Aktualności

23 marca 2020

LPP wspiera walkę z koronawirusem

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

LPP przekaże szpitalom zakaźnym maseczki o wartości 1 mln PLN, pierwsza partia 3300 sztuk trafiła już do jednoimiennego szpitala w Gdańsku.

23 marca 2020

Grupa LOTOS rusza z akcją „Pomagamy na granicy”

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Grupa LOTOS wesprze wszystkich funkcjonariuszy na służbie działających na granicy Polski. Umundurowani lub poruszający się pojazdami oznakowanymi, przyjeżdzający na wybrane stacje LOTOS, będą mieli prawo uzyskać darmowy gorący napój lub napoje Dynamic.

23 marca 2020

Rada Odpowiedzialnego Przywództwa rekomenduje stawianie na różnorodność. Kluczowe jest jednak wsparcie liderów i liderek

Aktualności FOB,

Rada Odpowiedzialnego Przywództwa, złożona z członków i członkiń zarządów firm partnerskich Forum Odpowiedzialnego Biznesu, przygotowała kolejną rekomendację dla firm w Polsce. Zachęca w niej do stawiania na różnorodność i budowania włączających miejsc pracy.

23 marca 2020

Ponad pół tysiąca wolontariuszy Citi wspiera ratowników w Warszawie i Olsztynie

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Bank Citi Handlowy dołączył do akcji wsparcia pracowników pogotowia ratunkowego. Od 23.03 do kilkuset z nich dostarczy ciepłe posiłki.

23 marca 2020

Jak prowadzić biznes w czasach COVID-19?

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

W związku z aktualną sytuacją epidemiczną w kraju, KPMG w Polsce podejmuje szeroki wachlarz działań, gdzie eksperci KPMG dzielą się wiedzą na temat wprowadzanych zmian prawnych i podatkowych, ale także przedstawiają wiele innych praktycznych rozwiązań, które warto wdrożyć, by zapewnić ciągłość działania organizacji w obliczu narastającego zagrożenia.

22 marca 2020

W „Wysokich Obcasach” o badaniu ról opiekuńczych

Aktualności FOB,

Na WysokieObcasy.pl ukazał się artykuł poświęcony zrealizowanemu przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu badaniu ról opiekuńczych pełnionych przez pracownice i pracowników w Polsce.

20 marca 2020

Coca-Cola wspiera polskie szpitale zakaźne

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

Coca-Cola na swojej stronie na Facebooku poinformowała, że przekaże wodę i inne napoje wszystkim 21 szpitalom zakaźnym w całej Polsce.

20 marca 2020

Mapa zaangażowania biznesu w obliczu pandemii koronawirusa

Aktualności FOB, Reakcje na COVID-19

Forum Odpowiedzialnego Biznesu wystartowało z akcją #BiznesReagujeOdpowiedzialnie, by pokazać pozytywne przykłady działania firm w czasie walki z epidemią koronawirusa SARS-CoV-2. Pod tym hasztagiem będzie publikowało dobre praktyki i rozwiązania, które są odpowiedzią biznesu na panującą obecnie w kraju sytuację zagrożenia epidemiologicznego.

20 marca 2020

„Biznes odpowiedzialny w Polsce” w dzienniku „Rzeczpospolita” z udziałem ekspertek i ekspertów FOB

Aktualności FOB, CSR w Polsce

20 marca wraz z dziennikami „Rzeczpospolita” i „Parkiet” ukazała się kolejna edycja wydawnictwa „Biznes odpowiedzialny w Polsce”. Wśród autorek i autorów tekstów oraz komentarzy są Marzena Strzelczak, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz Tadeusz Joniewicz, menedżer ds. zarządzania wiedzą w FOB.

20 marca 2020

Akcja #zostańwdomu w wykonaniu ERGO Hestii. Cykl artykułów pomoże dobrze spędzić czas bez wychodzenia na zewnątrz

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

ERGO Hestia dołączyła do akcji #zostańwdomu i proponuje pracownikom, klientom oraz agentom, co robić, by kreatywnie spędzić ten czas. Na jej stronie internetowej pojawił się cykl artykułów z pomysłami na relaks bez wychodzenia na zewnątrz.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc