Zostały jeszcze 4 dni na zgłoszenie projektu społecznego – Provident

9 września 2014

Dotyczy firmy: Provident Polska,

W piątek 12 września br. upływa termin zgłaszania projektów do programu „Wokół Nas”

To już ostatnia chwila na otrzymanie grantu na realizację projektu społecznego w programie „Wokół Nas” firmy Provident. Osoby starające się o wsparcie finansowe w wysokości 5000 zł mogą wysyłać zgłoszenia do 12 września za pośrednictwem formularza, znajdującego się na stronie www.csr-provident.

 Program Wokół Nas jest skierowany do społeczności lokalnych, szczególnie z małych ośrodków, które pragną samodzielnie realizować projekty zwiększające bezpieczeństwo oraz komfort życia w swoim otoczeniu. Najnowsza edycja programu jest skoncentrowana na inicjatywach wspierających rodziny.

Aby je zgłosić należy wypełnić formularz znajdujący się na stronie www.csr-provident.pl, a następnie przesłać go na adres wokolnas@provident.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 12 września 2014 r. Spośród wszystkich projektów Rada Programowa wybierze 32 najciekawsze inicjatywy z całej Polski. Każdy z wyróżnionych pomysłów otrzyma grant w wysokości 5000 zł.

Więcej informacji o programie, podsumowanie dotychczasowych edycji oraz regulamin i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie www.csr-provident.pl

Źródło: informacja prasowa