Dotyczy firmy: Hochland

Znalezione aktualności: 15

9 stycznia 2024

Hochland Polska z wizytą w Piszu

W ramach trwającej odsłony kampanii „Dzielimy się tym, co dobre”, Hochland Polska odwiedził już dwie placówki współpracujące z Programem Pajacyk. Po spotkaniu w Ćmielowie przyszedł czas na odwiedziny uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Piszu.  

17 grudnia 2023

Hochland Polska laureatem konkursu PARP „Pracodawca Jutra”

W 7. edycji konkursu „Pracodawca Jutra” nagrodzono firmy, które dbają o przyjazne środowisko pracy za sprawą technologii i innowacji. W kategorii „Rozwój Pracownika” nagroda branżowa w sektorze żywności wysokiej jakości trafiła do Hochland Polska za inicjatywę edukacyjną Akademia ,,First Time Line Manager”.

25 listopada 2023

Hochland Polska laureatem konkursu PARP na najlepsze rozwiązania GOZ

W ramach opracowanej strategii Hochland stale weryfikuje możliwości optymalizacji opakowań, z sukcesem dążąc do redukcji użytych surowców, w tym ilości tworzyw wprowadzanych na rynek. Przykładem może być projekt „Kartony zwrotne Almette”, który został wyróżniony w konkursie PARP na najlepsze rozwiązania Gospodarki o obiegu zamkniętym. 

15 listopada 2023

Hochland Polska rusza z nową odsłoną kampanii na rzecz dzieci

Hochland od lat wspiera Program Pajacyk, fundując ciepłe posiłki dla najbardziej potrzebujących dzieci i organizując warsztaty poświęcone m.in. dobrym nawykom żywieniowym. W ramach nowej odsłony kampanii „Dzielimy się tym, co dobre” Hochland pojawi się w wybranych placówkach współpracujących z Programem Pajacyk.

27 października 2023

Hochland Polska z tytułem EKOinwestora 2023 i 4 medalami na Polskim Kongresie Serowarskim

W dniach 9-11 października odbył się Polski Kongres Serowarski, w którym uczestniczyło ponad 200 przedstawicieli sektora. Podczas wydarzenia obfitego w panele i debaty branżowe wręczono medale w plebiscytach „Good Cheese” i „Smakuje dzieciom” oraz przyznano tytuł „EKOinwestor w przemyśle spożywczym. Wyróżnienia trafiły m.in. do firmy Hochland Polska.

3 lutego 2022

Komitet Ochrony Praw Dziecka nagrodził „Poradnik młodych ratowników Ziemi”

Wydawnictwo PWN w Konkursie Świat Przyjazny Dziecku otrzymało za „Poradnik młodych ratowników ziemi” nagrodę główną w kategorii książki dla dzieci starszych za publikacje. Firma Hochland Polska jest  Partnerem tej niesamowitej publikacji i współpracowała przy jej  wydaniu.

15 października 2021

W #OdPOWIEDZialnie Hochland Polska o współpracy z dostawcami mleka

28. odcinek #OdPOWIEDZialnie został poświęcony prospołecznemu modelowi biznesowemu Hochland Polska. O szczegółach współpracy z dostawcami opowiedział Peter Knauer, dyrektor generalny i prezes Hochland Polska

19 sierpnia 2021

Hochland Polska partnerem wydania Poradnika młodych ratowników Ziemi PWN

Hochland Polska angażuje się w różnego typu inicjatywy mające na celu promowanie postaw proekologicznych, edukację i dbałość o środowisko naturalne. Tym razem firma została partnerem wydania „Poradnika młodych ratowników Ziemi” PWN autorstwa Tomasza Samojlika.

28 kwietnia 2021

Hochland w raporcie Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki

W raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki” znalazło się 10 dobrych praktyk z firmy Hochland Polska. Najnowszy opublikowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu największy w Polsce przegląd CSR i zrównoważonego rozwoju potwierdza ogromną mobilizację i zaangażowanie w walkę z pandemią.

27 stycznia 2021

W #OdPOWIEDZialnie Hochland o dobrostanie zwierząt

23. odcinek #OdPOWIEDZialnie poświęcamy tematowi dobrostanu zwierząt w procesach produkcyjnych artykułów żywnościowych. O tym, jak się dba o krowy w sektorze mleczarskim opowiedzieli eksperci firmy Hochland Polska.