Aktualności

2 czerwca 2020

Marzena Strzelczak prezeską Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Aktualności FOB

Członkowie Stowarzyszenia Forum Odpowiedzialnego Biznesu powołali na trzyletnią kadencję nową prezeskę, Marzenę Strzelczak. Dotychczasowa prezeska, Dominika Bettman, pozostaje zaangażowana w prace stowarzyszenia w roli przewodniczącej Rady Odpowiedzialnego Przywództwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu, która rozpoczęła funkcjonowanie w nowej formule.

2 czerwca 2020

Powstał Zespół Ekspertów przy Radzie Odpowiedzialnego Przywództwa FOB

Aktualności FOB

Rada Odpowiedzialnego Przywództwa Forum Odpowiedzialnego Biznesu od czerwca rozszerzy swoją formułę. Obok dotychczasowej grupy członków i członkiń zarządów firm partnerskich FOB swoją pracę rozpocznie Zespół Ekspertów przy Radzie Odpowiedzialnego Przywództwa.

1 czerwca 2020

Słuchowisko dla dzieci, które uczy bezpieczeństwa w domu

Od Partnerów

Kilka prostych tricków może podnieść świadomość Twojego dziecka nt. bezpieczeństwa w domu. Z okazji Dnia Dziecka spółka mieszkaniowa Skanska zaprasza najmłodszych na słuchowisko „Bezpieczni w domu i mieszkaniu”.

1 czerwca 2020

Building business resilience: How collective leadership will reverse nature loss

Aktualności FOB, CSR na świecie

Koalicja Business for Nature, której członkiem jest Forum Odpowiedzialnego Biznesu, zaprasza na konferencję online zaplanowaną na 15 czerwca o godz. 11.00.

1 czerwca 2020

Ceetrus Polska wspiera lokalne organizacje i placówki medyczne w ramach programu #dobrysąsiad

Od Partnerów, Reakcje na COVID-19

W czasie pandemii koronawirusa w ramach programu #dobrysąsiad Ceetrus Polska wpiera placówki medyczne i opiekuńcze oraz lokalne inicjatywy na terenie całego kraju. W należących do firmy centrach i galeriach handlowych prowadzone są również zbiórki na rzecz organizacji społecznych, a także akcje promujące honorowe krwiodawstwo.

1 czerwca 2020

BNP Paribas Talks z kolejnym cyklem tematycznym – Bank Zielonych Zmian

Od Partnerów

W kwietniu Bank BNP Paribas zagościł w serwisie Spotify, gdzie regularnie publikuje podcasty z wyjątkowymi osobami. Tematyka nagrań obejmuję sztukę, finanse, biznes, świat digitalu. Od dzisiaj Bank poruszy także tematy odpowiedzialnej konsumpcji i zrównoważonego stylu życia. 

1 czerwca 2020

Orange Polska inwestuje w zieloną energię

Od Partnerów

Dwie nowe farmy wiatrowe powstaną wkrótce aby dostarczać czystą energię na potrzeby działania sieci Orange Polska. Inwestycja zaspokoi niemal 10% zapotrzebowania energetycznego operatora. Od maja z zielonego prądu mogą też korzystać klienci Orange Energia.

1 czerwca 2020

ING w Diversity & Inclusion Rating

Od Partnerów

ING Bank Śląski po raz drugi znalazł się w składzie Diversity & Inclusion Rating. Najnowsze zestawienie liderów zarządzania różnorodnością ogłoszono 29 maja br. w ramach Miesiąca Różnorodności.

29 maja 2020

Znamy liderów zarządzania różnorodnością. Ogłoszono skład II edycji Diversity & Inclusion Rating

Aktualności FOB,

W ramach Miesiąca Różnorodności, trwającego przez cały maj w Karcie Różnorodności, poznaliśmy skład II edycji Diversity & Inclusion Rating – zestawienia przygotowywanego przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu i Deloitte Polska. Wśród liderów zarządzania różnorodnością znalazły się Bank BPH, BNP Paribas Bank Polska, Citi w Polsce, ING Bank Śląski, NatWest Poland oraz Pfizer Polska.

29 maja 2020

Zagadnienia konsumenckie – podsumowanie obszaru w Raporcie „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2019. Dobre praktyki”

Aktualności FOB

W tegorocznej edycji raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce. Dobre praktyki” obszar zagadnień konsumenckich jest jednym z najmniej licznych w całej publikacji. Zagadnienia konsumenckie objęły 28 nowych praktyk zrealizowanych przez 21 firm. Warto jednak zaznaczyć, że liczba długoletnich praktyk nieustannie rośnie.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc