Dotyczy firmy: ERGO Hestia

Znalezione aktualności: 99

8 października 2021

Zacznij przygodę ze zrównoważonym rozwojem! Rusza rekrutacja do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Do 7 listopada potrwa nabór do 18. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Studentki i studenci, którzy zakwalifikują się do programu wezmą udział w czterech spotkaniach prowadzonych przez wiodących ekspertów i ekspertki zrównoważonego rozwoju w Polsce. Na najaktywniejszych uczestników i uczestniczki czeka m.in. możliwość odbycia płatnego stażu w firmach zaangażowanych w obszarze CSR.

25 czerwca 2021

Cykl otwartych webinarów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu już za nami

Cele Zrównoważonego Rozwoju, zarządzanie różnorodnością i działania podejmowane przez firmy w czasie pandemii – tym tematom poświęcone były webinary zorganizowane w ramach tegorocznej edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. To skierowany do studentów i studentek program edukacyjny Forum Odpowiedzialnego Biznesu, pozwalający na…

11 czerwca 2021

ERGO Hestia ze Srebrnym Listkiem CSR Polityki

ERGO Hestia kolejny rok z rzędu zostaje nagrodzona Srebrnym Listkiem CSR przez Tygodnik „Polityka”. To wyróżnienie dla najbardziej odpowiedzialnych i zaangażowanych społecznie firm. ERGO Hestia jest jedynym ubezpieczycielem wśród laureatów.

9 czerwca 2021

ERGO Hestia edukuje studentów o CSR w obliczu pandemii

Jak w pandemicznej rzeczywistości firmy podchodzą do realizacji działań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu? O tym podczas webinaru adresowanego zwłaszcza do studentek i studentów zainteresowanych CSR  opowiedzą eksperci ERGO Hestii: Mario Zamarripa, Dyrektor ds. Zrównoważonego Rozwoju oraz Dominika Kaliska – Główny Koordynator ds. Wsparcia Pracownika w COVID. Spotkanie odbędzie się 10 czerwca o godz. 15:00. Organizowane jest w ramach cyklu webinarów Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. 

2 czerwca 2021

Liga Odpowiedzialnego Biznesu edukuje studentów

Cele Zrównoważonego Rozwoju, zarządzanie różnorodnością czy działania podejmowane przez firmy w czasie pandemii to tematy webinarów dla studentów zorganizowane w ramach Ligi Odpowiedzialnego Biznesu, programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Prelegentami będą przedstawiciele firm ERGO Hestia, Banku BNP Paribas oraz jedno ze spotkań poprowadzi organizator.

31 maja 2021

Laureaci Konkursu „Dobroczyńca Roku” 2021 nagrodzeni

Aż 10 firm i fundacji korporacyjnych otrzymało w tym roku tytuł „Dobroczyńca Roku” m.in. za działania na rzecz zdrowia, ekologii, edukacji i pomoc społeczną we współpracy z organizacjami pozarządowymi.

16 kwietnia 2021

Literacka Podróż Hestii – koniec rozdziału pierwszego

Literacka Podróż Hestii to konkurs i nagroda dla autorów umiejętnie kierujących ciekawość młodego czytelnika w stronę współczesnych tematów i klasycznych form pisarskich. Ten nowy projekt literacki realizuje Fundacja Artystyczna Podróż Hestii we współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej. Fundatorem inicjatywy jest…

19 marca 2021

Partnerzy FOB laureatami konkursu „Etyczna Firma 2020”

Z przyjemnością informujemy, że wśród laureatów 7. edycji konkursu „Etyczna Firma” są także partnerzy strategiczni Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Gratulujemy!

9 marca 2021

Artystyczna Podróż Hestii – ostatnie spotkanie informacyjne

Fundacja Artystyczna Podróż Hestii zaprasza studentki i studentów uczelni artystycznych na ostatnie spotkanie informacyjne o 20. edycji konkursu Artystyczna Podróż Hestii. 11 marca o godz.17.00 odbędzie się spotkanie o wystawie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie.

3 lutego 2021

ERGO Hestia pierwszym ubezpieczycielem w Polsce z Certyfikatem EMAS

ERGO Hestia otrzymała przyznawany przez Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska Certyfikat EMAS (EcoManagement and Audit Scheme). Potwierdza on, że ubezpieczyciel spełnia najwyższe standardy w zakresie ochrony środowiska i prowadzi działalność zgodnie z ideą zrównoważonego rozwoju. ERGO Hestia jest pierwszym ubezpieczycielem w…