Dotyczy firmy: Kompania Piwowarska

Znalezione aktualności: 242

21 lipca 2021

Lepsza Przyszłość 2030. Kompania Piwowarska opublikowała raport zrównoważonego rozwoju za 2020 rok

Pomimo pandemii Kompania Piwowarska konsekwentnie realizowała zaplanowane działania na rzecz zrównoważonego rozwoju w 2020 r., jednocześnie udzielając wsparcia służbie zdrowia, branży gastronomicznej i lokalnym społecznościom reagując na ich potrzeby wynikające z pojawienia się Covid-19.

30 kwietnia 2021

Kompania Piwowarska edukuje i angażuje swoich pracowników w działania na rzecz ochrony środowiska naturalnego oraz dbania o zdrowie

Troska o planetę, zdrowie i dobre samopoczucie pracowników, a przy tym chęć pomagania innym, od lat determinują podejście Kompanii Piwowarskiej do zrównoważonego rozwoju. W tym roku lider branży piwnej w Polsce korzysta zarówno ze sprawdzonych rozwiązań, jak i nowych narzędzi, by realizować działania w dwóch filarach nowej strategii biznesowej – Planeta i Ludzie.

16 kwietnia 2021

Kompania Piwowarska w 19. raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest największym w Polsce przeglądem najlepszych praktyk CSR. Pomimo, że 19-ta edycja powstała w trudnym okresie pandemii, a firmy musiały zmierzyć się z licznymi problemami, to łączna liczba praktyk z 225 przedsiębiorstw wyniosła blisko 2 tysiące…

11 marca 2021

Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego

Z okazji Dnia Konsumenta przypominamy raport z badania „Konsumenci a gospodarka obiegu zamkniętego”, przeprowadzonego przez ARC Rynek i Opinia oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

3 lutego 2021

Srebrny Spinacz dla Kompanii Piwowarskiej za projekt FASOFF

Kampania FASOFF została doceniona przez kapitułę XVIII edycji konkursu “Złote Spinacze”.

11 stycznia 2021

Jeszcze do 13 stycznia odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

Nabór działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju został przedłużony do 13 stycznia. Firmy zyskują dwa dodatkowe dni na rejestrację praktyk realizowanych w 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu udostępniło także “Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”, która ma służyć jako inspiracja dla zgłaszających inicjatywy CSR. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/raport2020/. 

4 stycznia 2021

Praktycy CSR w projekcie #OdPOWIEDZialnie

W ramach projektu #OdPOWIEDZialnie, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, powstało 17 odcinków poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.

23 grudnia 2020

Kompania Piwowarska dla Szlachetnej Paczki

Już po raz piąty Kompania Piwowarska zaangażowała się w Szlachetną Paczkę i w Weekend Cudów – 12-13 grudnia pomogła najbardziej potrzebującym rodzinom i osobom samotnym.

6 listopada 2020

Nie wypadaj z obiegu i… używaj butelek zwrotnych. To jest modne!

„Nie wypadaj z obiegu” to edukacyjna akcja Kompanii Piwowarskiej – największej firmy branży piwnej w Polsce. Firma przekonuje, że oddawanie butelek jest modne. Dlatego do współpracy zaprosiła magazyn GLAMOUR, modelkę Zuzę Kołodziejczyk i cenioną projektantkę – Magdę Hasiak. Efektem tej współpracy jest modna nerka, w której można nosić butelki zwrotne. W okładkowej sesji GLAMOUR Zuza zachęca do podążania za proekologicznym trendem, jakim jest oddawanie butelek zwrotnych.

4 listopada 2020

Strategia klimatyczna Kompanii Piwowarskiej i zobowiązania do 2030 r. [wideo]

Igor Tikhonov, prezes Kompanii Piwowarskiej, przedstawia strategię klimatyczną firmy i zobowiązania do 2030 r.