Artykuły eksperckie

7 października 2014

W kierunku CSR 3.0 – debata

O tym, jakie miejsce zajmował odpowiedzialny biznes 25 lat temu oraz, jakie wyzwania stoją obecnie przed koncepcją CSR, rozmawiali uczestnicy debaty organizowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Warsaw Press.

29 września 2014

Prywatyzacja przestrzeni publicznej w miastach wyklucza najbardziej – rozmowa z Moniką Nowicką z Collegium Civitas

Monika Nowicka będzie uczestnikiem konferencji Inclusive Society: Poland, Norway, Europe, która odbywa się w dniach 6-7 października w Collegium Civitas. Jednym z głównych tematów wydarzenia jest wpływ przestrzeni miejskiej na zjawisko wykluczenia i włączenia społecznego.

1 września 2014

Zrównoważone miasto przestrzenią współpracy. Rozmowa z Sylwią Borkowską, City Partnerships

Artur Celiński z Res Publica rozmawia z Sylwią Borkowską o mieście jako przestrzeni współpracy, o rozbudzaniu tej współpracy i, o tym, aby ona sama nie ograniczała się do samej wymiany usług, ale w sposób pozytywny wpływała na naszą rzeczywistość.

25 sierpnia 2014

Laureaci Pióra odpowiedzialności. Marcin Świejkowski o reklamie w przestrzeni miejskiej

Marcin Świejkowski, laureat Pióra odpowiedzialności w kategorii Internet, opowiada o kwestii nadmiaru reklamowego outdooru. W nagraniu również Robert Sroka, laureat Pióra odpowiedzialności w kategorii Ekspert, wyjaśnia zagadnienie whistleblowingu.

18 sierpnia 2014

Biznes, miasto, zrównoważenie. O związkach nieoczywistych. Rozmowa z Piotrem Wielgusem

Artur Celiński z Res Publica rozmawia z Piotrem Wielgusem o nieoczywistych związkach między mieszkańcami, miastem i biznesem.

Typ artykułu

Obszar tematyczny