Artykuły eksperckie

29 lipca 2015

Relacja z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, który odbył się 22 maja w Warszawie.

21 lipca 2014

Relacja z I Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. A w niej więcej o Karcie Różnorodności, zarządzaniu różnorodnością i budowaniu kultury włączającej w firmie. Wersja angielska (In English):

1 lipca 2014

Relacja z III edycji Gali „Aktywność Kobiet 2013”

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z Gali „Aktywność Kobiet 2013”, która odbyła się we Wrocławiu 6 czerwca 2014 roku. Portal odpowiedzialnybiznes.pl był patronem medialnym Konkursu „Aktywność Kobiet 2014”.

19 czerwca 2014

Relacja wideo z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. A w niej więcej o Karcie Różnorodności, zarządzaniu różnorodnością i budowaniu kultury włączającej w firmie.

25 lutego 2013

Polska Karta Różnorodności. Rok doświadczeń, rok wyzwań

Polska Karta Różnorodności ma już prawie 50 Sygnatariuszy. 14 lutego 2013 roku w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich w Warszawie miała miejsce konferencja „Polska Karta Różnorodności. Rok doświadczeń, rok wyzwań”. Odbyła się ona równo rok po inauguracji polskiej Karty Różnorodności. Wydarzenie zostało zorganizowane przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Rzecznika Praw Obywatelskich.

Typ artykułu

Obszar tematyczny