Youth to Business Forum

17 kwietnia 2015

Jakie inicjatywy mogą podjąć uczelnie, aby bardziej odpowiadać potrzebom pracodawców podczas kształtowania przyszłych pracowników? To tylko jedno z pytań, które łączy studentów, przedstawicieli oświaty oraz środowiska biznesu.

Poprzez wymianę doświadczeń, oczekiwań oraz zrozumienia roli każdego sektora, chcemy stworzyć podstawę do dyskusji na temat polepszenia systemu edukacji i wzmocnienia pozycji młodych Polaków oraz wpływu tych działań na rozwój sytuacji ekonomicznej w kraju.

29 kwietnia w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się Poland Youth to Business Forum, konferencja skupiająca studentów zainteresowanych rozwojem osobistym, przedstawicieli oświaty i świata biznesu. W ramach wydarzenia odbędą się liczne panele dyskusyjne, warsztaty oraz prelekcje, których celem będzie stworzenie miejsca wymiany poglądów i wypracowanie współpracy dla rozwoju współczesnego rynku pracy.

Konferencja organizowana jest przez organizację AIESEC działającą od ponad 65 lat, międzynarodową organizację prowadzoną przez młodych ludzi, którzy za cel stawiają sobie, rozwój osobisty i profesjonalny studentów.

Co możesz zyskać poprzez udział w Youth to Business Forum?

  •  Będziesz miał istotny wpływ na poprawę polskiego systemu edukacji.
  • Wysłuchasz prelekcji profesjonalnego coach’a na temat rozwoju edukacji.
  • Poznasz perspektywę na system edukacji najmłodszego start-upowca w Polsce: Krystiana Gontarka.
  • Weźmiesz udział w warsztatach organizowanych przez profesjonalistów dla studentów.