Aktualności

20 kwietnia 2021

Auchan 25 lat w Polsce

Od Partnerów

Auchan Retail Polska zaprasza na konferencję prasową online z okazji 25-lecia swojej obecności na polskim rynku, która odbędzie się 21 kwietnia (środa) 2021 r., o godz. 10.00.

20 kwietnia 2021

Znamy stypendystów programu BONA FIDE

Od Partnerów

Nawet o 200 tys. zł czesnego mogli ubiegać się polscy studenci, uczący się na prestiżowych uczelniach za granicą. 16 kwietnia rozstrzygnięto IV edycję programu Fundacji Orlen – BONA FIDE, którego Grupa LOTOS kolejny raz została partnerem. Stypendia w tegorocznej edycji otrzymało 10 osób.

16 kwietnia 2021

Literacka Podróż Hestii – koniec rozdziału pierwszego

Od Partnerów

Literacka Podróż Hestii to konkurs i nagroda dla autorów umiejętnie kierujących ciekawość młodego czytelnika w stronę współczesnych tematów i klasycznych form pisarskich. Ten nowy projekt literacki realizuje Fundacja Artystyczna Podróż Hestii we współpracy z Fundacją Wisławy Szymborskiej. Fundatorem inicjatywy jest…

16 kwietnia 2021

Kompania Piwowarska w 19. raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”

Od Partnerów

Raport Forum Odpowiedzialnego Biznesu jest największym w Polsce przeglądem najlepszych praktyk CSR. Pomimo, że 19-ta edycja powstała w trudnym okresie pandemii, a firmy musiały zmierzyć się z licznymi problemami, to łączna liczba praktyk z 225 przedsiębiorstw wyniosła blisko 2 tysiące…

16 kwietnia 2021

Fundacja ING Dzieciom kończy 30 lat

Od Partnerów

Z okazji 30-lecia fundacja oddaje logo w ręce dzieci, aby stało się wyrazem idei zawartej w nazwie i realizowanej w działaniach fundacji.

16 kwietnia 2021

Pracownik CEMEX Ambasadorem bezpiecznej jazdy

Od Partnerów

Bezpieczna, bezwypadkowa jazda, brak uszkodzeń auta, brak mandatu oraz solidna i usystematyzowana wiedza z zakresu przepisów ruchu drogowego – te warunki spełnić musieli Ambasadorzy Bezpiecznej Jazdy, wyłonieni w konkursie firmy Arval. Na podium znalazł się pracownik CEMEX Polska Marcin Siekierski.

15 kwietnia 2021

VIVE Group po raz czwarty w raporcie “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”

Od Partnerów

VIVE Group i jej działalność ponownie została doceniona przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu.
W najnowszej odsłonie raportu „Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki”, który został opublikowany w dniu dzisiejszym znalazł się kompozyt tekstylny VIVE Texcellence produkowany przez VIVE Group wraz ze spółką VIVE Innovation.

15 kwietnia 2021

Grupa LOTOS wspiera Program PolSKI Mistrz

Od Partnerów

Spółka rozszerza współpracę z Polskim Związkiem Narciarskim i dołącza do partnerów Programu PolSKI Mistrz, który od dwóch sezonów wspiera rozwój narciarstwa i snowboardu alpejskiego w Polsce. Umowa pomiędzy PZN a Grupą LOTOS w tym obszarze obowiązywać będzie przynajmniej do końca sezonu 2021/2022.

15 kwietnia 2021

12 dobrych praktyk Samsunga w raporcie Forum Odpowiedzialnego Biznesu

Od Partnerów

Rok 2020 pod wieloma względami był przełomowy, także w kontekście odpowiedzialności biznesu. Sytuacja epidemiologiczna unaoczniła, jak ważne jest zaangażowanie społeczne. W tegorocznej edycji prestiżowego raportu “Odpowiedzialny biznes w Polsce 2020. Dobre praktyki” znalazło się 1958 przykładów działań CSR, które zostały zgłoszone przez 225 firm. Aż 12 z nich to praktyki firmy Samsung.

15 kwietnia 2021

Marka Amica rozpoczyna kampanię “Wspólny dom = wspólne obowiązki”

Od Partnerów

Jak dzielić się domowymi obowiązkami, gdy  mieszkania zamieniają się w biura do pracy zdalnej lub nauki online? W natłoku spraw i niekończącej się listy zadań, marka Amica wraz z Fundacją Share the Care rusza z kampanią “Wspólny dom = wspólne obowiązki”. Akcja zachęca do odpowiedzialnego dzielenia się domowymi pracami, by móc wspólnie cieszyć się czasem wolnym i pielęgnować więzi rodzinne.

Źródło informacji

Archiwum

Wybierz rok

Wybierz miesiąc