Zarządzanie różnorodnością w praktyce – jak wzmacniać nasze organizacje, skąd czerpać inspiracje, jak dbać o siebie i innych?

Spotkanie odbędzie się 25 maja o godz. 14:30 i jest przeznaczone wyłącznie dla Sygnatariuszy Karty Różnorodności.

Zarządzanie różnorodnością w praktyce – jak wzmacniać nasze organizacje, skąd czerpać inspiracje, jak dbać o siebie i innych?

Swoimi doświadczeniami w zarządzaniu różnorodnością podzielą się: Susanna Romantsova, Equality, Diversity & Inclusion Leader, IKEA Retail Sp. z o.o. oraz Ela Bonda, Department Manager Property & Workplace, Diversity & Inclusion Lead Poland, Poland Chair for Women Network NatWest Poland, Vice-chair of European Employee Council.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli i przedstawicielki sygnatariuszy Karty Różnorodności, którzy w swoich organizacjach i firmach zajmują się budowaniem rozwiązań z zakresu zarządzania różnorodnością i inkluzją. Będziemy rozmawiać o drodze, którą przeszły IKEA Polska oraz bank NatWest, wprowadzając w firmach rozwiązania antydyskryminacyjne i procedury włączające. To okazja do rozmowy o tym, co pomagało, jakie szanse zostały dostrzeżone i wykorzystane, ale też z jakimi problemami mierzyły się obie organizacje i co dziś jest dla nich największym i najważniejszym wyzwaniem.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy się zarejestrować.

Zachęcamy też do przesyłania pytań, które Waszym zdaniem warto zadać Susannie i Eli. Wysyłajcie je na adres kartaroznorodnosci@fob.org.pl.

Ela Bonda

Department Manager Property & Workplace, Diversity & Inclusion Lead Poland, Poland Chair for Women Network NatWest Poland, Vice-chair of European Employee Council.

Suzana Romantsova

Liderka ds. Różnorodności, Równego Traktowania i Kultury Przynależności w IKEA. Odpowiada za budowanie włączającego miejsca pracy oraz za integracje wszystkich wymiarów różnorodności z praktykami biznesowymi. Współtwórczyni inicjatyw Urlop Ojcowski IKEA, Smalandia na Żądanie, Diversity Days oraz podejścia włączającego przywództwa w zarządzaniu. Absolwentka Uniwersytetu SWPS, ukończyła studia magisterskie na kierunku psychologia kliniczna. Od 10 lat współpracuje z organizacjami pozarządowymi w dziedzinie praw człowieka, wolności słowa i współpracy międzynarodowej.

Rejestracja

Ups! Nie mogliśmy znaleźć twojego formularza.