Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska

Znalezione aktualności: 318

25 maja 2024

Bank BNP Paribas po raz kolejny na liście Diversity IN Check

Diversity IN Check to badanie dojrzałości organizacji w zakresie budowania włączających środowisk pracy. W tym roku zakwalifikowały się 54 organizacje, z których 8 – w tym Bank BNP Paribas – uzyskało wynik przekraczający 80% punktów.

25 maja 2024

BNP Paribas odpowiada na potrzeby środowiska naturalnego

Bank BNP Paribas, we współpracy z doświadczonym ekspertem i działaczem na rzeczy ochrony wód, prowadzi akcję edukacyjną w obszarze ochrony przyrody. Marka dzieli się zestawem rekomendacji dotyczących ochrony polskich rzek i jezior oraz zachęca do dbania o ich dobrostan.

23 maja 2024

Dekada partnerstwa Banku BNP Paribas i Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Podczas Targów Idei ESG przedstawicielka Banku BNP Paribas odebrała statuetkę z okazji 10-lecia partnerstwa z FOB. To wyraz uznania dla współpracy i zaangażowania banku w inicjatywy promujące zrównoważony rozwój. Podczas Targów odbyła się także premiera kolejnej edycji raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki”, w którym wyróżniono 5 dobrych praktyk Banku BNP Paribas.

8 maja 2024

Bank BNP Paribas zaprasza dzieci do wspólnej nauki

Bank BNP Paribas rozpoczął nowy etap kampanii promującej program edukacji finansowej „Misja Kieszonkowe”. W celu zachęcenia dzieci w wieku od 7 do 15 lat do udziału w programie oraz towarzyszącym mu szkolnym konkursie, bank zaprosił do współpracy youtubera Janka Dąbrowskiego. Osobiście odwiedzi on cztery zwycięskie klasy.

29 kwietnia 2024

Wnioski z badania Banku BNP Paribas przeprowadzonego wśród MŚP w Polsce

Jedna trzecia firm ma za sobą pierwsze inwestycje w zrównoważony rozwój, a kolejne 10% dołączy do tego grona w następnych trzech latach. Najczęściej inwestowano do 5 mln zł, choć nie brakuje firm, które wydały na ten cel nawet 10 mln zł i więcej. 

26 kwietnia 2024

Bank BNP Paribas otrzymał certyfikat prostej polszczyzny

Bank BNP Paribas otrzymał certyfikat prostej polszczyzny, który potwierdza, że język listów dołączanych do kart płatniczych jest prosty i przyjazny dla odbiorców. Certyfikat przyznał Uniwersytet Wrocławski.

3 kwietnia 2024

Bank BNP Paribas wspiera przygotowania rolników i producentów żywności na wyzwania 2024 r.

Rosnące finansowanie obrotowe i inwestycyjne wśród klientów Banku BNP Paribas wskazują na przygotowania do wyzwań stojących przed rolnikami i producentami żywności. W odpowiedzi na trudności sektora, Bank udziela preferencyjnego kredytu skupowego i odznacza się udziałem w rynku preferencyjnych kredytów płynnościowych.

17 lutego 2024

Startuje kolejna edycja Misji Kieszonkowe Banku BNP Paribas

Już po raz trzeci w szkołach podstawowych w całym kraju odbędzie się projekt edukacyjny Misja Kieszonkowe. Działaniom z zakresu edukacji finansowej towarzyszy konkurs dla szkół, w ramach którego można wygrać wycieczki edukacyjne. Organizatorem akcji jest Bank BNP Paribas.

30 stycznia 2024

Bank BNP Paribas z wiodącym wynikiem ratingu ESG w Europie i wśród światowych banków

Bank BNP Paribas został uznany przez agencję ratingową Sustainalytics za firmę wyróżniającą się pod względem zarządzania ESG w całej Europie. Bank znalazł się też wśród najlepszych pod tym względem banków na całym świecie.

10 grudnia 2023

Bank BNP Paribas i Fundacja Sukcesu Pisanego Szminką startują z kampanią edukacyjną #CoZTąKasą

Hasło nowej kampanii społecznej BNP Paribas brzmi #CoZTąKasą – Jak rozmowy o kasie wpływają na nasze relacje? Kolejny wspólny projekt Banku i Fundacji Sukcesu Pisanego ma na celu podniesienie kompetencji w zakresie komunikacji finansowej i finansów osobistych.