Artykuły eksperckie

24 listopada 2015

Biznes zmienia polszczyznę?

Wykład prof. dr hab. Andrzej Markowski, Językoznawcy i leksykografa z Uniwersytetu Warszawskiego, Przewodniczącego Rady Języka Polskiego przy Prezydium PAN, na temat wpływu biznesu na zmiany w języku polskim.

23 listopada 2015

Róbmy CSR w praktyce: Od pracownika korporacji do pszczelarza

Kamil Baj, założyciel Pszczelarium, opowiada o tym, w jaki sposób pszczoły zmieniły jego sposób na życie i o tym, że w miastach także jest miejsce dla pasiek.

25 listopada 2014

Pluszaki dla Edukacji – film o projekcie IKEA

IKEA zachęca dzieci do udziału w wyjątkowym konkursie, który realizowany jest równolegle we wszystkich sklepach IKEA na całym świecie. Główną ideą konkursu jest narysowanie przez dzieci ich wymarzonego pluszaka, który będzie miał szansę stać się prawdziwym – takim ze sklepowej półki.

11 września 2012

CSR 2.0 KOMUNIKACJA, EDUKACJA, TECHNOLOGIA

11 października 2012 w Warszawie odbędzie się międzynarodowa konferencja „CSR 2.0 KOMUNIKACJA, EDUKACJA, TECHNOLOGIA” organizowana przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Na konferencję zapraszają Mirella Panek-Owsiańska, Prezeska FOB i Maciej Balcerzak z Orange Polska.

10 lutego 2012

Pierwsze w Polsce spotkanie z Muhammadem Yunusem, Noblistą, twórcą systemu mikrokredytów

31 stycznia w Warszawie odbyło się pierwsze w Polsce spotkanie z Muhammadem Yunusem, laureatem Pokojowej Nagrody Nobla (2006 rok), twórcą systemu mikrokredytów i koncepcji przedsiębiorstwa społecznego.

Typ artykułu

Obszar tematyczny