Artykuł ekspercki

Studio Targów CSR – rozmowa z PKN ORLEN

24 lipca 2018

Jak wygląda CSR w PKN ORLEN, jak działa Fundacja „Fundusz Grantowy dla Płocka”, a jak firma współpracuje ze społecznościami lokalnymi?

Z Barbarą Tęczą, Kierownikiem projektu z Działu Sponsoringu Społecznego i CSR, czlonkinią zarządu FOB oraz z Arkadiuszem Ciesielskim, Starszym specjalistą w Biurze Prasowym Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN, w Studiu Targów CSR rozmawiała Anita Błaszak z Rzeczpospolita.

Rozmowa została nagrana na żywo, 12 kwietnia, podczas 7. Targów CSR na PGE Narodowym.

Targi CSR – rozmowa z PKN ORLEN

Jak wygląda CSR w PKN ORLEN, jak działa Fundacja "Fundusz Grantowy dla Płocka", a jak firma współpracuje ze społecznościami lokalnymi?Odpowiedzi na te i jeszcze więcej pytań znajdziecie w wywiadzie z przedstawicielami PKN ORLEN, który od 15 lat współpracuje z Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Z Barbarą Tęczą, Kierownikiem projektu z Działu Sponsoringu Społecznego i CSR, czlonkinią zarządu FOB oraz z Arkadiuszem Ciesielskim, Starszym specjalistą w Biurze Prasowym Komunikacji Korporacyjnej PKN ORLEN, rozmawiała Anita Błaszak z Rzeczpospolita.Rozmowa została nagrana na żywo, 12 kwietnia, podczas 7. Targów CSR na PGE Narodowym.#CSRwPL #TargiCSR #inspiracja

Opublikowany przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu Wtorek, 5 czerwca 2018

 

 

 

Autorzy