Dotyczy firmy: ERGO Hestia

Znalezione aktualności: 145

30 stycznia 2024

Trwa nabór firm do III edycji programu „Sprawny staż”

Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia rozpoczęła nabór firm do III edycji „Sprawnego stażu”. To program stażowy dla studentów i absolwentów z niepełnosprawnościami organizowany wspólnie z przedsiębiorstwami. Zgłoszenia można przesyłać do 15 marca 2024 r.

26 stycznia 2024

Literacka Podróż Hestii wystartowała po raz czwarty

Rozpoczął się pierwszy etap nowej edycji konkursu Literacka Podróż Hestii. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia książek napisanych z myślą o młodych czytelnikach i czytelniczkach. W kolejnych etapach konkursu kapituła wyróżni pięć tytułów, a najlepszy z nich otrzyma nagrodę główną w wysokości 50 tys. złotych. 

19 stycznia 2024

ERGO Hestia po raz kolejny w gronie najlepszych pracodawców

ERGO Hestia trzeci rok z rzędu znalazła się wśród najlepszych pracodawców w Polsce. Sopocki ubezpieczyciel został wyróżniony prestiżowym certyfikatem Top Employer Polska 2024.

19 stycznia 2024

Startuje III edycja programu Sprawny staż

Fundacja Integralia zaprasza do udziału w III edycji programu „Sprawny staż”. Celem inicjatywy jest stworzenie przestrzeni do współpracy pomiędzy młodzieżą z niepełnosprawnościami a społecznie odpowiedzialnym biznesem. Firmy mogą aplikować do 15 marca 2024 r.

4 grudnia 2023

Trwa I etap Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o ESG

4 grudnia 2023 roku wystartował Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o ESG, organizowany w ramach 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. Konkurs skierowany jest do uczniów i uczennic szkół średnich oraz studentów i studentek z całej Polski. Inicjatywa ma na celu sprawdzenie swojej wiedzy o zrównoważonym rozwoju. Wypełnione online testy w ramach pierwszego etapu można przesyłać do 22 grudnia. 

7 listopada 2023

ERGO Hestia i Fundacja APH ogłaszają program dotacyjny dla polskiej kultury

ERGO Hestia i Fundacja Artystyczna Podróż Hestii ogłaszają ogólnopolski program dotacyjny na 2024 rok. W ramach programu wybranych zostanie do 7 wystaw, które otrzymają dofinansowanie na produkcję, wynagrodzenia dla artystów i artystek, działania edukacyjne i promocyjne. Nabór wniosków rusza 15 listopada 2023 roku.

27 października 2023

ERGO Hestia publikuje Raport Roczny ze zdjęciami Aleksandra Małachowskiego

Polska, Łotwa, Estonia i Helsinki. W taką podróż wybrał się Aleksander Małachowski, mając na celu odnalezienie kadrów do Raportu Rocznego ERGO Hestii 2022. Raport zatytułowany „Horyzonty” wydany został w wersji papierowej i elektronicznej.

13 października 2023

ERGO Hestia sponsorem strategicznym Akademii Leona Koźmińskiego

Grupa ERGO Hestia rozszerza dotychczasową współpracę z Akademią Leona Koźmińskiego. Sopocki ubezpieczyciel dołączył do grona firm tworzących tzw. kapitał żelazny uczelni. To pionierska inicjatywa w polskim środowisku akademickim, która sprawdza się w najlepszych instytucjach na całym świecie.

12 października 2023

Otwarty program studencki z obszaru ESG – trwa nabór do 20. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

To ogólnopolski program edukacyjny z zakresu odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju przeznaczony dla studentek i studentów. Udział w programie mogą wziąć osoby studiujące dowolny kierunek. Rekrutacja trwa do 27 października.

4 sierpnia 2023

ERGO Hestia opublikowała raport zrównoważonego rozwoju

Raport Zrównoważonego Rozwoju Grupy ERGO Hestia TROSKA za rok 2022 przedstawia wachlarz aktywności, które sopocki ubezpieczyciel podejmuje w obszarze ESG. W ocenie ERGO Hestii największymi wyzwaniami są obecnie zmiany klimatu i transformacja społeczna.