Dotyczy firmy: ArcelorMittal Poland

Znalezione aktualności: 52

24 czerwca 2020

ArcelorMittal Poland zdobył Srebrny Listek CSR

Arcelor Mittal kolejny raz został wyróżniony nagrodą Tygodnika „Polityka”, Deloitte oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W tym roku firma otrzymała Srebrny Listek CSR.

31 marca 2020

Kompania Piwowarska nagrodzona tytułem Super Etyczna Firma

Kompania Piwowarska jako jedyna firma z branży spożywczej została uhonorowana tytułem „Super Etyczna Firma 2019” przyznanym przez dziennik „Puls Biznesu”. Tytułem tym wyróżniane są przedsiębiorstwa, które trzykrotnie z rzędu otrzymały tytuł Etycznej Firmy. Konkurs organizowany jest od 2014 roku. Kompania…

13 marca 2020

ArcelorMittal Poland nagrodził studentów Akademii Górniczo-Hutniczej, którzy pokonują bariery

Trzech studentów AGH w Krakowie zostało nagrodzonych za działalność na rzecz uczelni, ale także poza nią: m.in. zaangażowanie w wolontariat, działania kół naukowych oraz pomoc osobom niepełnosprawnym. Stypendia dla nich w ramach ósmej edycji konkursu „STALe przełamując bariery” ufundował ArcelorMittal Poland. Od 2012 roku firma przeznaczyła na stypendia dla 26 studentów już łącznie 180 tys. zł.

2 marca 2020

Ruszył program minigrantów ArcelorMittal Poland

ArcelorMittal Poland po raz kolejny zaprasza aktywnych mieszkańców Dąbrowy Górniczej, Krakowa oraz gminy Zdzieszowice do udziału w konkursie grantowym „Działamy lokalnie”. Jest o co walczyć – w każdym z miast firma przeznaczyła po 100 tys. złotych do rozdysponowania na projekty społeczne, które mogą zgłaszać organizacje pozarządowe działające na rzecz mieszkańców tych miast.

18 grudnia 2019

Świąteczny kiermasz organizacji pozarządowych w ArcelorMittal Poland

W środę 11 grudnia w Dąbrowie Górniczej odbył się pierwszy świąteczny kiermasz w ArcelorMittal Poland. Firma zaprosiła do współpracy 3 organizacje pozarządowe działające na rzecz potrzebujących.

5 listopada 2019

ArcelorMittal Poland wprowadza aplikację do obsługi urlopów

Firma ArcelorMittal Poland, największy producent stali w Polsce, wprowadza dla swoich pracowników aplikację do indywidualnej rejestracji nieobecności, która pozwala zaoszczędzić nie tylko czas, ale i znacznie ogranicza zużycie papieru. Jest to jedno z największych tego typu rozwiązań w Polsce i obejmuje ok. 10 000 pracowników.

26 września 2019

ArcelorMittal Poland opublikował raport za 2018 rok

5,2 mln ton. Tyle stali, w ubiegłym roku wyprodukowały wszystkie huty ArcelorMittal Poland – to ponad połowa całej stali wytworzonej w Polsce. Wynik dobry, ale firma może poszczycić się też i innymi osiągnięciami. Stal buduje świat, zarówno jako nowoczesne tworzywo stosowane np. w budownictwie, ale również – poprzez producentów stali tworzących miejsca pracy i wspierających społeczności, z którymi sąsiadują zakłady przemysłowe. ArcelorMittal Poland podsumował swoje ubiegłoroczne działania w raporcie zrównoważonego rozwoju za rok 2018.

3 września 2019

Fundacja Ochrony Zdrowia i firma ArcelorMittal Poland wspierają oddziały szpitala św. Barbary w Sosnowcu

Nowoczesne urządzenie do czyszczenia i dezynfekcji endoskopów o wartości prawie 40 tys. zł trafiło niedawno do Pracowni Endoskopii Przewodu Pokarmowego Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Barbary w Sosnowcu, dzięki wsparciu Fundacji Ochrony Zdrowia w Dąbrowie Górniczej. Przedstawiciele Fundacji oraz ArcelorMittal Poland wspólnie przekazali cztery komputery i drukarkę, które posłużą pacjentom w tutejszej Poradni Kardiologicznej w ramach programu Kompleksowej Opieki nad Pacjentem po Zawale Serca (KOS-Zawał) i Klinicznym Oddziale Chirurgii Ortopedyczno-Urazowej, Onkologicznej i Rekonstrukcyjnej. Wkrótce darczyńcy doposażą także Oddział Chorób Wewnętrznych.

14 sierpnia 2019

Stojaki ze starych pieców krakowian posłużą studentom i turystom

Ponad 200 stojaków rowerowych, które krakowska huta ArcelorMittal Poland wyprodukowała ze starych „kopciuchów”, w te wakacje trafiło przed akademiki i wydziały Akademii Górniczo-Hutniczej i Uniwersytetu Jagiellońskiego, a także w miejsca uczęszczane przez krakowian i turystów.

13 sierpnia 2019

ArcelorMittal publikuje pierwszy raport dotyczący działań na rzecz klimatu

ArcelorMittal opublikował pierwszy raport dotyczący działań na rzecz klimatu. Do 2050 r. firma ma zamiar znacznie ograniczyć oddziaływanie na środowisko, a w Europie osiągnąć neutralność w zakresie emisji dwutlenku węgla.