advertisers – WFA) mającą na celu wykorzystanie siły marketingu dla dobra planety. Członkowie WFA zobowiązali się do działań marketingowych promujących i wzmacniających postawy oraz zachowania wspierające świat w osiągnięciu celów…

22 września 2021

Nie wierz w bajki. Nie pij w ciąży! Ruszyła trzecia edycja kampanii społecznej FASOFF

Fundacja „Dom w Łodzi” we współpracy z Kompanią Piwowarską rozpoczęły trzecią edycję kampanii społecznej pod nazwą FASOFF, tym razem w formule mrocznych bajek.

13 września 2021

Kompania Piwowarska partnerem wydarzenia „Kultura, natura, przyszłość”

 16 września 2021 w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie odbędzie się spotkanie pt. „Kultura, natura, przyszłość”, podsumowujące 30-letnią działalność Centrum UNEP/GRID-Warszawa. Partnerem wydarzenia jest Kompania Piwowarska.

21 lipca 2021

Lepsza Przyszłość 2030. Kompania Piwowarska opublikowała raport zrównoważonego rozwoju za 2020 rok

Pomimo pandemii Kompania Piwowarska konsekwentnie realizowała zaplanowane działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w 2020 r., jednocześnie udzielając wsparcia służbie zdrowia, branży gastronomicznej i lokalnym społecznościom reagując na ich potrzeby wynikające z pojawienia się Covid-19.

30 kwietnia 2021

Kompania Piwowarska edukuje i angażuje swoich pracowników w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz dbania o zdrowie

Troska o planetę, zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, a przy tym chęć pomagania innym, od lat determinują podejście Kompanii Piwowarskiej do zrównoważonego rozwoju. W tym roku lider branży piwnej w Polsce korzysta zarówno ze sprawdzonych rozwiązań, jak i nowych narzędzi, by realizować działania w dwóch filarach nowej strategii biznesowej – Planeta i Ludzie.

16 kwietnia 2021

Kompania Piwowarska w 19. raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest największym w Polsce przeglądem najlepszych praktyk CSR. Pomimo, że 19-ta edycja powstała w trudnym okresie pandemii, a firmy musiały zmierzyć się z licznymi problemami, to łączna liczba praktyk z 225 przedsiębiorstw wyniosła blisko 2 tysiące…

11 marca 2021

Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego

Z okazji Dnia Konsumenta przypominamy raport z badania „Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego”, przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

3 lutego 2021

Srebrny Spinacz dla Kompanii Piwowarskiej za projekt FASOFF

Kampania FASOFF została doceniona przez kapitułę XVIII edycji konkursu „Złote Spinacze”.

11 stycznia 2021

Jeszcze do 13 stycznia odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

Nabór działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju został przedłużony do 13 stycznia. Firmy zyskują dwa dodatkowe dni na rejestrację praktyk realizowanych w 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu udostępniło także “Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”, która ma służyć jako inspiracja dla zgłaszających inicjatywy CSR. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/raport2020/. 

4 stycznia 2021

Praktycy CSR w projekcie #OdPOWIEDZialnie

W ramach projektu #OdPOWIEDZialnie, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, powstało 17 odcinków poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.