Aktualności

6 maja 2020

Raben wprowadza potwierdzenie dostawy zdjęciem. Innowacja w dobie COVID19

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

W obecnej rzeczywistości szczególnie istotne stało się poczucie bezpieczeństwa. Konsumenci znacząco zmienili swoje nawyki i zachowania. Większość z nich kierując się ostrożnością wybrała zakupy w Internecie. Właśnie w trosce o wygodę i bezpieczeństwo odbiorców, chcąc zachować zalecaną odległość między osobami biorącymi udział w realizacji dostawy, Grupa Raben wprowadza nową usługę dodatkową dla przesyłek drobnicowych.

6 maja 2020

Forum Odpowiedzialnego Biznesu stworzyło stronę z inicjatywami organizacji pozarządowych wspierającymi walkę z pandemią

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu w ramach akcji #NGOReagujeOdpowiedzialnie uruchamia na portalu Odpowiedzialnybiznes.pl podstronę, aktualizowaną o informacje na temat zaangażowania organizacji pozarządowych w pomoc osobom, organizacjom i instytucjom, które szczególnie odczuły skutki obecnej sytuacji. Stowarzyszenie chce w ten sposób upowszechniać inicjatywy społeczne realizowane przez sektor NGO w ramach walki z pandemią koronawirusa. To inicjatywa, która, zdaniem ekspertów FOB, może ułatwić biznesowi szukanie nowych partnerstw z organizacjami, które obecnie są najbardziej aktywne, by w ten sposób jeszcze lepiej odpowiadać na wyzwania dzisiejszej trudnej rzeczywistości.

6 maja 2020

VELUX wspiera akcję społeczną #MaskaDlaMedyka

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

W gnieźnieńskiej fabryce VELUX wyprodukowano 10 tys. adapterów do masek do snorklingu marki Decathlon, które zakupiła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, aby rozesłać je do szpitali na terenie całej Polski. Produkcja odbyła się metodą wtryskową, co oznacza przełom w akcji społecznej #MaskaDlaMedyka, gdyż do tej pory adaptery były drukowane wyłącznie na drukarkach 3D. Grupa VELUX jest gotowa do wsparcia dalszej produkcji adapterów, jeśli tylko będzie taka potrzeba.

6 maja 2020

T‑Mobile Polska dołącza do akcji #GOTOWIDOPOMOCY

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

T‑Mobile Polska, w ramach akcji Fundacji Legii #GOTOWIDOPOMOCY, udostępnił i skonfigurował specjalny telefon pomocowy, dzięki któremu seniorzy będą mogli otrzymać kompleksową pomoc w czasie epidemii COVID-19.

5 maja 2020

4 mln zł na ochronę zdrowia od ING

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

ING Bank Śląski zdecydował o przekazaniu darowizny na ochronę zdrowia. Bank wesprze szpitale i placówki medyczne.

5 maja 2020

Pracownicy Kompanii Piwowarskiej niosą pomoc najbardziej potrzebującym podczas epidemii

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Niemal 260 tysięcy puszek napoju bezalkoholowego B-life i prawie 78 tysięcy złotych na rzecz funduszu interwencyjnego Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy trafi do najbardziej potrzebujących w czasie epidemii, z inicjatywy pracowników Kompanii Piwowarskiej. Pomoc jest wyrazem wdzięczności i solidarności z tymi, którzy w tych trudnych chwilach pozostają na pierwszej linii frontu walki z epidemią.

5 maja 2020

Główne działania Grupy Kapitałowej LOTOS dot. przeciwdziałania rozpowszechnianiu się koronawirusa

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Grupa Kapitałowa LOTOS podjęła działania na rzecz przeciwdziałania rozpowszechnianiu się koronawirusa w Polsce w następujących obszarach wsparcia: wyposażenie, klienci, potrzebujący pomocy, edukacja i pracownicy. 

5 maja 2020

Veolia wspiera tarnogórskie szpitale

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

PWiK Sp. z o.o. w Tarnowskich Górach oraz Veolia Południe Sp. z o.o. wychodząc naprzeciw potrzebom tarnogórskich szpitali przekazuje profesjonalne środki dezynfekujące czterem placówkom szpitalnym działającym na terenie miasta.

5 maja 2020

Leroy Merlin Polska w ramach akcji #PomagamyBohaterom wspiera białostockie szpitale

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Leroy Merlin Polska wspiera służby medyczne w całej Polsce w walce z COVID-19 w ramach akcji #PomagamyBohaterom. Pracownicy sklepów Leroy Merlin w Białymstoku od początku epidemii aktywnie włączyli się do akcji, wspierając materiałami i urządzeniami lokalnych medyków i ratowników.

5 maja 2020

Enea Operator przyłączyła w pierwszym kwartale 2020 roku ponad 5 razy więcej OZE niż w analogicznym okresie zeszłego roku

Od Partnerów

W pierwszym kwartale 2020 roku Enea Operator przyłączyła do swojej sieci ponad 5,5 tys. źródeł odnawialnych, łącznie z mikroinstalacjami. W analogicznym okresie 2019 roku było ich nieco ponad tysiąc. Moc zainstalowanych w tym roku źródeł to prawie 177 MW, co jest niemal siedmiokrotnością mocy z pierwszego kwartału 2019 roku. Enea Operator realizuje wszystkie wnioski o przyłączenia OZE terminowo – ze względu na stan epidemii pracownicy zachowują odpowiednie środki bezpieczeństwa

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc