Dotyczy firmy: ANG Spółdzielnia

Znalezione aktualności: 9

3 października 2018

Czy zachłanność jest źródłem nieodpowiedzialności? VI Konferencja Nienieodpowiedzialni

Już po raz szósty przedstawiciele biznesu, nauki oraz autorytety moralne spotkają się, aby dyskutować o odpowiedzialności, jej roli w biznesie i życiu społecznym. Tym razem prelegenci będą zastanawiali się m.in. nad tym, czy kłamstwo jest najskuteczniejszym narzędziem sprzedaży oraz jak kontrolowane są zachowania konsumentów na rynkach finansowych. Tegoroczna edycja Nienieodpowiedzialnych odbędzie się 7 listopada w Centrum Konferencyjnym Polin w Muzeum Historii Żydów Polskich w Warszawie. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Właśnie ruszyła rejestracja uczestników. Portal Odpowiedzialnybiznes.pl objął konferencję patronatem medialnym.

28 sierpnia 2018

Trwa 8. edycja Konkursu [eS]

W ramach Konkursu [eS] nagradzani się ci, którzy z sukcesem łączą działalność ekonomiczną z zaangażowaniem na rzecz rozwiązywania ważnych problemów społecznych – przedsiębiorcy społeczni. Patronem medialnym inicjatywy jest portal Odpowiedzialnybiznes.pl.

17 sierpnia 2018

49 publikacji walczy o nagrodę internautów w Konkursie „Raporty Społeczne”

Rekordowa liczba 49 publikacji przedstawiających informacje niefinansowe firm i organizacji weźmie udział w rywalizacji o nagrodę internautów w Konkursie „Raporty Społeczne 2018”. Głosowanie potrwa od 17 sierpnia do 17 września i odbywać się będzie przez stronę www.raportyspoleczne.pl. Organizatorami Konkursu są Forum Odpowiedzialnego Biznesu i firma Deloitte.

30 lipca 2018

Na służbie – piąty raport zintegrowany ANG Spółdzielni

ANG Spółdzielnia, partner Forum Odpowiedzialnego Biznesu, po raz piąty wydała roczny raport zintegrowany, w którym podsumowuje 2017 r. w szerszej perspektywie, uwzględniającej relacje z interesariuszami i ich oczekiwania. Raport został przygotowany w oparciu o międzynarodowe wytyczne raportowania – GRI Standards oraz IIRC. Pełna wersja jest dostępna w formie dedykowanej strony internetowej – www.raport2017.angkredyty.pl, przygotowanej zgodnie z zasadami dostępności dla osób z niepełnosprawnościami WCAG 2.0.

20 czerwca 2018

Piąte wydanie gazety Nienieodpowiedzialni

W ramach projektu Nienieodpowiedzialni, zainicjowanego przez ANG Spółdzielnię, partnera Forum Odpowiedzialnego Biznesu,  projektu pojawiło się nowe wydanie gazety pod tym samym tytułem. 

18 czerwca 2018

Pełne wyniki Rankingu Odpowiedzialnych Firm

15 czerwca w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie ogłoszony został 12. Ranking Odpowiedzialnych Firm. W tegorocznej edycji wzięło udział 70 organizacji. Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest partnerem merytorycznym inicjatywy.

28 marca 2018

ANG Spółdzielnia Super Etyczną Firmą 2017

W tym roku tytuł Etycznej Firmy przyznawany był już po raz czwarty. Konkurs organizowany przez Puls Biznesu i PwC przeznaczony jest dla tych przedsiębiorstw, które stosują najlepsze praktyki etyczne w budowaniu swojej organizacji. Szanują pracowników, klientów, kontrahentów, konkurencję, środowisko oraz społeczeństwo. Wśród laureatów tego wyróżnienia znalazła się ANG Spółdzielnia, partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

5 lutego 2018

Polski konsument odpowiedzialny na niby?

ANG Spółdzielnia, partner strategiczny Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach projektu Nienieodpowiedzialni.pl, na potrzeby konferencji Nienieodpowiedzialni, która odbyła się 7.11.2017 r. postanowiła zbadać poziom konsumenckiej odpowiedzialności Polaków. Badaczki sprawdzały, jak klienci oceniają: własną/osobistą odpowiedzialność konsumencką oraz odpowiedzialność konsumencką innych Polaków. Przeanalizowano także zachowania polskich klientów w zakresie decyzji finansowych oraz świadomość społecznego postrzegania różnych marek. Raport przygotował dom badawczy Maison & Partners na ogólnopolskiej, losowo-kwotowej próbie 1041 ankietowanych.

5 stycznia 2018

ANG Spółdzielnia dołączyła do Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Od stycznia ANG Spółdzielnia jest oficjalnym partnerem Forum Odpowiedzialnego Biznesu, czyli platformy blisko 50 firm z różnych branż, które łączy potrzeba  wspólnego działania na rzecz rozwoju CSR w Polsce. Są to przedsiębiorstwa, które chcą dzielić się swoją wiedzą z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju oraz zdobywać w tych dziedzinach nowe kompetencje.