Dotyczy firmy: BNP Paribas Bank Polska

Znalezione aktualności: 281

28 listopada 2022

Znamy najlepsze raporty ESG w Polsce. Konkurs Raporty Zrównoważonego Rozwoju 2022 rozstrzygnięty

28 listopada podczas gali w Sali Notowań Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie poznaliśmy laureatów 16. edycji konkursu Raporty Zrównoważonego Rozwoju organizowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte. W kategorii „Raporty zrównoważonego rozwoju” nagrodę główną otrzymały CCC S.A. i Santander Bank Polska (ex aequo). Z kolei w kategorii „Raport zintegrowany” nagrody główne powędrowały do ING Banku Śląskiego S.A. i Orange Polska. 

24 listopada 2022

Ogólnopolski konkurs wiedzy o CSR i ESG 2022/2023

Od 24 listopada do 23 grudnia br. uczniowie i uczennice szkół średnich oraz studenci i studentki z całej Polski  mogą wziąć udział w I etapie Ogólnopolskiego konkursu wiedzy o CSR i ESG, organizowanym w ramach 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu – programu edukacyjnego Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

24 października 2022

„Lider_ka musi wywierać wpływ”. Chapter Zero Poland na PRECOP 27 w Katowicach

Jednym z wydarzeń towarzyszących konferencji PRECOP 27 było organizowane w ramach programu Chapter Zero Poland spotkanie „Liderzy i liderki biznesu wobec bierności klimatycznej”.

21 października 2022

Bank BNP Paribas partnerem strategicznym 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Bank BNP Paribas po raz kolejny angażuje się w program dla studentek i studentów w obszarze zrównoważonego rozwoju. 19. edycja Ligi Odpowiedzialnego Biznesu zostanie zainaugurowana w siedzibie banku w Warszawie już w listopadzie br. Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Udział w programie jest bezpłatny.

13 października 2022

Otwarty program studencki z obszaru ESG – trwa nabór do 19. edycji Ligi Odpowiedzialnego Biznesu

Liga Odpowiedzialnego Biznesu to pierwszy w Polsce bezpłatny program edukacyjny z zakresu odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju przeznaczony dla studentek i studentów z całego kraju. Udział w półrocznym programie mogą wziąć osoby studiujące dowolny kierunek. Organizatorem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a partnerem strategicznym Bank BNP Paribas.

13 października 2022

Chapter Zero Poland na PRECOP 27 o roli liderów_ek biznesu wobec bierności klimatycznej (Katowice, 19 października)

19 października w Katowicach podczas konferencji PRECOP 27 odbędzie się spotkanie Chapter Zero Poland, skierowane do osób zasiadających w radach nadzorczych i zarządach, które są zainteresowane dyskusją na temat swojej roli w przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Partnerami spotkania są Deloitte i Bank BNP Paribas.

6 października 2022

Liderzy_ki biznesu wobec bierności klimatycznej. Spotkanie Chapter Zero Poland na PRECOP 27

19 października w Katowicach w ramach konferencji PRECOP 27 organizujemy spotkanie Chapter Zero Poland skierowane do osób zasiadających w radach nadzorczych i zarządach, które są zainteresowane dyskusją na temat swojej roli w przeciwdziałaniu zmianom klimatu. Partnerami spotkania są Deloitte i Bank BNP Paribas. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, ale wymagana jest rejestracja.

22 września 2022

Bank BNP Paribas zaprasza na wystawę SAVE THE PLANET – OCALMY PLANETĘ

Narodziny planety, powstanie życia, piękno natury i rozwój cywilizacji to cztery główne obszary tematyczne międzynarodowej wystawy sensorycznej SAVE THE PLANET – OCALMY PLANETĘ, którą będzie można odwiedzić w Art Box Experience w Fabryce Norblina w Warszawie. Premiera zaplanowana jest na 23 września, wystawa potrwa do 15 stycznia 2023. Sponsorem wystawy jest Bank BNP Paribas.

22 września 2022

Bank BNP Paribas jeszcze bardziej dostępny

Bank BNP Paribas dba o dostępność swoich produktów i usług dla osób z niepełnosprawnościami, również niesłyszących. Międzynarodowy Tydzień Głuchych i Języka Migowego jest dla banku okazją do przypomnienia o tym, że każdy klient/ka ma takie same prawa i potrzeby.

20 września 2022

Bank BNP Paribas wspiera sieci pracownicze

Pierwszą społecznością, która zawiązała się w banku, aby podejmować tematy równościowe były kobiety, które stworzyły oddolny program Kobiety zmieniające BNP Paribas. Obecnie w banku prężnie funkcjonują także: BNP Paribas Pride Poland, sieć ojców: Tato, masz to jak w banku oraz sieć stworzona przez pracowniczki i pracowników 50+: Wiek Agawy.