Dotyczy firmy: DB Cargo Polska

Znalezione aktualności: 7

2 sierpnia 2022

Wolontariusze_ki Grupy DB Cargo Polska wspierają dzieci i ich opiekunów z Ukrainy

Wolontariusze_ki Grupy DB Cargo Polska kolejny raz okazali wsparcie dla uchodźców i uchodźczyń z Ukrainy. Zorganizowane przez pracowników firmy wydarzenie dla dzieci i ich opiekunów z Ukrainy odbyło się w uzdrowisku w Ustroniu.

30 czerwca 2022

Dyskusje i debaty: klimat, rozwój, biznes i różnorodność – materiały wideo z 9. Targów CSR

9. Targi CSR (25 maja br.) w Warszawie odbyły się pod hasłem KLIMAT – ROZWÓJ – BIZNES. Podczas części konferencyjnej targów odbyło się kilkanaście wystąpień, wykładów, dyskusji i debat w czterech blokach tematycznych: biznes, rozwój, klimat oraz różnorodność i inkluzja. Publikujemy materiały wideo z wybranych części konferencji.

24 czerwca 2022

Rozmowy o zrównoważonym rozwoju i ESG. Zobacz materiały wideo z Targów CSR 2022

Zrównoważony rozwój, odpowiedzialność biznesu i ESG, klimat, różnorodność i wspieranie osób z doświadczeniem uchodźczym to tylko niektóre z tematów rozmów, które przeprowadzono  w studiu 9. Targów CSR. Partnerem głównym wydarzenia był Santander Bank Polska, a partnerami DB Cargo Polska, ERGO Hestia i LPP.

3 marca 2022

DB Cargo Polska wspiera Ukrainki i Ukraińców

DB Cargo przygotowało pakiet pomocowy dla ukraińskich pracowników świadczących pracę na rzecz Grupy DB Cargo Polska – by wspierać ich rodziny i bliskich. Ponadto firma organizuje zbiórkę koleżeńską, do której dołączyć mogą pracownicy Grupy, pragnący wspierać koleżanki i kolegów.

4 listopada 2021

Rozwój partnerstwa w odpowiedzialnym biznesie

Do grona partnerów strategicznych Forum Odpowiedzialnego Biznesu dołączyły w 2021 roku cztery nowe firmy, wspierając tym samym rozwój współpracy w obszarze odpowiedzialnego biznesu oraz wzmacniając działania edukacyjne służące upowszechnianiu standardów CSR i zrównoważonego rozwoju. Program Partnerstwa FOB powiększył się o: DB Cargo Polska, Grupę Kapitałową PKP Energetyka, KUKE S.A., Pepco Poland.

4 października 2021

Grupa DB Cargo Polska wspiera szpitale i hospicja

Wolontariat oraz program „Kolej na Pomaganie” nie zwalniają. Wolontariusze DB Cargo Polska postanowili, aby środki przeznaczone na akcje wolontariackie w całości przekazać na pomoc szpitalom i hospicjom.

17 sierpnia 2021

Akcja DB Cargo Polska „Zamień komórkę na planszówkę” zakończona

Grupa DB Cargo Polska zakończyła kolejną edycję akcji społecznej pn. „Zamień komórkę na planszówkę”. Dziesięć ośrodków działających na rzecz dzieci i młodzieży otrzymało już swój zestaw gier planszowych.