Dotyczy firmy: Grupa LOTOS

Znalezione aktualności: 179

20 lipca 2022

PKN ORLEN, Grupa LOTOS i Związki Zawodowe podpisały gwarancje zatrudnienia dla pracowników

Zabezpieczenie gwarancji zatrudnienia i bezpieczeństwa pracy to kolejny ważny etap fuzji z Grupą LOTOS, który prowadzony jest w dialogu ze stroną społeczną i uwzględnia jej ważną rolę w budowaniu zintegrowanego koncernu multienergetycznego.

11 lipca 2022

„Pasieka Miejska LOTOS” czeka na pszczoły

W sobotę 9 lipca br. odbyło się rodzinne malowanie 8 drewnianych uli, które dały początek „Pasiece Miejskiej LOTOS”. Ule stanęły na terenie należącym do Grupy LOTOS, na granicy miejscowości Przejazdowo niedaleko Gdańska. Docelowo zamieszka w nich maksymalnie ok. 800 000 pszczół.

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

20 kwietnia 2022

LOTOS pomaga w transporcie uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy

Polferries otrzymało od Fundacji LOTOS darowiznę w wysokości 300 tys. złotych. Sfinansowano z niej zakup dodatkowych 66 tys. litrów paliwa dla promu w ramach prowadzonej przez przewoźnika akcji bezpłatnego transportu ukraińskich uchodźców do Szwecji. Dotychczas LOTOS przeznaczył już w sumie ponad 4 mln złotych na pomoc Ukrainie.

7 marca 2022

Fundacja LOTOS przekaże ponad 3 mln zł na pomoc mieszkańcom Ukrainy

Fundacja LOTOS podjęła decyzję o przekazaniu ponad 3 mln zł na pomoc mieszkańcom Ukrainy. W ciągu najbliższych kilku dni środki trafią m.in. do Caritasu czy Polskiego Czerwonego Krzyża.

31 stycznia 2022

LOTOS Infrastruktura mecenasem kultury w Jaśle

Laureaci XXVII Konkursu Kolęd i Pastorałek „Na nutę kantyczek” wystąpili podczas koncertu finałowego w sobotę 15 stycznia 2022 r. w Jasielskim Domu Kultury. Utrzymany w noworocznym klimacie wieczór był okazją do wręczenia statuetek „Mecenas Kultury” 2021 oraz nagród Miasta Jasła za osiągnięcia w dziedzinie kultury.

17 września 2021

W zdrowym ciele zdrowy duch

Tą wywodzącą się ze starożytnego Rzymu sentencją można podsumować szereg inicjatyw, które w ciągu ostatnich miesięcy wsparła Fundacja LOTOS. Projekty skierowane do najmłodszych, w tym właśnie te promujące sportowy styl życia, to jeden z ważnych obszarów działalności tej instytucji.

2 września 2021

Znamy zwycięzców VIII edycji LOTOS Junior Cup

O zwycięstwo w kolejnej edycji LOTOS Junior Cup walczyło 14 drużyn, które reprezentowały ośrodki z: Białegostoku, Bytowa, Chojnic, Czechowic-Dziedzic, Elbląga, Jasła, Luzina, Gdańska, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego oraz Ustki. W turnieju wzięły udział także 2 żeńskie drużyny: Gdańsk Ladies oraz zespół ze Szczecina (Ladies Football Academy), dla którego był to pierwszy występ na LOTOS Junior Cup.

31 sierpnia 2021

LOTOS zadba o uczniów wracających do szkół

Kilka tysięcy opakowań płynów do dezynfekcji rąk oraz środków czystości trafi na początku września do pomorskich placówek oświaty. LOTOS Oil od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia ważne dla społeczności lokalnych. Udział w realizacji programu „Szkoła od Nowa” jest wyrazem troski o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych.

25 sierpnia 2021

Młody kierowco! „Ruszaj bezpiecznie po nagrody”

Szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, bon na paliwo o wartości 500 zł oraz akcesoria samochodowe to nagrody, które początkujący kierowcy mogą wygrać w konkursie organizowanym w ramach programu „Mistrzowie w drodze”. Zgłoszenia można przesyłać od 20 sierpnia. Współorganizatorem konkursu jest Grupa LOTOS.