Dotyczy firmy: Henkel Polska

Znalezione aktualności: 191

11 kwietnia 2024

Dyrektorka marketingu Henkel Ambasadorką Różowego Patrolu

Do grona ambasadorek projektu „Różowy Patrol powered by Gliss” dołączyła Aleksandra Gawlas-Wilińska z firmy Henkel. Szkolenie, które przeszła uprawnia ją do organizowania spotkań i warsztatów promujących profilaktykę raka piersi. 

19 stycznia 2024

Henkel Polska kolejny rok z Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Po raz ósmy firma Henkel Polska została nagrodzona Certyfikatem HR Najwyższej Jakości. Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami doceniło program Skills Trade, polegający na przeprowadzaniu szkoleń przez pracowników. To przykład efektywnej, rozwijającej i integrującej współpracy w Henklu.

9 grudnia 2023

Silne zaangażowanie Henkel Polska na rzecz społeczności lokalnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza Henkel Polska podsumował efekty swojego programu wolontariatu pracowniczego i programu społecznego zaangażowania marek Social Partnerships.  W 2023 roku w ciągu trzech kwartałów firma zrealizowała 157 projektów społecznych na kwotę blisko 4,9 mln zł.

7 listopada 2023

Henkel inwestuje w bezpieczeństwo i przekazuje 4 defibrylatory miastu Racibórz

Henkel przekazał miastu Racibórz 4 defibrylatory z kluczem pediatrycznym. Firma Henkel od lat działa na rzecz poprawiania bezpieczeństwa swoich pracowników i lokalnych społeczności. Dla pracowników prowadzi m.in. szkolenia z zakresu udzielania pierwszej pomocy, które zostały wyróżnione w tegorocznym Raporcie Dobrych Praktyk FOB.  

14 września 2023

Henkel partnerem wspólnego Sprzątania Świata

Henkel wzorem lat ubiegłych dołącza do akcji Sprzątanie Świata Fundacji Nasza Ziemia. W tegorocznej edycji pracownicy firmy będą sprzątać plażę na warszawskiej Saskiej Kępie. To kolejna forma zaangażowania firmy w środowisko, którego ochrona to jeden z priorytetów działań zapisanych w strategii biznesowej Henkla. 

30 maja 2023

Henkel Polska powrócił z programem Świat Młodych Badaczy do szkół w Warszawie

Henkel Polska kontynuuje autorski międzynarodowy program edukacyjny pod nazwą Świat Młodych Badaczy, którego celem jest rozbudzenie zainteresowania naukami ścisłymi. W ramach tegorocznej edycji odbyły się warsztaty w rejonie Dzierżoniowa i Stąporkowa, gdzie znajdują się fabryki Henkla. Uczestniczyło w nich ponad 820 dzieci. Na przełomie maja i czerwca projekt gości w warszawskich szkołach i okolicznych miejscowościach – udział weźmie 15 placówek i ponad 400 uczniów.

26 maja 2023

Henkel Polska wśród wyróżnionych w badaniu Diversity IN Check

Henkel Polska już po raz kolejny znalazł się na liście najbardziej włączających i dbających o różnorodność firm w zestawieniu Diversity IN Check, badania przeprowadzanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku zakwalifikowano 36 organizacji, wyróżniono też 11 liderów, którzy osiągnęli w klasyfikacji końcowej ponad 80 proc. punktów.

2 lutego 2023

Henkel Polska z kolejnym Certyfikatem HR Najwyższej Jakości

Henkel Polska już po raz siódmy została nagrodzona Certyfikatem HR Najwyższej Jakości przez Polskie Stowarzyszenie Zarządzania Kadrami. W tym roku doceniono program You Grow, który stanowi doskonałe narzędzie do wyróżnienia i nagrodzenia najbardziej utalentowanych pracowników, a jednocześnie w profesjonalny sposób przygotowuje ich do roli lidera w przyszłości.

1 grudnia 2022

Henkel po raz drugi wręczył Sustainability Award in Retail

Kiril Marinov, dyrektor zarządzający działu Henkel Consumer Brands oraz Urszula Kostro, Head of Supply Operations w Henkel Polska byli ekspertami na European Circular Retail Congress, który odbywa się w dniach 21-24 listopada br. w Warszawie. Uczestnicy wydarzenia skupiają się na zagadnieniach z obszaru ESG i strategii, łańcucha dostaw, e-commerce oraz innowacji w sferze digital. Podczas kongresu po raz drugi wręczono nagrodę Henkel Sustainability Award in Retail.  

29 czerwca 2022

Henkel Polska wspiera edukację ekologiczną najmłodszych

Fundacja Nasza Ziemia i Henkel Polska podsumowały drugą edycję kampanii „Lekcja Nieśmiecenia” skierowanej do uczniów szkół podstawowych. Z nadesłanych projektów konkursowych jury wybrało 20 laureatów_ek, do których trafią edukacyjne systemy do praktycznej segregacji odpadów. Najwięcej głosów uzyskała szkoła nr 4 im. Stefana Żeromskiego z Bełchatowa w woj. łódzkim. Uczniowie przygotowali zabawki logopedyczne z nakrętek i odpadów z odzysku. Łącznie w dwóch edycjach kampanii wzięło udział ponad 500 szkół z całej Polski.