Dotyczy firmy: AkzoNobel

Znalezione aktualności: 21

4 sierpnia 2020

AkzoNobel angażuje się społecznie

AkzoNobel, właściciel marki Dulux, stale udowadnia, że farba ma moc pomagania. We współpracy z organizacjami pozarządowymi w Polsce, od lat dodaje koloru miejscom, w których codzienność bywa trudna. W swoich działaniach wolontariackich nie ustaje także w czasach pandemii, dbając o to, aby uśmiechy zagościły m.in. na twarzach małych pacjentów.

24 czerwca 2020

AkzoNobel nagrodzony Białym Listkiem CSR POLITYKI

AkzoNobel znalazł się w prestiżowym gronie firm nagrodzonych Listkiem CSR POLITYKI. Przedsiębiorstwo otrzymało Biały Listek w uznaniu za zaangażowanie społeczne oraz wprowadzenie rozwiązań wspierających zrównoważony rozwój zgodnie z zasadami odpowiedzialności społecznej i środowiskowej, rekomendowanymi w ISO 26000.

9 czerwca 2020

IX zestawienie Listków CSR POLITYKI

Ukazało się dziewiąte zestawienie Listków CSR Tygodnika “Polityka”, przygotowywane jest we współpracy z Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firmą Deloitte. Ankietę wypełniło i przesłało do redakcji 96 przedsiębiorstw, 68 spośród nich zostało nagrodzonych.

4 czerwca 2020

Partnerzy strategiczni FOB liderami XIV Rankingu Odpowiedzialnych Firm

Czternasta edycja Rankingu Odpowiedzialnych Firm obyła się w przestrzeni wirtualnej. W tym roku w ROF wzięły udział 74 firmy. Do głównego zestawienia zakwalifikowało się 68 przedsiębiorstw, a na jego czele znalazły się BNP Paribas Bank Polska oraz ING Bank Śląski.

2 marca 2020

AkzoNobel i Rijksmuseum – kolejny etap partnerstwa w Operacji „Straż Nocna”

Innowacyjne badania naukowe nad kolorem, światłem i farbą stanowią kluczowy element kolejnego etapu współpracy AkzoNobel z Rijksmuseum w Amsterdamie w ramach wspólpracy w projekcie Operacja „Straż Nocna”.

2 października 2019

AkzoNobel partnerem SOS Wioski Dziecięce w Polsce

Farby mogą mieć moc odmieniania świata i to nie tylko poprzez zmianę koloru otoczenia na bardziej przyjazny. Siłę ich pozytywnego oddziaływania zna AkzoNobel, producent m.in. marki Dulux, który w ramach globalnego programu Let’s Colour od 3 lat jest partnerem SOS Children’s Villages. Od tego roku firma współpracuje także ze Stowarzyszeniem SOS Wioski Dziecięce w Polsce.

30 września 2019

AkzoNobel z tytułem Solidnego Pracodawcy Roku

AkzoNobel po raz kolejny otrzymał tytuł Solidnego Pracodawcy Roku, tym samym potwierdzając swoją silną pozycję na polskim rynku. W uzasadnieniu decyzji jury zaakcentowało wzrost zatrudnienia w firmie, jej proekologiczne działania oraz dbanie o rozwój pracownika, również poprzez wspieranie wewnętrznych talentów.

25 lipca 2019

Pierwsi wystawcy 8. Targów CSR

Firmy i organizacje chcące prezentować swoje działania, inicjatywy, produkty oraz usługi z zakresu społecznej odpowiedzialności i zrównoważonego rozwoju mogą rejestrować się przez formularz dostępny na stronie 8. Targów CSR. Swój udział potwierdziło już 5 organizacji.

8 lipca 2019

AkzoNobel partnerem renowacji „Straży nocnej” Rembrandta

Jedno z najwspanialszych światowych arcydzieł, „Straż nocna”, zostanie poddane najbardziej innowacyjnemu procesowi renowacji w historii sztuki. Stało się to możliwe dzięki współpracy pomiędzy amsterdamskim Rijksmuseum i firmą AkzoNobel.

2 lipca 2019

AkzoNobel wprowadzi bardziej ekologiczne farby proszkowe

Farby proszkowe zapewniały klientom liczne korzyści pod względem ochrony środowiska – teraz wzrosła ich trwałość po wprowadzeniu na rynek pełnego asortymentu produktów AkzoNobel.