Artykuły eksperckie

4 sierpnia 2014

Czy można zarobić na zrównoważonej infrastrukturze?

Robert Moritz, prezes zarządu ALTA S.A. opowiada o niezwykłym projekcie który realizuje firma – Siewiesz Jeziorna. Nie jest to tradycyjna inwestycja deweloperska, lecz całe, zaprojektowane zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju miasto.

17 lipca 2014

Home – S.O.S. Ziemia

Po raz pierwszy na świecie, jednego dnia, w Dniu Ziemi, 5 czerwca 2009 – równocześnie w 85 krajach, w kinach, w telewizji, na DVD i w Internecie miała miejsce premiera największego na świecie multimedialnego wydarzenia pro-ekologicznego. Premiera filmu S.O.S. Ziemia („HOME”). Wspólny projekt Luca Bessona i fotografa Yanna Arthusa-Bertranda to zapierające dech w piersiach, piękne i poruszające obrazy.

5 kwietnia 2014

Relacja z 5. Targów CSR

Zapraszamy do obejrzenia relacji z 5. Targów CSR.

10 grudnia 2013

Anty-Konferencja CSR: Relacja

Ponad trzyminutowe podsumowanie video Anty-Konferencji CSR – pierwszego wydarzenia CSR w formule Open Space Technology. Forum Odpowiedzialnego Biznesu było organizatorem Anty-Konferencji CSR.

2 kwietnia 2013

Ogłoszenie Raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2012. Dobre praktyki”

Już po raz 11 Forum Odpowiedzialnego Biznesu zaprezentowało Raport dobrych praktyk z zakresu CSR podejmowanych przez polski biznes w 2012 roku. Na prezentację 27 marca 2013 roku przyszło blisko 200 osób – przedstawicieli różnych firm oraz środowisk związanych z CSR.

11 września 2012

CSR 2.0 KOMUNIKACJA, EDUKACJA, TECHNOLOGIA

11 października 2012 w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja „CSR 2.0 KOMUNIKACJA, EDUKACJA, TECHNOLOGIA” organizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na konferencję zapraszają Mirella Panek-Owsiańska, Prezeska FOB i Maciej Balcerzak z Orange Polska.

30 sierpnia 2012

CSR 2.0 – zaproszenie od Wayne’a Vissera

11 października 2012 w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja „CSR 2.0 KOMUNIKACJA, EDUKACJA, TECHNOLOGIA” organizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

5 lipca 2012

Biznes i nauka – perspektywy na przyszłość

26 czerwca 2012 r. odbyła się debata pt. „Biznes i nauka – perspektywy na przyszłość” zorganizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Celem debaty była dyskusja nad tym, jakie perspektywy zawodowe mają polscy absolwenci, czy ich kompetencje są spójne z oczekiwaniami biznesu oraz jaka jest jakość szkolnictwa wyższego. Debatę zorganizowano w ramach cyklu „Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie”.

26 czerwca 2012

Focus on Partner: Unilever

W ramach cyklu Focus on Partner, w którym przedstawiamy społecznie odpowiedzialne działania firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu, swoje CSR-owe działania prezentuje Unilever.

27 lutego 2012

Focus on Partner: Totalizator Sportowy

W cyklu filmowym „Focus on Partner” przedstawiamy społeczną odpowiedzialność w firmie Totalizator Sportowy.

Typ artykułu

Obszar tematyczny