20.05 – Różnorodność w działaniu. Jak robić mądrze employer branding uwzględniając potrzeby różnych grup pracowników


Wszystkich zainteresowanych tematyką różnorodności i inkluzji w miejscu pracy zapraszamy 20 maja 2021 r. (czwartek), godz. 11:30 – 13:00, na niezwykły warsztat prowadzony przez Zytę Machnicką.

Podczas warsztatu pt. „Różnorodność w działaniu. Jak robić mądrze employer branding uwzględniając potrzeby różnych grup pracowników” będziemy rozmawiać o tym, że rzeczywistość pracy w 2021 r. to nie tylko koronakryzys. To także zróżnicowane potrzeby pracowników, którzy w strategii komunikacji pracodawcy często są pomijani.

Zastanowimy się których grup pracowników nie widać dziś w firmowych działaniach employer branding? Jakie inicjatywy budują realne zaufanie do pracodawcy, a jakie tylko jego fasadę? I jak prowadzić komunikację, aby osiągać zamierzone efekty i być dziś choć trochę lepszym pracodawcą niż wczoraj?

Zapraszam na spotkanie online!

Zyta Machnicka

CEO, główna specjalistka od EB i trenerka w hubie edukacyjnym Lightness, autorka bloga CandidateExperience.pl oraz książki „Lepszy pracodawca. Jak autentyczny employer branding zmienia biznes, rynek pracy i ludzi”, która otrzymała nominację do nagrody Economicus 2020 dla najlepszych książek ekonomiczno-biznesowych.
Współpracuje z wielkimi i małymi organizacjami, które chcą: szybciej rekrutować, mocniej angażować oraz lepiej się komunikować z kandydatami i pracownikami. Takich projektów edukacyjnych ma na koncie przeszło 200.
W branży HR działa od ponad dekady i jest twarzą polskiego employer brandingu. Pomysłodawczyni i współorganizatorka EBMASTERS, ogólnopolskiej społeczności praktyków i pasjonatów employer brandingu. Employer branding wprowadziła również na uczelnie jako organizatorka pierwszych w kraju studiów podyplomowych z tego zakresu – na AGH w Krakowie (gdzie jest również współorganizatorką i opiekunką merytoryczną studiów podyplomowych „Trendwatching & Future Studies”). Prelegentka topowych konferencji branżowych i jurorka najważniejszych ogólnopolskich konkursów z zakresu EB i HR. Uznana za Osobowość roku Employer Branding 2019 przez jury konkursu Employer Branding Stars i trzykrotnie wyróżniona tytułem Tygrysa Biznesu przez Fundację Pro Progressio.
Wierzy, że każdą firmę stać na bycie lepszym pracodawcą.

Spotkanie odbędzie się na platformie Zoom. Obowiązują zapisy.

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.