XX już edycja CEMS Chance pod patronatem LOB

8 listopada 2021

Nadchodzi XX edycja CEMS Chance  to charytatywna inicjatywa skierowana do młodych osób (15-16 lat), chcących nauczyć się jak w pełni wykorzystać swoje możliwości.

W ramach 4-dniowej konferencji, która odbędzie się w dniach 7-10 grudnia uczestniczki i uczestnicy będą mieli okazję spotkać wielu panelistów z bardzo zróżnicowanych dziedzin życia. Dni będą też wypełnione zwiedzaniem Warszawy i  atrakcjami.

Konferencja będzie poprzedzona zdalnym programem mentoringowym (1-5 grudnia), podczas którego każda uczestniczka lub uczestnik CEMS Chance dostaną swojego osobistego studenta-opiekuna, z którym przejdzie przez przygotowany we współpracy z zespołem psychologów i profesjonalnych mentorów program. Ułatwi on im bliższe poznanie siebie, swoich predyspozycji, talentów i życiowych celów. Podczas stacjonarnej części uczestniczki i uczestnicy poznają swoich opiekunów na żywo i razem będą przeżywać zaplanowane inicjatywy.

Nabór do wydarzenia potrwa do 17 listopada, a wyniki zostaną ogłoszone 24-go listopada. Partnerem wydarzenia jest Phillips Polska i SEB Polska.

XX już edycja CEMS Chance została objęta patronatem medialnym Ligi Odpowiedzialnego Biznesu.

Więcej informacji tutaj>>>

Źródło: mat. prasowy