Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska

Znalezione aktualności: 269

5 lipca 2022

MANIFEST #OnlyOneEarth w obronie naszej Planety

Centrum UNEP/GRID-Warszawa zaprasza instytucje i organizacje do podpisania i wsparcia „Manifestu #OnlyOneEarth w obronie naszej jedynej planety!”, przygotowanego z okazji międzynarodowych obchodów Światowego Dnia Środowiska.

30 czerwca 2022

Partnerzy strategiczni FOB wśród liderów XVI Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Szesnasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm tym razem zakończyła się wręczeniem nagród przeprowadzonym w siedzibie Akademii Leona Koźmińskiego. W tym roku w ROF wzięło udział ponad 70 firm, a zainteresowanie nim wyraziło przeszło 100 przedsiębiorstw. Ostatecznie do głównego zestawienia zakwalifikowało się ponad 60 firm, a pierwszą pozycję w tym gronie zajął ING Bank Śląski.

24 czerwca 2022

Konferencja „Czas na ESG!”

28-29 września br. w Centrum Konferencyjnym ADN w Warszawie odbędzie się konferencja „Czas na ESG!”, w ramach której Marzena Strzelczak, prezeska zarządu i dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, opowie o wyzwaniach tworzenia inkluzywnej organizacji. Wydarzenie zostało objęte patronatem FOB. 

10 czerwca 2022

Raportowanie ESG w praktyce – PFR uruchamia nowy kurs online

Nowy kurs online „Raportowanie ESG w praktyce” jest już dostępny na platformie www.kursy.pfr.pl. Przybliża on obecne standardy raportowania ESG oraz wskazuje dobre praktyki firm, które już wdrożyły raportowanie niefinansowe. Program powstał na bazie doświadczeń oraz wiedzy merytorycznej ekspertów, zajmujących się tematyką ESG.

8 czerwca 2022

Bank BNP Paribas trzykrotnie na podium rankingu „Gwiazdy Bankowości” 2022

Bank BNP Paribas został nagrodzony w trzech kategoriach rankingu „Gwiazdy Bankowości” organizowanego przez Dziennik Gazetę Prawną i firmę doradczą PwC. Niezależna kapituła konkursowa przyznała mu trzecie miejsce w kategoriach: wzrostu, stabilności oraz ESG.

3 czerwca 2022

Bank BNP Paribas wspiera seniorów i seniorki

Fundacja Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej po raz trzeci przekaże organizacjom senioralnym nieodpłatne Paszporty OK SENIOR – książeczki zawierające najważniejsze informacje potrzebne u lekarza, w aptece, ale też w codziennym życiu. Wśród partnerów inicjatywy jest Bank BNP Paribas.

27 kwietnia 2022

Zgłoszenia przedłużone! Fundacja BNP Paribas ogłasza nabór do 20. edycji programu stypendialno-rozwojowego Klasa

Masz dobre wyniki w szkole i marzysz o nauce w dobrym liceum w dużym mieście? Fundacja BNP Paribas może Ci w tym pomóc! Trwa rekrutacja do programu stypendialno-rozwojowego Klasa dla zdolnych absolwentów szkół podstawowych z mniejszych miejscowości.

25 kwietnia 2022

CSR@SGH pod patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

w dniach 25-26 kwietnia finał 7 edycji projektu CSR@SGH organizowany przez Zrzeszenie Studentów Polskich. Tegoroczna edycja programu została objęta patronatem Ligi Odpowiedzialnego Biznesu. 

22 kwietnia 2022

Ogólnopolski Konkurs wiedzy o CSR 2021 rozstrzygnięty

20 kwietnia w formie spotkania online odbył się finał 9. edycji Ogólnopolskiego Konkursu wiedzy o CSR. Cztery finalistki i dwóch finalistów przedstawiło prezentacje na jeden z zaproponowanych wcześniej tematów. W składzie jury konkursu znalazły się przedstawicielki: biznesu, środowiska akademickiego oraz trzeciego sektora. 

31 marca 2022

Bank BNP Paribas kontynuuje wspieranie obywateli_ek Ukrainy

Od wtorku, 29 marca, obywatele_ki Ukrainy mogą łatwiej otwierać konta w Banku BNP Paribas. Do potwierdzenia tożsamości wystarczy biometryczny dowód osobisty. Bank przedłuża także do końca kwietnia wszystkie promocje skierowane do Ukraińców_ek i kontynuuje pomoc dla pracowników UKRSIBBANKU i ich rodzin.