Dotyczy firmy: ERGO Hestia

Znalezione aktualności: 150

21 czerwca 2024

ERGO Hestia z dwoma Listkami ESG „Polityki”

ERGO Hestia otrzymała Złoty oraz Zielony Listek ESG „Polityki”. Nagrody przyznano za konsekwentne zaangażowanie sopockiego ubezpieczyciela na rzecz społecznej odpowiedzialności biznesu oraz zrównoważonego rozwoju. Złoty Listek to już drugie – a Zielony trzecie – tego typu osiągnięcie ERGO Hestii z rzędu. 

27 maja 2024

Ogłoszono tytuły książek nominowanych do Nagrody Literacka Podróż Hestii 2024

Literacka Podróż Hestii co roku wybiera najciekawsze polskie książki z kategorii fiction, napisane z myślą o dzieciach i młodzieży. Kapituła 4. edycji konkursu zdecydowała właśnie o wyróżnieniu pięciu tytułów. Autorka lub autor jednej z książek otrzyma Nagrodę Literacka Podróż Hestii w postaci 50 tys. złotych.

23 maja 2024

ERGO Hestia w czołówce polskich firm najlepiej zarządzających różnorodnością

21 maja podczas gali finałowej Miesiąca Różnorodności poznaliśmy wyniki IV edycji Diversity IN Check. Na liście pracodawców najbardziej zaawansowanych w zakresie inkluzji i zarządzania różnorodnością została wyróżniona ERGO Hestia. Sopocki ubezpieczyciel znalazł się wśród ośmiu firm z najlepszym wynikiem.

8 maja 2024

ERGO Hestia najlepszym pracodawcą wśród ubezpieczycieli

Sopocka firma została wyróżniona w dwóch niezależnych rankingach stworzonych przez redakcje Forbes i Wprost. W obydwu ERGO Hestia zajęła 1 miejsce w gronie polskich ubezpieczycieli i może się pochwalić wysokim wynikiem wśród wszystkich pracodawców.

27 lutego 2024

ERGO Hestia z wysokim ratingiem AA

Agencja Fitch określiła rating siły finansowej (IFS) ERGO Hestii na wysokim poziomie AA ze stabilną perspektywą.

30 stycznia 2024

Trwa nabór firm do III edycji programu „Sprawny staż”

Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia rozpoczęła nabór firm do III edycji „Sprawnego stażu”. To program stażowy dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami organizowany wspólnie z przedsiębiorstwami. Zgłoszenia można przesyłać do 15 marca 2024 r.

26 stycznia 2024

Literacka Podróż Hestii wystartowała po raz czwarty

Rozpoczął się pierwszy etap nowej edycji konkursu Literacka Podróż Hestii. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia książek napisanych z myślą o młodych czytelnikach i czytelniczkach. W kolejnych etapach konkursu kapituła wyróżni pięć tytułów, a najlepszy z nich otrzyma nagrodę główną w wysokości 50 tys. złotych. 

19 stycznia 2024

ERGO Hestia po raz kolejny w gronie najlepszych pracodawców

ERGO Hestia trzeci rok z rzędu znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Sopocki ubezpieczyciel został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Top Employer Polska 2024.

19 stycznia 2024

Startuje III edycja programu Sprawny staż

Fundacja Integralia zaprasza do udziału w III edycji programu „Sprawny staż”. Celem inicjatywy jest stworzenie przestrzeni do współpracy pomiędzy młodzieżą z niepełnosprawnościami a społecznie odpowiedzialnym biznesem. Firmy mogą aplikować do 15 marca 2024 r.

4 grudnia 2023

Trwa I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o ESG

4 grudnia 2023 roku wystartował Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o ESG, organizowany w ramach 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Konkurs skierowany jest do uczniów i uczennic szkół średnich oraz studentów i studentek z całej Polski. Inicjatywa ma na celu sprawdzenie swojej wiedzy o zrównoważonym rozwoju. Wypełnione online testy w ramach pierwszego etapu można przesyłać do 22 grudnia.