Dotyczy firmy: Grupa LOTOS

Znalezione aktualności: 173

17 września 2021

W zdrowym ciele zdrowy duch

Tą wywodzącą się ze starożytnego Rzymu sentencją można podsumować szereg inicjatyw, które w ciągu ostatnich miesięcy wsparła Fundacja LOTOS. Projekty skierowane do najmłodszych, w tym właśnie te promujące sportowy styl życia, to jeden z ważnych obszarów działalności tej instytucji.

2 września 2021

Znamy zwycięzców VIII edycji LOTOS Junior Cup

O zwycięstwo w kolejnej edycji LOTOS Junior Cup walczyło 14 drużyn, które reprezentowały ośrodki z: Białegostoku, Bytowa, Chojnic, Czechowic-Dziedzic, Elbląga, Jasła, Luzina, Gdańska, Malborka, Nowego Dworu Gdańskiego, Starogardu Gdańskiego oraz Ustki. W turnieju wzięły udział także 2 żeńskie drużyny: Gdańsk Ladies oraz zespół ze Szczecina (Ladies Football Academy), dla którego był to pierwszy występ na LOTOS Junior Cup.

31 sierpnia 2021

LOTOS zadba o uczniów wracających do szkół

Kilka tysięcy opakowań płynów do dezynfekcji rąk oraz środków czystości trafi na początku września do pomorskich placówek oświaty. LOTOS Oil od wielu lat angażuje się w przedsięwzięcia ważne dla społeczności lokalnych. Udział w realizacji programu „Szkoła od Nowa” jest wyrazem troski o zdrowie i bezpieczeństwo najmłodszych.

25 sierpnia 2021

Młody kierowco! „Ruszaj bezpiecznie po nagrody”

Szkolenia z doskonalenia techniki jazdy, bon na paliwo o wartości 500 zł oraz akcesoria samochodowe to nagrody, które początkujący kierowcy mogą wygrać w konkursie organizowanym w ramach programu „Mistrzowie w drodze”. Zgłoszenia można przesyłać od 20 sierpnia. Współorganizatorem konkursu jest Grupa LOTOS.

3 sierpnia 2021

Nowy zintegrowany raport LOTOSU już dostępny online

Grupa Kapitałowa LOTOS opublikowała zintegrowany raport roczny, który kompleksowo prezentuje finansową i pozafinansową działalność firmy w 2020 roku. Znajdują się tam informacje dotyczące podejścia koncernu do aspektów środowiskowych, społecznej odpowiedzialności biznesu i ładu korporacyjnego.

30 lipca 2021

16. edycja Moto Safety Day

Potrzebę ciągłej edukacji w zakresie bezpieczeństwa ruchu drogowego, przy przejazdach kolejowo-drogowych, partnerstwa na drodze, dbałości o środowisko naturalne w aspekcie zmieniającego się klimatu oraz zrównoważona mobilność to podstawowe założenia 16. edycji Moto Safety Day, który odbędzie się 31 lipca w Gdyni na parkingu przy Polance Redłowskiej. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 11.

20 lipca 2021

Fundacja LOTOS wsparła strażaków

Strażacy to grupa zawodowa ciesząca się najwyższym poziomem zaufania społecznego. Fundacja LOTOS po raz kolejny przekazała darowizny na zakup samochodów ratowniczo-gaśniczych i remont sali edukacyjnej dla dzieci.

16 czerwca 2021

Wybierz projekt do finału Konkursu E(x)plory

Zakończyły się cztery regionalne etapy Konkursu E(x)plory. Młode talenty z całej Polski walczyły o miejsca w finale, który odbędzie się w październiku w Gdyni. W internetowym głosowaniu #biletnafinał, można zagłosować na projekt, który dołączy do grona finalistów. Głosowanie trwa do 20 czerwca. Plebiscyt wspiera Grupa LOTOS, która jest mecenasem Programu E(x)plory.

2 czerwca 2021

Z wdzięczności dla bohaterów

Zabiegi rehabilitacyjne, masaże, spacery i rozmowy z dawnymi przyjaciółmi – tak minęły „V Wakacje dla Bohatera”. 60 kombatantów walk o niepodległość Polski odpoczywało w Międzyzdrojach w dniach 9-17 maja. Wyjazd dofinansowała Fundacja LOTOS.

24 maja 2021

Kawowy CSR na stacjach LOTOSU

Fairtrade to organizacja, która zabiega o interesy rolników, stwarzając im szanse na uzyskanie lepszej zapłaty za plony. Kupując produkty z jej znakiem, konsumenci wspierają rolników i wysyłają jasny komunikat, że zależy im na etycznym pochodzeniu produktów.