Artykuły eksperckie

5 czerwca 2017

[VIDEO] Kto w firmie ma odpowiadać za CSR? – rozmowa z Ireną Picholą, członkinią zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

W odcinku nowego cyklu Deloitte „CMO in Disruption Time” Halina Frańczak, dyrektor marketingu firmy rozmawia z i Ireną Picholą, Lider Sustainability Consulting Central Europe, a jednocześnie członkinią zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W rozmowie poruszają kwestie odpowiedzialności społecznej marek i tego jak zmieniają się oczekiwania rynku wobec producentów i pracodawców.  Czytaj więcej

11 kwietnia 2017

15 lat Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce. Dobre praktyki”

Tegoroczna edycja Raportu „Odpowiedzialny Biznes w Polsce”, zaprezentowana 30 marca w Warszawie, była już 15. przeglądem dobrych praktyk przygotowanym przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. W związku z okrągłym jubileuszem, ogłoszenie było też okazją do wspomnień prac nad dotychczasowymi raportami, nad którymi w przeciągu tych 15 lat pracowało kilkadziesiąt osób. Niektórych z tych osób zaprosiliśmy do opowiedzenia…

2 lutego 2016

Dyskusja w trakcie konferencji „Raporty Społeczne 2015”

Dyskusja prelegentów wokół pytań zadawanych przez publiczność podczas konferencji „Raporty Społeczne 2015” podsumowującej konkurs na najlepiej sporządzone raporty z zakresu CSR. Tematem przewodnim konferencji było „Raportowanie społeczne – czas na zmiany. Narzędzia, trendy, wyzwania”.

2 lutego 2016

Raportowanie społeczne oczami konsumenta

Prezentacja na temat raportowania społecznego widzianego od strony konsumentów zrealizowana podczas konferencji „Raporty Społeczne 2015” podsumowującej konkurs na najlepiej sporządzone raporty z zakresu CSR.

2 lutego 2016

Integrated Reporting

Prezentacja na temat raportowania zintegrowanego zrealizowana podczas konferencji „Raporty Społeczne 2015” podsumowującej konkurs na najlepiej sporządzone raporty z zakresu CSR.

2 lutego 2016

Okrągły stół Prezesów – Co CSR dał biznesowi i społeczeństwu

Panel dyskusyjny w trakcie Międzynarodowej Konferencji „Biznes, który zmienia świat”.

2 lutego 2016

Panel ekspertów – krytyczna refleksja o CSR

Panel dyskusyjny w trakcie Międzynarodowej Konferencji „Biznes, który zmienia świat”.

25 listopada 2015

Odpowiedzialność w mediach społecznościowych. Monitoring mediów w służbie CSR

Łukasz Janiec, ekspert ds. Internetu i mediów społecznościowych z Instytut Monitorowania Mediów mówi na temat obecności CSR w mediach społecznościowych.

23 listopada 2015

Róbmy CSR w praktyce: Od pracownika korporacji do pszczelarza

Kamil Baj, założyciel Pszczelarium, opowiada o tym, w jaki sposób pszczoły zmieniły jego sposób na życie i o tym, że w miastach także jest miejsce dla pasiek.

14 lipca 2015

Czym jest dla Ciebie odpowiedzialność?

Czym dla Ciebie jest odpowiedzialność? Takie pytanie zadaliśmy uczestnikom i uczestniczkom tegorocznej Akademii Odpowiedzialnego Biznesu 2015 „Współpraca podstawą społecznej odpowiedzialności biznesu”. Zapraszamy do obejrzenia!

Typ artykułu

Obszar tematyczny