Dotyczy firmy: Jeronimo Martins Polska

Znalezione aktualności: 223

6 lipca 2021

Biedronka usunęła jaja klatkowe już z ponad 1100 sklepów

Biedronka eliminuje jaja klatkowe z oferty w kolejnych sklepach na terenie kraju. Od lipca już jedna trzecia placówek sieci sprzedaje tylko jaja świeże oznaczone cyframi 0,1,2. Kolejne placówki przestaną oferować jaja klatkowe od września, a ostatnie z końcem 2021 roku. Tym samym Biedronka robi kolejny krok w procesie eliminacji świeżych jaj klatkowych z oferty.

29 czerwca 2021

Wielkie sprzątanie plaż. Czysty Bałtyk po raz pierwszy

Posprzątanie kraju od Tatr po Bałtyk było zawsze marzeniem Stowarzyszenia Czysta Polska. W roku jubileuszowej, dziesiątej edycji Czystych Tatr, ten sen staje się rzeczywistością. Dzięki współpracy z trzema strategicznymi partnerami, już 28 sierpnia, po raz pierwszy odbędzie się akcja Czysty…

28 czerwca 2021

Czy żyjemy w erze konsumenckiego cynizmu?

Najnowsza fala badania Meaningful Brands, które Havas prowadzi od 2009 roku, pokazuje, że konsumenci nieustannie poszukują uczciwości i autentyczności – ale marki mają trudności ze spełnieniem tych oczekiwań. To powoduje, że wkraczamy w “erę konsumenckiego cynizmu”.

31 maja 2021

Laureaci Konkursu „Dobroczyńca Roku” 2021 nagrodzeni

Aż 10 firm i fundacji korporacyjnych otrzymało w tym roku tytuł „Dobroczyńca Roku” m.in. za działania na rzecz zdrowia, ekologii, edukacji i pomoc społeczną we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

28 maja 2021

Biedronka rusza z programem szczepień dla pracowników

Biedronka we współpracy z firmą Polmed uruchomiła program szczepień dla zatrudnionych w sieci. Chętni mogą zapisywać się na szczepienia przeciw Covid-19 już od dzisiaj, od 27 maja br.

28 maja 2021

Jakość na każdym kroku i troska o środowisko w łańcuchu dostaw

Efektywna współpraca największej sieci handlowej w Polsce – Biedronki, pioniera i lidera rynku wynajmu palet – CHEP i wiodącej firmy mleczarskiej Polmlek – tworzy zrównoważony łańcuch dostaw, odpowiadający na potrzeby branży mleczarskiej. Bez względu na czynniki zewnętrzne, produkty o szybkiej rotacji dostarczane są do sklepów na czas i z zachowaniem wszystkich wymogów bezpieczeństwa. Na znak owocnej współpracy, w maju tego roku na drogi wyjechały ciężarówki Biedronki z logotypami partnerów oraz hasłami, które odzwierciedlają wartości kluczowe dla wszystkich trzech firm.

18 maja 2021

Biedronka wspiera kobiety i Okresową Koalicję

Biedronka, jako pierwsza w Polsce sieć handlowa, uruchamia program Razem zacznijmy okres zmian. Już od 20 maja br. za zakup wybranych artykułów menstruacyjnych marki Femina będzie można otrzymać voucher o wartości tych zakupów. Będzie można go wykorzystać na dowolne produkty lub pomóc kobietom w potrzebie poprzez przekazanie jego wartości na rzecz organizacji społecznych działających w obszarze ubóstwa menstruacyjnego, zrzeszonych w ramach inicjatywy “Okresowa Koalicja”.

4 maja 2021

Kampania Fundacji Biedronki na Dzień Solidarności Międzypokoleniowej

29 kwietnia, w Dzień Solidarności Międzypokoleniowej, ruszyła kampania Fundacji Biedronki kierująca uwagę na wartość więzi międzypokoleniowych. Kampanii towarzyszy hasło: „Gdy liczą się wspólne chwile, przestają liczyć się lata”. Składa się na nią spot, a w kolejnych tygodniach również dodatkowe aktywacje w mediach społecznościowych. Kampania to także podsumowanie pierwszego roku działalności Fundacji Biedronki.

22 kwietnia 2021

Biedronka bierze pod swoje skrzydła najstarsze drzewa w Polsce

Z okazji Dnia Ziemi słynny Dąb Bartek, majestatyczny, 720-letni Dąb Bażyńskiego i najstarsze drzewo w Polsce: Cis Henryk trafią pod opiekę Biedronki i Stowarzyszenia Czysta Polska. Sieć sfinansuje m.in. instalacje nawadniającą, zabiegi pielęgnacyjne, oraz prace zabezpieczające i monitoring tych najwspanialszych polskich pomników przyrody.

26 marca 2021

Biedronka pomaga oczyszczać Morze Bałtyckie

Już prawie 40 000 koszy na kółkach i ponad 800 wózków sklepowych w sieci Biedronka powstaje z poddanych recyklingowi, wyłowionych z mórz i oceanów lin oraz sieci rybackich z tworzyw sztucznych.