Dotyczy firmy: ING Bank Śląski

Znalezione aktualności: 101

5 lipca 2022

ING liderem Rankingu Odpowiedzialnych Firm

ING Bank Śląski zajął pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej szesnastej edycji Rankingu Odpowiedzialnych Firm.

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

24 czerwca 2022

Konferencja „Czas na ESG!”

28-29 września br. w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie odbędzie się konferencja „Czas na ESG!”, w ramach której Marzena Strzelczak, prezeska zarządu i dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, opowie o wyzwaniach tworzenia inkluzywnej organizacji. Wydarzenie zostało objęte patronatem FOB. 

21 czerwca 2022

Ekorecycling w ING

Ile żyje billboard? Czy reklama może mieć drugie życie? Na czym polega ekorecycling? Zachęcamy do obejrzenia najnowszego odcinka cyklu #INGdlaEKO.

12 kwietnia 2022

ING przeznacza 1 mln zł na granty dla młodych naukowców i start-upów

W ING ruszyła pierwsza edycja konkursu skierowanego do młodych naukowców i start-upów na najlepsze rozwiązania dotyczące obszaru czystej energii. To program grantowy banku, który ma wspierać projekty w obszarze zrównoważonego rozwoju. Zgłoszenia można wysyłać do 30 maja 2022 r. Pula nagród to 1 mln zł.

21 marca 2022

ING kolejny raz podwaja kwotę zbiórki na pomoc Ukrainie

W zbiórce dla osób dotkniętych wojną w Ukrainie, uruchomionej przez ING Bank Śląski wspólnie z Fundacją ING Dzieciom, zebrano kolejny 1 mln zł. Bank podwaja tę kwotę do 2 mln zł. Do tej pory, w ramach zbiórki, do organizacji pomagających uchodźcom i uchodźczyniom trafiło już łącznie 8 mln zł – 4 mln z wpłat i 4 mln od banku.

16 marca 2022

ING finansuje projekt fotowoltaiczny na kwotę 428 mln zł

ING Bank Śląski zawarł umowę kredytową na kwotę do 428 mln złotych na finansowanie budowy portfela wielkoskalowych farm fotowoltaicznych o łącznej mocy 134,4 MW należących do Projekt Solartechnik Fund Fundusz Inwestycyjny Zamknięty z Grupy Famur. Planowana roczna produkcja energii elektrycznej szacowana jest na około 149 GWh.

28 lutego 2022

ING pomaga Ukrainie

ING Bank Śląski wspólnie z Fundacją ING Dzieciom uruchomił zbiórkę pieniędzy dla poszkodowanych w wyniku wojny w Ukrainie. Każdy może dołączyć. Wystarczy zrobić przelew dobroczynny. Bank deklaruje podwojenie zebranej kwoty. Dodatkowo przekaże 1 mln zł organizacjom zajmującym się wsparciem i opieką nad uchodźcami w Polsce.

31 stycznia 2022

Zero waste na jednej mapie. Ty także możesz ją tworzyć

ING Bank Śląski zachęca Polaków do współtworzenia ogólnopolskiej mapy firm zero waste. Miejsca, które wspierają bezodpadowy styl życia, na mapę może zgłosić każdy – zarówno klient indywidualny jak i firma.  Mapa Zero Waste to wspólna inicjatywa Polskiego Stowarzyszenia Zero Waste i ING Banku Śląskiego. Projekt wspiera Kasia Nosowska w piosence „Wystarczy”.

20 grudnia 2021

Konkurs na EKOsweter w ING

ING Bank Śląski zachęca do świątecznej, kreatywnej zabawy w duchu zero waste. W konkursie na EKOsweter do wygrania atrakcyjne nagrody.