Do 19 marca zgłoszenia do konkursu „Pomagaj z pasją”

17 marca 2021

W konkurs „Pomagaj z pasją”, którego celem jest wsparcie organizacji pozarządowych zaangażowało się już ponad 23 000 pracowników firm i ta liczba stale rośnie. Udział w konusie to okazja dla pracownika, by  wykorzystując swoją pasję i talent stworzyć wyjątkowe dzieło, a dochód z jego sprzedaży przekazać wybranej przez siebie organizacji pozarządowej.

Konkurs „Pomagaj z Pasją” to ogólnopolski projekt, którego największą wartością dodaną, poza aspektem pomocowym, jest możliwość budowania zespołu, integracji pracowników, a także okazja do zaprezentowania potencjału przedsiębiorstwa. Firma korzysta z opracowanej koncepcji (instrukcje, komunikaty, materiały, grafiki) minimalizując zaangażowanie i poświęcony czas na przystąpienie do projektu.

Projekt „Pomagaj z Pasją” to inicjatywa, która łączy pasje pracowników, cele CSR firmy z działalnością charytatywną i dobroczynnością. Ideą projektu jest wzmocnienie aktywności środowiska biznesowego, a także odpowiedź na problemy pracowników wynikające z pogorszenia warunków pracy, ograniczenia kontaktów oraz aktywności. Projekt ten skierowany jest do dużych firm i korporacji, celem zwiększenia satysfakcji i zaangażowania pracowników oraz do małych firm jako gotowa akcja CSR.

W ramach konkursu najlepsze dzieła zostaną ocenione przez grono przedstawicieli ze środowiska biznesowego i nagrodzone. W skład jury konkursowego wchodzą m.in. Jasiek Mela, społecznik, mówca motywacyjny oraz Marzena Strzelczak, prezeska, dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Organizatorzy przyjmują zapisy do 19 marca 2021 r.

Źródło: mat. pras.