Dotyczy firmy: Carrefour Polska

Znalezione aktualności: 234

16 września 2022

Pół miliona uratowanych paczek z siecią Carrefour

Carrefour od dwóch lat współpracuje z aplikacją Too Good To Go w zakresie walki z marnowaniem żywności. Od tego czasu klienci wspólnie z siecią uratowali aż pół miliona paczek z produktami spożywczymi. W ten sposób udało się zaoszczędzić równowartość 1 250 000 CO2, czyli tyle, ile wygenerowałoby 246 lotów dookoła świata.

15 września 2022

Klienci oraz klientki Carrefour wyślą paczki z produktami bezpośrednio do Ukrainy

Sieć Carrefour Polska nawiązała współpracę z firmą Meest Post, dzięki której klienci sieci będą mogli wysłać zakupione w sklepach produkty bezpośrednio do Ukrainy pod wybrany przez siebie adres. W punkcie Meest Post zlokalizowanym na terenie sklepu, obsługa pomoże spakować zakupione artykuły o wadze do 20 kg i przygotować paczkę do wysyłki. Rozwiązanie testowane jest obecnie w hipermarkecie Carrefour w Centrum Handlowym Reduta w Warszawie.

5 września 2022

100 tysięcy złotych dla Kół Gospodyń Wiejskich od Carrefour Polska

5września ruszył konkurs grantowy dla Kół Gospodyń Wiejskich w ramach programu „Smakujemy lokalnie” pod patronatem Narodowego Instytutu Kultury i Dziedzictwa Wsi. W sumie do wygrania jest 10 grantów w wysokości 10 000 złotych dla tych Kół, które przedstawią najlepsze przepisy na potrawy promujące tradycję kulinarną regionu, z którego pochodzą. Organizatorem programu i konkursu jest Carrefour Polska.

1 września 2022

Odważ ile chcesz! Rusza pilotażowy projekt Carrefour i Maspex

31 sierpnia 2022 r. we flagowym sklepie Carrefour Arkadia w Warszawie ruszyła Pasta Station – nowy automat do napełniania makaronów Lubella do torebek papierowych i opakowań własnych. Maspex przystępuje do programu Carrefour “Droga do Zero Waste” i wspólnie z siecią testuje automaty Swapp!, aby ograniczyć marnowanie jedzenia.

5 lipca 2022

MANIFEST #OnlyOneEarth w obronie naszej Planety

Centrum UNEP/GRID-Warszawa zaprasza instytucje i organizacje do podpisania i wsparcia „Manifestu #OnlyOneEarth w obronie naszej jedynej planety!”, przygotowanego z okazji międzynarodowych obchodów Światowego Dnia Środowiska.

9 czerwca 2022

Program #RecyklingDolceGusto

Od dzisiaj w wybranych sklepach Carrefour klienci/tki mogą oddać do recyklingu kapsułki po kawie Nescafé Dolce Gusto. Kapsułki są zbierane do specjalnych koszy, z których trafią bezpośrednio do przetworzenia.

31 maja 2022

Carrefour, Mattel i SOS Wioski Dziecięce wspólnie pomagają dzieciom z Ukrainy

Carrefour dołącza do programu firmy Mattel „Pomagamy Razem”, w ramach którego przekaże 100% przychodu ze sprzedaży wybranych produktów marki Barbie na rzecz Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Darowizna zostanie przeznaczona na zapewnienie niezbędnej pomocy dzieciom i rodzinom cierpiącym z powodu trwającej wojny w Ukrainie.

21 kwietnia 2022

Carrefour zachęca do zakupów na wagę

Z okazji Dnia Ziemi, Carrefour ogłasza wprowadzenie ogólnopolskich zmian na swoich stoiskach tradycyjnych, w działach warzyw i owoców oraz piekarni. Począwszy od 22 kwietnia, sieć będzie zachęcała swoich klientów do regularnych zakupów produktów na wagę do własnych opakowań, oferując im w zamian zniżki na asortyment świeży oraz pudełka i worki wielokrotnego użytku.

16 marca 2022

Carrefour i Bezmięsny otwierają pierwszą w Polsce wegańską ladę tradycyjną

W ramach obchodów Światowego Dnia Bez Mięsa sieć Carrefour we współpracy z marką Bezmięsny uruchomi pierwsze w Polsce bezmięsne lady, zapewniające szeroki wybór wegańskich zamienników mięsa na wagę. Od 18 marca klienci warszawskiej Galerii Mokotów będą mogli przy stanowisku z obsługą skorzystać z oferty Bezmięsnego oraz nabyć wegańskie zamienniki sera i produkty garmażeryjne. Między 18 i 19 marca obowiązywać będzie również promocja na produkty Bezmięsnego w wybranych sklepach Carrefour w całej Polsce.

7 lutego 2022

Carrefour wspiera klientów w czasie inflacji

W każdy wtorek lutego seniorzy odwiedzający hiper- i supermarkety Carrefour mogą zyskać do 15% zniżki na całe zakupy w formie e-kuponu do wykorzystania przy kolejnej wizycie. Inicjatywa wpisuje się w działania Carrefour na rzecz ułatwiania klientom oszczędnych zakupów w czasie rosnącej inflacji. Posiadacze aplikacji Mój Carrefour niezmiennie mogą także korzystać z 10% zniżki na weekendowe zakupy, a rodziny wielodzietne z podobnej zniżki z Kartą Dużej Rodziny obowiązującej w każdy dzień tygodnia. Z początkiem lutego Carrefour obniżył również ceny ponad 18 500 produktów o wartość podatku VAT oraz dołączył do nich blisko 1000 kolejnych.