Dotyczy firmy: Grupa LOTOS

Znalezione aktualności: 152

19 lutego 2021

LOTOS Mecenasem Głównym Teatru Muzycznego w Gdyni

Gdański koncern drugi rok z rzędu został Mecenasem Głównym Teatru Muzycznego im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. To najwyższe rangą partnerstwo z tą placówką. Umowę obowiązującą przez cały 2021 rok podpisano w połowie lutego.

11 lutego 2021

Kolejne wsparcie LOTOSU dla szpitali

Grupa LOTOS od początku pandemii włącza się w walkę z koronawirusem. Ważnym jej elementem jest wsparcie placówek systemu ochrony zdrowia w Polsce.

11 lutego 2021

Bezpieczni w sieci

9 lutego przypada Dzień Bezpiecznego Internetu. To okazja do zastanowienia się nad tym, jakie możliwości, ale i zagrożenia niesie za sobą korzystanie z sieci.

10 lutego 2021

Bielska Zadymka Jazzowa nagrodzona przez krytyków

W zorganizowanej przez miesięcznik Jazz Forum ankiecie LOTOS Jazz Festival 22. Bielska Zadymka Jazzowa uznano najlepszym festiwalem ubiegłego roku.

5 lutego 2021

Fundacja LOTOS wsparła zakup endoskopu do chirurgii kręgosłupa

Oddział Neurochirurgii Szpitala im. M. Kopernika w Gdańsku wzbogacił się o specjalistyczną aparaturę do endoskopowej chirurgii kręgosłupa. Urządzenie umożliwiające wykonywanie małoinwazyjnych zabiegów chirurgicznych, którego zakup wsparła Fundacja LOTOS, trafiło do placówki 5 lutego br.

29 stycznia 2021

Obiekt do zadań specjalnych

Dobiegają końca prace adaptacyjne, których głównym celem jest przystosowanie hal AMBEREXPO przy ul. Żaglowej 11 w Gdańsku do pełnienia funkcji infrastruktury kryzysowej. Zorganizowano tam szpital tymczasowy, który w razie potrzeby na początku lutego będzie gotowy na przyjęcie pierwszych 100 pacjentów….

11 stycznia 2021

Jeszcze do 13 stycznia odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

Nabór działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju został przedłużony do 13 stycznia. Firmy zyskują dwa dodatkowe dni na rejestrację praktyk realizowanych w 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu udostępniło także “Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”, która ma służyć jako inspiracja dla zgłaszających inicjatywy CSR. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/raport2020/. 

11 stycznia 2021

LOTOS zapewnia paliwo polskim skoczkom

Gdański koncern jest Generalnym Sponsorem Polskiego Narciarstwa od 2003 roku. Grupa LOTOS wspiera nie tylko polską kadrę narodową, ale także współtworzy i finansuje Narodowy Program Rozwoju Skoków Narciarskich i Kombinacji Norweskiej – „LOTOS Szukamy Następców Mistrza”. To wychowankowie tego programu stanowią dziś filar naszej reprezentacji.

18 grudnia 2020

„Mistrzowie w drodze” w filmowym wydaniu

Grupa LOTOS wspólnie z Krajowym Centrum Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego przygotowała film w ramach projektu „Mistrzowie w drodze”. Produkcja ma zarówno uczyć, jak i kształtować w młodych kierowcach prawidłowe postawy oraz zachowania na drodze.

9 grudnia 2020

Nagrody Festiwalu Naukowego E(x)plory 2020 rozdane

Laureatów tegorocznej rywalizacji poznaliśmy 27 listopada podczas gali finałowej, zorganizowanej w ramach Gdynia E(x)plory Week 2020. Nagrodę główną otrzymał Szymon Perlicki, uczeń Szkoły Podstawowej nr 28 we Wrocławiu, za projekt pt.: „Symetryczny algorytm szyfrowania dowolnych informacji z użyciem własności hipersfery i przestrzeni wielowymiarowych”. Grupa LOTOS jest Mecenasem Programu E(x)plory już od ośmiu lat.