Aktualności

5 maja 2020

Pracownicy Grupy PZU wspólnie przeciw pandemii

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Pracownicy spółek z Grupy PZU łączą siły, by pomagać w walce z koronawirusem. Organizują zbiórkę pieniędzy na zakup tzw. namiotów barierowych dla chorych. To wynalazek lekarza Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, chroniący przed zakażeniem innych pacjentów i personel szpitali.

5 maja 2020

Leroy Merlin Radom wspiera lokalne szpitale w walce z pandemią COVID-19

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Leroy Merlin Polska wspiera medyków w całej Polsce w walce z COVID-19 w ramach akcji #Pomagamy Bohaterom. W ramach kolejnej akcji pomocowej, w sobotę 4 kwietnia, zespół jeszcze nie otwartego Sklepu Leroy Merlin w Radomiu przekazał na rzecz Radomskiego Centrum Onkologii 120 szt. polipropylenowych kombinezonów ochronnych.

4 maja 2020

Prawie 50 inicjatyw zrealizowanych przez Tesco na rzecz walki z koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Tesco nieustannie pracuje nad wprowadzaniem kolejnych działań i środków, które mają na celu bezpieczeństwo klientów oraz pracowników podczas panującej obecnie pandemii. Mimo wyjątkowych okoliczności, firma kontynuuje także współpracę z organizacjami charytatywnymi, dbając o to, aby partnerzy w jak najmniejszym stopniu odczuwali skutki panującego kryzysu.

4 maja 2020

Amica wspiera służbę zdrowia w Wielkopolsce

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Szpital Powiatowy w Szamotułach wraz z trzema stacjami pogotowia ratunkowego, Szpital Miejski im. Józefa Strusia w Poznaniu, Centrum Biologii Medycznej na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu, Szpital Kliniczny im. Karola Jonschera, Szpital Średzki Serca Jezusowego w Środzie Wielkopolskiej, Klinika Kardiologii SKPP UM w Poznaniu, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu, Szpital Powiatowy im. Dra Kazimierza Hołogi w Nowym Tomyślu i Specjalistyczny Zespół Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu.

4 maja 2020

Przekaż punkty LOTOS Navigator i pomagaj w walce z COVID-19

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

„Każdy czeka na swoje NAJ” to nowa kampania Grupy LOTOS i zarazem kolejna inicjatywa koncernu na rzecz walki z pandemią. Od 1 maja kierowcy tankujący na stacjach LOTOS mogą przekazać swoje punkty z programu Navigator na badania związane z leczeniem koronawirusa. Oprócz spotu telewizyjnego z udziałem ambasadorów marki LOTOS, w 5 polskich miastach pojawią się wyjątkowe murale nawiązujące do kampanii. Szczegóły dot. akcji znajdują się na stronie www.lotosnavigator.pl.

4 maja 2020

Grupa Raben wspiera pierwszą linię frontu walki z COVID19

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

6 milionów maseczek, 250 tys. rękawiczek, po 100 tys. kombinezonów, gogli medycznych i przyłbic, a także 51 respiratorów, ponad 12 tys. dań gotowych przetransportowanych charytatywnie dla szpitali i ośrodków pomocy, do tego 300 palet dla Banków Żywności – to dotychczasowe…

4 maja 2020

Praca przyszłości – jak DZIŚ definiuje jej największe wyzwania? Rusza #MiesiącRóżnorodności – cykl eksperckich materiałów prezentowanych online

Aktualności FOB,

W odpowiedzi na sytuację wywołaną pandemią koronawirusa, coroczny Ogólnopolski Dzień Różnorodności przenosi się do sieci i przybierze formę Miesiąca Różnorodności – cyklu wywiadów oraz eksperckich wystąpień poświęconych wyzwaniom związanym z przyszłością rynku pracy, pełnieniem ról opiekuńczych czy mierzeniem poziomu zaawansowania firmy w zakresie zarządzania różnorodnością. Materiały ukazywać się będą przez cały maj w mediach Karty Różnorodności. Partnerem Miesiąca Różnorodności jest Henkel Polska.

4 maja 2020

Nestlé Polska przekazuje pomoc żywnościową dla Caritas na rzecz potrzebujących, którzy ucierpieli w wyniku epidemii

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Tysiące osób, dotkniętych w wyniku epidemii, otrzyma pomoc żywnościową. Blisko 142 tys. produktów żywnościowych od Nestlé Polska trafi do chorych, osób na kwarantannie, niepełnosprawnych, seniorów, samotnych matek, osób bezdomnych. Darowizna obejmuje wodę butelkowaną, żywność dla dzieci, żywność dla dorosłych – w tym zupy i dania gotowe, a także kawę oraz słodycze. 

4 maja 2020

Fundacja Amicis ułatwia zdalną edukację

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Ograniczenia z jakimi obecnie boryka się całe społeczeństwo są szczególnie dotkliwe dla dzieci. Zamknięte szkoły przeszły na tryb pracy zdalnej. Niestety dostęp do komputerów nie jest powszechny i wciąż zdarzają się domy, w których brakuje takiego sprzętu lub też – w przypadku rodzin wielodzietnych – jest go za mało. Fundacja Amicis, wspierana przez Grupę Amica, postanowiła wspomóc w tym zakresie szkoły oraz uczniów z Wronek i okolic.

4 maja 2020

PZU doceniony przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Od Partnerów

Aż 24 społeczne inicjatywy PZU zostały docenione w prestiżowym raporcie „Odpowiedzialny Biznes w Polsce 2019. Dobre Praktyki”. Wśród nich tzw. opaski życia monitorujące parametry życiowe pacjentów, zakup sprzętu ratowniczego dla Ochotniczych Straży Pożarnych, rozdawanie świateł odblaskowych pieszym, a także kampania…

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc