20.05 – Różnorodność w działaniu. Jak robić mądrze employer branding uwzględniając potrzeby różnych grup pracowników


Wszystkich zainteresowanych tematyką różnorodności i inkluzji w miejscu pracy zapraszamy 20 maja 2021 r. (czwartek), godz. 11:30 – 13:00, na niezwykły warsztat prowadzony przez Zytę Machnicką.

Podczas warsztatu pt. “Różnorodność w działaniu. Jak robić mądrze employer branding uwzględniając potrzeby różnych grup pracowników” będziemy rozmawiać o tym, że rzeczywistość pracy w 2021 r. to nie tylko koronakryzys. To także zróżnicowane potrzeby pracowników, którzy w strategii komunikacji pracodawcy często są pomijani.

Zastanowimy się których grup pracowników nie widać dziś w firmowych działaniach employer branding? Jakie inicjatywy budują realne zaufanie do pracodawcy, a jakie tylko jego fasadę? I jak prowadzić komunikację, aby osiągać zamierzone efekty i być dziś choć trochę lepszym pracodawcą niż wczoraj?

Zapraszam na spotkanie online!

Zyta Machnicka

CEO, główna specjalistka od EB i trenerka w hubie edukacyjnym Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl oraz książki “Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi”, która otrzymała nominację do nagrody Economicus 2020 dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych.
Współpracuje z wielkimi i małymi organizacjami, które chcą: szybciej rekrutować, mocniej angażować oraz lepiej się komunikować z kandydatami i pracownikami. Takich projektów edukacyjnych ma na koncie przeszło 200.
W branży HR działa od ponad dekady i jest twarzą polskiego employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS, ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu. Employer branding wprowadziła również na uczelnie jako organizatorka pierwszych w kraju studiów podyplomowych z tego zakresu – na AGH w Krakowie (gdzie jest również współorganizatorką i opiekunką merytoryczną studiów podyplomowych „Trendwatching & Future Studies”). Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Uznana za Osobowość roku Employer Branding 2019 przez jury konkursu Employer Branding Stars i trzykrotnie wyróżniona tytułem Tygrysa Biznesu przez Fundację Pro Progressio.
Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Obowiązują zapisy.