Artykuły eksperckie

29 lipca 2015

Relacja z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z II Ogólnopolskiego Dnia Różnorodności, który odbył się 22 maja w Warszawie.

19 czerwca 2014

Relacja wideo z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności

Zapraszamy do obejrzenia relacji z pierwszego ogólnopolskiego Dnia Różnorodności. A w niej więcej o Karcie Różnorodności, zarządzaniu różnorodnością i budowaniu kultury włączającej w firmie.

26 lipca 2012

Promowanie różnorodności w miejscu pracy

W piątek 20 lipca na budynku przy ul. Przybyszewskiego 20/24 namalowano graffiti promujące ideę różnorodności w polskich firmach. Wydarzenie powstało z inicjatywy Forum Odpowiedzialnego Biznesu, a koncepcję artystyczną opracował Dariusz Paczkowski, działacz społeczny, twórca street art i graffiti zaangażowanego społecznie związany z grupą Trzecia Fala.

9 maja 2012

Po co nam Euro 2012? Odpowiedzialne Mistrzostwa

25 kwietnia Forum Odpowiedzialnego Biznesu zorganizowało debatę pt. „Po co nam Euro 2012? Odpowiedzialne Mistrzostwa” z cyklu Rozmowy o odpowiedzialnym biznesie. Głównym celem spotkania było wywołanie dyskursu na temat społecznych, ekonomicznych i środowiskowych skutków Mistrzostw Piłki Nożnej.

28 lutego 2012

Inauguracja Karty Różnorodności w Polsce

14 lutego 2012 roku podczas konferencji w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w Warszawie zorganizowanej przez Biuro Pełnomocnik Rządu ds. Równego Traktowania oraz Forum Odpowiedzialnego Biznesu została uroczyście zainaugurowana Karta Różnorodności w Polsce.

Typ artykułu

Obszar tematyczny