Aktualności

13 maja 2020

ING pomaga biznesom przejść do e-commerce

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

ING Bank Śląski wspiera firmy w transformacji ich modelu sprzedaży i prowadzeniu biznesu on-line. Bank wprowadza ofertę promocyjną, w której pomaga szybko uruchomić sklep internetowy i prowadzić go bez opłat przez 3 miesiące. Firmy, które już sprzedają w internecie, mogą włączyć płatności imoje z prowizją 0% przez 3 miesiące.

13 maja 2020

Już prawie 2 mln zł zebrano w zbiórce ING na ochronę zdrowia w Polsce

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Dzięki wpłatom klientów, pracowników i Grupy ING, która wspiera walkę z pandemią w wielu krajach, w zbiórce na ochronę zdrowia zebrano blisko 2 mln złotych. ING Bank Śląski, ING Tech Poland oraz Fundacja ING Dzieciom przekażą te środki wybranym placówkom medycznym.

13 maja 2020

Uwaga na wyłudzenia „na wirusa” – oszuści wykorzystują epidemię

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Oszuści wykorzystują sytuację zagrożenia epidemicznego. Wyłudzają loginy, hasła do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności. Próbują także wyłudzać pieniądze poprzez Facebooka np. podszywają się pod znajomych i proszą o zrealizowanie transakcji BLIK. ING Bank  Śląski przygotował szereg wskazówek, jak bronić się przed oszustami.

12 maja 2020

Jakie dobre praktyki realizuje biznes w dobie pandemii koronawirusa? Nowa infografika Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB, Reakcje na COVID-19

Od początku trwania pandemii koronawirusa, firmy angażują się w pomoc osobom, organizacjom, instytucjom, które szczególnie odczuły skutki obecnej sytuacji. Wspierają także grupy zawodowe znajdujące się na pierwszym froncie walki z pandemią. Mapa, ukazująca działania firm w obliczu koronawirusa, to kontynuacja akcji #BiznesReagujeOdpowiedzialnie organizowanej przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

12 maja 2020

Sanofi wspiera Polski Czerwony Krzyż, pomagając najbardziej potrzebującym w czasie pandemii COVID-19

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Dzięki darowiźnie finansowej przekazanej dla Polskiego Czerwonego Krzyża, 3000 seniorów oraz osób samotnych i w kwarantannie, otrzyma paczki z produktami ochrony osobistej, w tym tak potrzebne maseczki i płyny dezynfekujące oraz z artykułami spożywczymi. To kolejna aktywność Sanofi, tym razem na szczeblu lokalnym, w ramach społecznego zaangażowania firmy w walce z pandemią.

11 maja 2020

Bank zielonych zmian – to główne hasło cyfrowej wersji zintegrowanego Raportu rocznego BNP Paribas Bank Polska S.A.

Od Partnerów

BNP Paribas Bank Polska S.A. opublikował cyfrową wersję zintegrowanego Raportu rocznego 2019, w którym podsumowuje najważniejsze wydarzenia ubiegłego roku.

11 maja 2020

Fundacja Adamed partnerem akcji #UczęDlaBohaterów

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Fundacja Adamed ufundowała 1000 godzin bezpłatnych, indywidualnych lekcji online dla uczniów, których rodzice zaangażowani są w walkę z koronawirusem i jego skutkami. Uczniowie będą mogli skorzystać z pomocy prawie 600 nauczycieli i korepetytorów poprzez platformę Nauczeni.pl.

11 maja 2020

Opaski życia od PZU pomogą w walce z koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Innowacyjne na światową skalę rozwiązanie pomoże w opiece nad zakażonymi koronawirusem. PZU, we współpracy z Ministerstwem Zdrowia, przekaże szpitalom prawie tysiąc tzw. opasek życia, które monitorują podstawowe parametry życiowe pacjentów i alarmują personel medyczny w przypadku zagrożenia.

11 maja 2020

Wybory do zarządu Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest Stowarzyszeniem, a jego działalność opiera się na pracy społecznej jego członków oraz Zarządu. Zgodnie z naszym Statutem Zarząd Stowarzyszenia i Komisja Rewizyjna wybierane są na trzy lata.  1 czerwca 2020 r., podczas Walnego Zebrania Członków i Członkiń naszego Stowarzyszenia, odbędą się wybory.

9 maja 2020

„Koronawirus. Czy polska gospodarka poradzi sobie z pandemią?”

Od Partnerów

W „Newsweeku” ukazał się wywiad ze Sławomirem Sikorą, prezesem Citi Handlowy, dotyczący wpływu pandemii koronawirusa na przyszłość gospodarki.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc