Dotyczy firmy: Ceetrus Polska

Znalezione aktualności: 12

24 września 2021

Publiczny park na warszawskim Wilanowie zobowiązaniem klimatycznym Nhood Polska

Nhood Polska podczas wydarzenia pod hasłem „Kultura, Natura, Przyszłość” w Pałacu Króla Jana III w Wilanowie uroczyście złożył zobowiązanie klimatyczne – powstanie dwuhektarowego, publicznego parku w ramach projektu Wilanów Park. Dzięki zasadzonej w parku roślinności absorbcja dwutlenku węgla wyniesie 500 kg, a produkcja tlenu 370 kg rocznie.

23 lipca 2021

Nhood Polska prezentuje raport zrównoważonego rozwoju za 2020 rok

Firma Nhood Polska opublikowała doroczny raport działań na rzecz zrównoważonego rozwoju zrealizowanych w 2020 roku. Materiał zawiera szczegółowy opis realizacji strategii CSR obejmującej trzy obszary – People, Planet, Profit – na które Nhood chce wywierać pozytywny wpływ.

19 lipca 2021

Pierwszy w Małopolsce punkt szczepień przeciw COVID-19 w centrum handlowym ruszył w Galerii Bronowice

W krakowskiej Galerii Bronowice, należącej do Ceetrus Polska, można już zaszczepić się przeciw Covid-19. Od poniedziałku, 12 lipca, działa tu pierwszy w województwie punkt szczepień powszechnych, zlokalizowany w centrum handlowym. Klienci mogą przyjąć preparat przy okazji zakupów bez konieczności wcześniejszej rejestracji. Przez pierwsze trzy dni funkcjonowania punktu z tej oferty skorzystało około 500 osób.

11 stycznia 2021

Jeszcze do 13 stycznia odpowiedzialny biznes może zgłaszać dobre praktyki

Nabór działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju został przedłużony do 13 stycznia. Firmy zyskują dwa dodatkowe dni na rejestrację praktyk realizowanych w 2020 roku. Forum Odpowiedzialnego Biznesu udostępniło także “Mapę dobrych praktyk wspierających realizację Celów Zrównoważonego Rozwoju”, która ma służyć jako inspiracja dla zgłaszających inicjatywy CSR. Formularz rejestracji dostępny jest na stronie odpowiedzialnybiznes.pl/raport2020/. 

18 grudnia 2020

Ceetrus Polska wspiera foundrising i udostępnia w obiektach Skarbonki Dobra

Klienci osiemnastu centrów i galerii handlowych zarządzanych przez Ceetrus Polska mogą łatwo i bezpiecznie przekazać datek wybranej fundacji pożytku publicznego.

21 września 2020

Powstanie park z oranżerią w Wilanowie – mieszkańcy dzielnicy będą mogli zgłaszać pomysły na jego zagospodarowanie

W Wilanowie powstanie ponad 2-hektarowy park z oranżerią, będący integralną częścią inwestycji Wilanów Park realizowanej przez firmę Ceetrus. Cykl spotkań pt. Rozmowy Sąsiedzkie, w ramach których mieszkańcy Wilanowa będą zgłaszać swoje propozycje względem terenów zieleni, rozpocznie się 22 września br. w Urzędzie Dzielnicy Wilanów. Pomysły i potrzeby mieszkańców będą jedną z podstaw do stworzenia wytycznych dla architektów i projektantów.

2 września 2020

Naładuj samochód elektryczny podczas zakupów

W Polsce systematycznie rośnie liczba samochodów elektrycznych, powiększa się również sieć ładowarek tych pojazdów. Przed galeriami i centrami handlowymi należącymi do Ceetrus Polska działa 18 nowoczesnych urządzeń dostępnych dla kierowców przez całą dobę.

7 lipca 2020

Biznes zaangażowany w walkę z pandemią

Ukazała się trzecia odsłona mapy #BiznesReagujeOdpowiedzialnie. Materiał powstał w ramach akcji Forum Odpowiedzialnego Biznesu prezentującej aktywność firm w czasie walki z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2. Tym razem publikacja zbiera działania w podziale na interesariuszy biznesu.

17 czerwca 2020

Ceetrus Polska promuje bioróżnorodność w ramach kampanii edukacyjnej „Świat pszczół”

Przed dwa tygodnie w kilkunastu Centrach Handlowych Auchan zarządzanych przez Ceetrus Polska odbędzie się kampania edukacyjna pt. „Świat pszczół”. Akcja ma na celu zwrócenie uwagi klientów centrów handlowych na potrzebę troski o owady zapylające oraz zachęcenie do podejmowania działań na rzecz ochrony środowiska.

1 czerwca 2020

Ceetrus Polska wspiera lokalne organizacje i placówki medyczne w ramach programu #dobrysąsiad

W czasie pandemii koronawirusa w ramach programu #dobrysąsiad Ceetrus Polska wpiera placówki medyczne i opiekuńcze oraz lokalne inicjatywy na terenie całego kraju. W należących do firmy centrach i galeriach handlowych prowadzone są również zbiórki na rzecz organizacji społecznych, a także akcje promujące honorowe krwiodawstwo.