Dotyczy firmy: ABC Czepczyński

Znalezione aktualności: 22

4 stycznia 2021

Praktycy CSR w projekcie #OdPOWIEDZialnie

W ramach projektu #OdPOWIEDZialnie, koordynowanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu, powstało 17 odcinków poświęconych praktycznym aspektom prowadzenia działań z zakresu odpowiedzialnego biznesu i zrównoważonego rozwoju. Projekt jest realizowany we współpracy z partnerami strategicznymi FOB.

29 października 2020

„Pandemia, czyli wielki reset”. Wywiad z Arturem Czepczyńskim (ABC-Czepczyński) w Forbes Polska

Na stronie Forbes.pl ukazała się rozmowa z Arturem Czepczyńskim, właścicielem i prezesem firmy ABC-Czepczyński, będącej partnerem strategicznym Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Dotyczy ona sytuacji społeczno-gospodarczej związanej z pandemią koronawirusa oraz wyzwań stojących przed firmami.

30 września 2020

Współpraca ABC Czepczyński z Unicef Poland

ABC Czepczyński świętuje drugą rocznicę nawiązania współpracy z Unicef Poland. Z tej okazji firma umieściła na facebook’u krótki materiał video dot. podpisania umowy z Organizacją. 

20 kwietnia 2020

Domowa edukacja z ABC-Czepczyński

Firma ABC-Czepczyński, w ramach Czepczyński Family Foundation, wyszła naprzeciw aktualnym oczekiwaniom i postanowiła wspierać rodziców w tym trudnym dla wszystkich czasie. Szczególną uwagę poświęciła rodzicom i opiekunom dzieci w wieku przedszkolnym, dla których przygotowała szereg materiałów i wskazówek dotyczących nauki w domu. 

9 kwietnia 2020

Prezesi ABC-Czepczyński, LPP, Sanofi, Siemens o wyzwaniach biznesowych w czasie pandemii

Forum Odpowiedzialnego Biznesu kontynuuje akcję #BiznesReagujeOdpowiedzialnie i zaprosiło prezeski i prezesów firm partnerskich FOB do wypowiedzi o zagrożeniach, wyzwaniach i zmianach funkcjonowania biznesu w obliczu pandemii. W ramach cyklu filmów i wywiadów o działaniach swoich organizacji opowiedzą CEOs firm: ABC-Czepczyński, LPP, Sanofi Polska oraz Siemens Polska.

12 lutego 2020

ABC-Czepczyński o edukacji finansowej w #OdPOWIEDZialnie

W #OdPOWIEDZialnie kontynuowana jest kwestia edukacji finansowej realizowana przez podmioty biznesowe. Tym razem o podejściu do tego istotnego tematu oraz o dobrych praktykach opowiedziała firma ABC-Czepczyński.

2 stycznia 2020

Wzrost gospodarczy a zrównoważony rozwój. Trwają zgłoszenia dobrych praktyk CSR

Piąty i zarazem ostatni tekst z cyklu artykułów prezentujących SDGs w kontekście dobrych praktyk, dotyczy działań na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarki. Uwzględnienie jego różnych wymiarów, w tym m.in. infrastrukturalnego, informatycznego, energetycznego czy społecznego, zostało określone w założeniach Agendy 2030. Jeszcze…

12 listopada 2019

Henryk Wujec o roli dialogu

21 października odbyło się kolejne spotkanie członków Rady Odpowiedzialnego Przywództwa. Gospodynią wydarzenia była Bożena Leśniewska, Wiceprezes Zarządu Orange Polska, a gościem specjalnym był Henryk Wujec – działacz społeczny i opozycyjny.

6 listopada 2019

Dialog w służbie zrównoważonego rozwoju. Czwarta i piąta rekomendacja odpowiedzialnego biznesu

Ukazały się kolejne rekomendacje przedstawicieli biznesu, działających w ramach Rady Odpowiedzialnego Przywództwa. Gremium ekspertów podjęło temat dialogu oraz Celów Zrównoważonego Rozwoju, oraz wypracowało wskazania odnoszące się do tych zagadnień. Rada to projekt Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz firm partnerskich stowarzyszenia.

24 września 2019

ABC-Czepczyński i LPP wśród nominowanych do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP

Kapituła XVII edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP ogłosiła listę 21 przedsiębiorstw nominowanych do nagrody. Wśród nich są także ABC-Czepczyński i LPP.