Zgłoszenie na Miesiąc Różnorodności 2021

Jak włączyć się w obchody Miesiąca Różnorodności

Przygotuj własny plan działań

Może to być jedno działanie czy wydarzenie (wirtualne lub hybrydowe) lub cały cykl. Może to być np. webinar o D&I dla pracowników / pracownic i interesariuszy zewnętrznych, debata, kampania w social media, akcja wolontariacka, książka kucharska z przepisami z różnych stron świata czy okrągły stół na ważny dla Was temat. Mogą to być działania prowadzone wewnątrz firmy lub wśród klientów.

Zaznacz, czy jest jakiś materiał (gra, szkolenie, film itp.), którym chciałbyś podzielić się z szerszym gronem interesariuszy.

Zainspiruj się

Zachęcamy także do korzystania z poradnika – inspiratora (pdf) przygotowanego wspólnie z Komisją Europejską. Poradnik dostępny jest również w języku angielskim.

Warto również skorzystać z zestawienia przygotowanego przez nas w ramach poprzedniego Miesiąca Różnorodności, oraz publikacji Komisji Europejskiej Examples of solidarity actions among the Diversity Charters’ Signatories. Helping each other during the Covid-19 crisis.

Zachęcamy również do sięgania po grę online „Łączy nas różnorodność”, którą przygotowaliśmy wraz z Charta der Vielfalt – niemiecką Kartą Różnorodności. Przejdź do gry ». Gra dostępna jest również w wersji anglojęzycznej »

Podsumowanie poprzedniej edycji #MiesiącRóżnorodności znajdziesz tutaj »

Zgłoś swoją gotowość i plan działań do kalendarza Miesiąca Różnorodności poprzez wypełnienie formularza

Po weryfikacji zgłoszenia otrzymasz pakiet komunikacyjny Miesiąca Różnorodności do wykorzystania w Twoich działaniach. Będzie go można wykorzystywać do wspólnego brandingu Miesiąca Różnorodności.

Materiały i informacje o zgłoszonych działaniach, wpisujących się w #MiesiącRóżnorodności, zamieszczane będą w specjalnej sekcji na kartaroznorodnosci.pl oraz mediach społecznościowych. Na podstawie przesłanych informacji powstanie kalendarium z harmonogramem aktywności Sygnatariuszy i linkami do wydarzeń otwartych. Sygnatariusze, którzy zaangażują się w Miesiąc Różnorodności, otrzymają od nas także pakiet materiałów komunikacyjnych.

Rejestrując działania poprzez formularz Twoja organizacja staje się także częścią #EUDiversityMonth.Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.