Dotyczy firmy: ING Bank Śląski

Znalezione aktualności: 130

25 listopada 2023

ING Partnerem 7. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE

7. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się w dniach 9-11 grudnia 2023 w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach. Hasło przewodnie tegorocznej edycji to: Nauka da nam przyszłość. Po raz pierwszy odbędą się aż trzy dni inspirujących spotkań podczas których m.in. eksperci ING poprowadzą wykłady oraz warsztaty popularnonaukowe.

18 listopada 2023

Ruszyła II edycja programu OCALIMY ŚWIAT

7 listopada odbyła się uroczysta Inauguracja II edycji programu edukacyjnego OCALIMY ŚWIAT (OŚ), skierowanego do uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej. ING Bank Śląski S.A. wsparł inicjatywę jako partner strategiczny.

17 listopada 2023

Kolejny szkolny rok współpracy ING ze Zwolnionymi z Teorii

ING Bank Śląski oraz Fundacja ING Dzieciom kontynuują współpracę z Fundacją Zwolnieni z Teorii. W roku szkolnym 2023/2024 program „Krok do przodu” został rozszerzony o teamaty takie jak bezpieczeństwo w sieci, edukacja finansowa oraz klimatyczna.

15 listopada 2023

ING na OEES

ING Bank Śląski wspiera Open Eyes Economy Summit jako Partner Strategiczny. W VIII edycji kongresu ekonomii wartości wezmą udział przedstawiciele polityki, administracji publicznej, organizacji pozarządowych, nauki, mediów, kultury i biznesu. Wśród nich eksperci z ING.

31 października 2023

ING dwukrotnie nagrodzony w Konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju 2023

ING Bank Śląski otrzymał nagrodę specjalną Giełdy Papierów Wartościowych oraz  wyróżnienie w kategorii Raport zintegrowany w konkursie Raporty Zrównoważonego Rozwoju 2023.  

23 października 2023

Okrągły Stół dla sektora bankowego i organizacji pozarządowych – ING Bank Śląski i Bank BNP Paribas o zrównoważonym finansowaniu w kontekście wpływu społecznego oraz uczciwej komunikacji

W październiku odbyło się czwarte spotkanie w formule Okrągłego Stołu – w ramach cyklu dyskusji pomiędzy bankami, a organizacji pozarządowymi. Uczestnicy dyskutowali o zrównoważonym finansowaniu w kontekście wpływu społecznego oraz uczciwej komunikacji. Organizatorami spotkania były ING Bank Śląski i Bank BNP Paribas. Patronat nad wydarzeniem objął Związek Banków Polskich oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

18 października 2023

ING nagrodzony w konkursie The Best Annual Report

ING Bank Śląski zdobył aż trzy nagrody w konkursie The Best Annual Report. Po raz szósty z rzędu otrzymał nagrodę The Best of the Best za modelowe raportowanie finansowe. Dodatkowo zajął pierwsze miejsce w kategorii Najlepszy raport zintegrowany oraz pierwsze miejsce w kategorii Wyróżnienie specjalne dla laureatów The Best of The Best.

20 września 2023

Future w ING – nowe konto wspierające zrównoważony rozwój

ING wprowadził Konto Future do oferty dla klientów indywidualnych. Za każdy taki rachunek Bank będzie przekazywał 10 zł każdego miesiąca na projekt wspierający zrównoważony rozwój. To element realizowanej przez bank strategii ESG „Przyszłość to nasza wspólna odpowiedzialność”.

12 września 2023

1 mln zł od ING na granty dla start-upów i młodych naukowców

W ING wystartowała czwarta edycja Programu Grantowego skierowanego do start-upów i młodych naukowców. Bank po raz kolejny przeznaczy 1 mln zł na najlepsze rozwiązania, które pomogą zadbać o zdrowe życie w każdym wieku.

31 sierpnia 2023

ING udostępnił kalkulator śladu węglowego dla firm

Kalkulator umożliwia kompleksowe i bezpłatne obliczanie emisji gazów cieplarnianych w zakresie 1 i 2 (zgodnie z GHG Protocol). Z narzędzia może skorzystać każda firma bez względu na skalę prowadzonej działalności. Bezpłatny kalkulator dostępny jest również dla firm, które nie są klientami banku.